مشاوره و پشتیبانی
آموزشگاه مدرسه شطرنج حرفه ای کرج

مدرسه شطرنج حرفه ای کرج

4 5 5 3
البرز , کرج
آدرس : کرج جهانشهر کسری نژادفلاح پ12
ثبت نظر یا سوال

موضوعات آموزشی

معرفی مدرسه شطرنج حرفه ای کرج

مدرسه شطرنج حرفه ای کرج در محدوده‌ی خیابان کسری واقع شده و با تجربه‌ای طولانی در امر آموزش علاقه‌مندان به شطرنج، دوره‌های حرفه‌ای را برگزار می‌نماید. این مرکز معتقد است که شطرنج اثرات بسیار مفیدی در رابطه با بهبود شرایط ذهنی و تمرکز افراد دارد.
از شاخص‌ترین اثرات آموزش شطرنج می‌توان به فعال‌کردن نیمکره‌ی مغز، تقویت حافظه، بالا بردن سرعت محاسبه و پردازش مغز، گسترش عمق محاسبات، بالا بردن قدرت خلاقیت ذهنی، تقویت قدرت تصمیم‌گیری صحیح، بالابردن حس اعتمادبه‌نفس، تقویت حس خودشناسی و ده‌ها مورد دیگر اشاره کرد.
به‌همین دلیل مدرسه شطرنج حرفه ای کرج با استفاده از حضور اساتید مجرب و کاربلد درجه 1 شطرنج که جزو برترین‌های کشوری هستند، دوره‌های آموزشی را برگزار می‌نماید. این کلاس‌ها برای سطوح پایه تا قهرمانی طبق متد روسی تشکیل می‌شود. علاقه‌مندان به این رشته می‌توانند با شرکت در کلاس‌ها این مهارت را بیاموزند و آینده‌ی درخشان‌تری را برای خود رقم بزنند.
بدیهی است که باتوجه به تاثیرات شطرنج بر فعالیت مغز که در بالاتر ذکر شد، یادگیری این رشته برای خردسالان و نونهالان بسیار مفید است و به آینده‌ی آنها کمک بسیاری خواهد کرد. کودکانی که در سنین پایه به یادگیری شطرنج می‌پردازند در نوجوانی و جوانی هوش بالاتر، نمرات بهتر و تصمیم‌گیری‌های صحیح‌تری را انجام می‌دهند.
فعالیت‌ها
آموزش حرفه‌ای شطرنج توسط استاد درجه 1
آموزش طبق طبق متد روسی و طرح درس‌های مدرسه شطرنج جهانی I.C.S
پشتیبانی آنلاین هنرجو طبق برنامه‌ی تمرینی
استفاده از نرم‌افزارهای تخصصی رشته‌ی شطرنج
ارائه نمودار پیشرفت بازیکن پس از هر دوره‌ی آموزشی
برگزاری کلاس‌های حضوری عمومی و خصوصی
برگزاری کلاس‌های مجازی و اینترنتی
آموزش در منزل با تضمین کیفیت مطالب

ثبت نظر یا سوال


برای ثبت نظر یا سوال نیاز است که کاربر وب سایت باشد.

دانلود اپلیکیشن