مشاوره و پشتیبانی
آموزشگاه خانه مونته سوری ایران

خانه مونته سوری ایران

3 5 5 3
تهران , باغ فیض
آدرس : تهران، بلوارفردوس غرب،بین سازمان برنامه و لاله پلاک484(ساختمان مهر) طبقه سوم واحد7
ثبت نظر یا سوال

معرفی خانه مونته سوری ایران

خانه مونته سوری ایران(کیدمس) در سال 1390 به منظور ارائه آموزش‌های علمی و حرفه‌ای منطبق با متدها و استانداردهای بین‌المللی به کودکـان ایرانی آغاز به کار نمود. با توجه به ضعف بالای دانش‌آموزان در درس ریاضی و آمار بالای اختلالات یادگیری دانش‌آموزان در دوره ابتدایی بر آن شدیم تا با مطالعـه شیوه‌های آموزشی کشورهای پیشرفته نظیر آمریکا و کانادا، به تدوین دوره آموزشی بر پایه روش‌های علمی و سازگار با محتوای آموزشی دوره ابتدایی، به طور ویژهدردرس ریاضی بپردازیم.
دوره آموزشی مورد نظر بر پایه متد مونته‌سوری بوده که بیش از 100 سال است در کشورهای مختلف دنیا اجرا شده و تکامل یافته است.ویژگی‌ای که دوره‌های کیدمس را از سایر دوره‌های مشابه برگزار شده در ایران متمایز ساخته است، تطبیق آن با کتاب‌های درسی دوره‌ی ابتدایی است که از ایجاددوگانگی آموزشی برای کودکان در سال‌های آتی جلوگیری می‌کند.از آنجایی‌که دوره‌ی طلایی آموزش‌پذیری کودکان از 2.5 سالگی آغاز شده و متاسفانه آموزش رسمی برای کودکان در این رده سنی در کشور وجود ندارد، کودکان رده سنی 2.5 تا 10 سال می‌توانند در این دوره‌ها شرکت کرده و علاوه بر رشد مهارت‌های اجتماعی، آموزش‌های درسی را به وسیله‌ی بازی‌های هدفمند و بهطور کاملاغیر مستقیم و علمی دریافت نمایند.
آموزش به روش کیدمس موجب درک عمیق و مفهومی آن‌ها از مفاهیم ریاضی شده و آن‌ها را برای آینده تحصیلی‌شان و شرکت در آزمون ورودی مدارس برتر (مانندتیزهوشان) آماده می‌کند. علاوه بر این توجه به پرورش هوش‌های چندگانه درکودکان و رشد مهارت‌های استعداد تحلیلی در این دوره‌ها موجب برتری آن‌ها می‌شــود. نتایج به‌دست آمده در سال‌های گذشته گواه این مدعا است.

ثبت نظر یا سوال


برای ثبت نظر یا سوال نیاز است که کاربر وب سایت باشد.

دانلود اپلیکیشن