مشاوره و پشتیبانی

معرفی آکادمی آونگ

مرکز آموزش، مشاوره، تولید و ارائه محتوای آموزشی متوسطه و کنکور
اصولی، ساده و موثر: روش آموزشی ماست.
هزینه ها، کیفیت و شرایط آموزشی در آکادمی آونگ را با سایرین مقایسه کنید بعد تصمیم بگیرید.
جلسه اول تدریس (گروهی و خصوصی) رایگان
جلسه اول مشاوره رایگان

دسترسی به اساتید صاحب سبک آموزشی برای همه دانش‌آموزان در سراسر کشور به صورت حضوری امکان پذیر نیست. ولی به مدد اینترنت و فضای مجازی امکان دسترسی آنلاین به اساتید توانا و صاحب سبک با کمترین هزینه فراهم شده است. آکادمی آونگ تلاش می‌کند گامی در جهت گسترش دسترسی همه دانش‌آموزان به آموزشهای با کیفیت بردارد.

توسعه عدالت آموزشی، نظارت بر تولید محتوای با کیفیت، هدفمند کردن آموزشها، استفاده از بهترین و به روزترین متدها و شیوه‌های آموزشی و تربیت مدرسین با انگیزه از اهداف اصلی آکادمی آونگ است.این آکادمی بوسیله یک هسته مرکزی از اساتید برجسته رشته‌های مختلف نظارت و هدایت می‌شود.
​​​​​​​آموزش غیرحضوری و استفاده گسترده از ویدیوهای آموزشی به صورت آنلاین یا آفلاین سابقه حداقل 20 ساله دارد که با شروع پاندمی کویید19 گسترش و اهمیت بیشتری پیدا کرد. در کشور ما آموزش مجازی مانند سایر پدیده‌های نوظهور، در شروع با افراط و تفریط‌های زیادی روبرو بوده است و عموما آموزشهای مجازی فاقد ساختار علمی هستند و مبتنی بر مطالعات بنیادی و موثر پایه گذاری نشده‌اند.
مجموعه آکادمی آونگ بعد از بررسی دقیق نظریات مختلف آموزشی موثر و تجربیات موسسات مختلف بین‌المللی در زمینۀ آموزش‌های مجازی، استفاده از نظریه بارشناختی در تهیه ویدیوهای آموزشی و برگزاری دوره‌های آموزشی آنلاین را انتخاب کرده‌ است.

ثبت نظر یا سوال


برای ثبت نظر یا سوال نیاز است که کاربر وب سایت باشد.

دانلود اپلیکیشن