مشاوره و پشتیبانی
نسخه جدید آقااجازه بصورت آزمایشی هم اکنون در دسترس می باشد

وب سایت جدید دانلود اپلیکیشن

راهنمای شرکت در کلاس آنلاین ویژه دانشپزیران


برای استفاده از کلاس آنلاین آقا اجازه نیاز به هیچ نرم افزار جانبی ای نیست و کاربران می توانند از مرورگر گوگل کروم و فایر فاکس و از هر نوع کامپیوتر، گوشی موبایل و تبلتی برای استفاده از آن استفاده نمایند. نکته: حتما برای اتصال به کلاس آنلاین نیاز به اینترنت بالای 512 و اتصال شمابدون VPN باید باشد.

مدرسین می توانند از طریق پنل کاربری خود به لینک کلاس آنلاین ویژه خود دسترسی داشته باشند و لینک کلاس خود را برای دانش پذیران خود ارسال نمایند و کلاس را برگزار نمایند. برای ورود به پنل کاربری باید عضو سایت باشید و از طریق منو کاربری سایت به بخش داشبورد وارد شوید.
دانشپذیران می توانند به راحتی لینک کلاس آنلاینی که استاد در ختیارشان قرار میدهند را در مرورگر خود وارد کنند و وارد کلاس شوند.


برای ورود به کلاس آنلاین از چندین راه می تواید استفاده کنید.در ساده ترین حالت ممکن پس از ورود به صفحه ی خودتان در لیست کلاس های موجود در صفحه ی اول در صورتی که کلاسی درحال برگزاری باشد برای شما نمایش داده می شود و با فشردن دکمه ی ورود به کلاس می توانید وارد شوید.
همچنین از داشبورد خود نیز به روش زیر امکان ورود به کلاس آنلاین خود را دارید.
در ادامه به ترتیب نحوه ی ورود به کلاس و استفاده از قابلیت های کلاس را در تصاویر توضیح خواهیم داد.پاسخ سوالتون رو پیدا نکردید؟

اگر پاسخ پرسش تون رو نتونستید پیدا کنید، می‌تونید از طریق پنل کاربری تون یه تیکت ایجاد کنید و پرسش مدنظرتون رو بپرسید