آقا اجازه مرجع کلاس ها و دوره های آموزشی، اساتید و آموزشگاه ها

متاسفانه، ثبت نام این به پایان رسیده است.
دوره خصوصی و نیمه خصوصی آموزش ترکی
739

دوره خصوصی و نیمه خصوصی آموزش ترکی

در زمینه آموزش از روشهای مختلفی در مدرسه زبان ترکی استفاده می شود که انتخاب هرکدام از آنها به نیاز و هدف زبان آموز و همچنین مدت زمانی که برای یادگیری این زبان مهلت دارد بستگی دارد. این روشها عبارتند از: - آموزش مکالمه بدون نیاز به کتاب و ...


هزینه هر جلسه :

مبلغ پرداختی برای 1 جلسه : 2,190,000 ریال
ثبت نام به پایان رسیده

شروع : 1396/04/24
محل برگزاری : ایران , تهران , تهران تهران، فلکه اول صادقیه، خ ستارخان، قبل از تقاطع اسدی، پلاک 653، طبقه اول، واحد 4

عمومی
حضوری
5 جلسه
1 نفر
مقدماتی
1800 ساعت
زبان ترکی استانبولی
مدرسه زبان ترکی با مدیریت مهندس سهیل اعتمادی پور در سال 1391 افتتاح گردید. این موسسه به طور تخصصی در زمینه آموزش زبان ترکی و همچنین خدمات ترجمه فعال ب ...

سرفصل ها و معرفی

 • در زمینه آموزش از روشهای مختلفی در مدرسه زبان ترکی استفاده می شود که انتخاب هرکدام از آنها به نیاز و هدف زبان آموز و همچنین مدت زمانی که برای یادگیری این زبان مهلت دارد بستگی دارد. این روشها عبارتند از:

  - آموزش مکالمه بدون نیاز به کتاب و جزوه با تصویر سازی ذهنی و تکرار و تمرین
  در این دوره 50 جلسه ای که با توجه به نیاز و زمان زبان آموزان در هفته دو یا سه جلسه برگزار می گردد، زبان آموز مسلط به مکالمه ترکی استانبولی خواهد شد. با توجه به این که نیاز بسیاری از زبان آموزان فراگیری مکالمه این زبان است از کتاب YENİ HİTİT استفاده نشده و این دوره جنبه آکادمیک ندارد. دو جلسه اول این دوره به صورت رایگان و به منظور معارفه برگزار خواهد شد و در صورت رضایت زبان آموز و پس از عقد قرارداد به دوره آموزشی ادامه داده خواهد شد.

  - آموزش آکادمیک با استفاده از کتاب 1,2,3 Yeni Hitit
  - آمادگی آزمون تومر (TÖMER) با استفاده از کتاب (1,2,3) Yeni Hitit
  در این دوره 50 جلسه ای که با توجه به نیاز و زمان زبان آموزان در هفته دو یا سه جلسه برگزار می گردد، زبان آموز به طور آکادمیک زبان ترکی استانبولی را فرا گرفته و می تواند در آزمون TÖMER و یا TYS شرکت کرده و مدرک معتبر این زبان را دریافت نماید. جلسه اول این دوره به صورت رایگان و به منظور معارفه برگزار خواهد شد و در صورت رضایت زبان آموز و پس از عقد قرارداد به دوره آموزشی ادامه داده خواهد شد.

  - آموزش مکالمات روزمزه با کتاب 1,2 Türkçe Okuyorum (در کوتاه ترین زمان)
  در این دوره 20 جلسه ای که با توجه به نیاز و زمان زبان آموزان در هفته دو یا سه جلسه برگزار می گردد، زبان آموزان مسلط به مکالمات روزمره ترکی استانبولی خواهند شد. با توجه به این که نیاز بسیاری از زبان آموزان فراگیری مکالمه این زبان است از کتاب YENİ HİTİT استفاده نشده و این دوره جنبه آکادمیک ندارد. دو جلسه اول این دوره به صورت رایگان و به منظور معارفه برگزار خواهد شد و در صورت رضایت زبان آموز و پس از عقد قرارداد به دوره آموزشی ادامه داده خواهد شد.


 • کد برگزار کننده : 20475
 • کد : 469
گارانتی برگشت پول
گارانتی برگشت پول
تضمین بهترین کلاس
تضمین كيفيت کلاس
گارانتی بهترین قیمت
گارانتی بهترین قیمت
پشتیبانی ۲۴ ساعته، حتی در روزهای تعطیل
پشتیبانی ۲۴ ساعته