مشاوره و پشتیبانی

معرفی آموزشگاه راه نو

آموزشگاه راه نو با هدف ایجاد یک مرکز تخصصی برای آموزش نرم‌افزارهای فنی مهندسی و ارتقای مهارت‌های نرم افزاری در صنایع و دانشگاه‌ها بنا نهاده شده‌است.

امروزه با تخصصی شدن مشاغل و گسترش استفاده از روش‌های کامپیوتری در همه زمینه ها و به تبع آن گسترش نرم افزارهای تخصصی، نیاز به فراگیری نرم‌افزارها بیش از هر زمان حس می‌شود؛ به نحوی که همه شرکت‌ها در آزمون‌های استخدامی برای مهارت‌های کامپیوتری متقاضیان، به عنوان ابزار و توانایی انجام کار، اهمیت ویژه‌ای قایلند و افراد فاقد این مهارت‌ها حتی با داشتن مبانی تئوریک قوی شانسی برای بدست آوردن فرصتهای شغلی ندارند.

از سوی دیگر به بازار آمدن نسخه‌های جدید نرم افزارها درفواصل زمانی کوتاه، فراگیری نرم‌افزارهای جدید و به روز ماندن را برای همه شرکت‌ها و صنایع ناگزیر نموده‌است.

از آنجا که به دلیل وسعت دامنه و گستردگی نرم‌افزارها و تغییرات سریع آنها روش‌های سنتی آموزش فرد به فرد در صنایع و دانشگاه‌ها دیگر کارایی گذشته را ندارند، نیاز به وجود مراکز آموزشی تخصصی نرم‌افزارها متناسب با نیاز صنایع بیش از هر زمان حس می‌شود.

موسسین «راه نو» با داشتن بیش از ۱۰سال سابقه در انجام پروژه‌های صنعتی و بیش از ۵۰۰۰ ساعت سابقه تدریس نرم‌افزارهای مهندسی در آموزشگاه‌ها و صنایع استان اصفهان اقدام به تاسیس این مرکز نموده‌اند.

ما برآنیم تا با یک برنامه‌ریزی پویا در کوتاهترین زمان ممکن بتوانیم نیازمندیهای نرم‌افزاری صنایع و متخصصین را پاسخگو باشیم تا صنایع بتوانند با آموزش پرسنل بدون اتلاف وقت و انرژی، سیستم‌های نرم‌افزاری خود را به روز کنند و علاوه بر آن با ایجاد یک سیستم قوی پشتیبانی مشکلات روزمره خود را برطرف سازند.

همچنین دانشجویان، فارغ التحصیلان و متقاضیان کار بتوانند در کمترین زمان ممکن و با گرفتن مشاوره و برنامه آموزشی متناسب با رشته و علاقه‌کاری خود، مهارت‌های لازم را برای بدست آوردن شغل مورد علاقه‌اشان بدست آورند.

ایجاد پل ارتباطی بین صنایع نیازمند مهارت‌های مختلف و فارغ التحصیلان آموزش دیده جویای کار از دیگر اهداف ماست.


مشاوره و همکاری با صنایـع

۱- آموزش سیستماتیک پرسنل شرکت‌ها و صنایع جهت رفع نیازهای نرم‌افزاری؛
۲- مشاوره در زمینه نرم‌افزارهای مورد نیاز صنایع و همکاری جهت نصب و راه‌اندازی سیستم نرم‌افزاری مورد نیاز؛
۳- مشاوره و همکاری جهت به روز رسانی نرم‌افزار‌ها و رفع مشکلات نرم‌افزاری؛
۴- مشاوره و همکاری در زمینه راه‌اندازی سیستم مدیریت فایل‌ها و نقشه‌ها؛
۵- همکاری در زمینه تامین نیروی انسانی؛
۶- مشاوره و همکاری جهت ایجاد دفاتر طراحی و مهندسی.

ثبت نظر یا سوال


برای ثبت نظر یا سوال نیاز است که کاربر وب سایت باشد.

دانلود اپلیکیشن