مشاوره و پشتیبانی
آموزشگاه آموزشگاه خلاق

آموزشگاه خلاق

4 5 5 3
همدان
آدرس : همدان میدان امام سریخچال کوچه مخابرات پلاک 86 آموزشگاه خلاق
ثبت نظر یا سوال

معرفی آموزشگاه خلاقآموزشگاه فنی و حرفه ای خلاق درسال 1389 با هدف ارتقا سطح دانش و آموزش مهارت با مجوز سازمان آموزش فنی و حرفه ای تاسیس گردید و در رشته های فناوری اطلاعات (کامپیوتر .ICDL . فتوشاپ و برنامه نویسی ). امور مالی بازرگانی (حسابداری مقدماتی .تکمیلی ، نرم افزارهای حسابداری . کارآفرینی و..) و خدمات آموزشی (مدیریت ومربیگری آموزشگاه ، پداگوژی و..) فعالیت می نماید .

آموزشگاه خلاق با شعار عصر نوآوری در آموزش های کاربردی در طول این سال ها سعی در ارائه آموزش های متناسب با نیازهای روز بازارکار با بیانی ساده به کارآموزان داشته است یکی از مزیت های اصلی آموزشگاه خلاق برگزاری تمامی دوره های آموزشی مطابق با نیاز روز بازارکار است. مزیت به کارگیری این روش آموزشی بدین صورت است که شرکت کنندگان پس از پایان دوره و با حضور در محیط های کاری نیاز کمتری به گذراندن دوره های کارآموزی خواهند داشت.

شاید یکی از مهترین معیارهای افراد برای انتخاب یک آموزشگاه مدرکی باشد که داده می شود. در پایان آموزش ها توسط این آموزشگاه مدرک بسیار معتبر و بین المللی توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای صادر می گردد . این آموزشگاه در طول گذشته با کمیته امداد ، طرح حکمت نیروهای مسلح ، بنیاد شهید ، آموزش ویژه شرکت های تعاونی و .. قرارداد همکاری داشته است.

ضمنا شهریه ها در این آموزشگاه بصورت اقساط دریافت می گردد.

ثبت نظر یا سوال


برای ثبت نظر یا سوال نیاز است که کاربر وب سایت باشد.

دانلود اپلیکیشن