مشاوره و پشتیبانی

معرفی کلینیک روانشناسی توتم

کلینیک توتم دارای مجوز از سازمان بهزیستی شمیرانات به شماره پروانه 1579/2695/717 از سال 1391 با مدیریت دکتر لیلا سلیمانی نیا در زمینه ارائه خدمات مشاوره و روانشناسی تاسیس شده و با همکاری جمعی از متخصصان و اساتید این حوزه فعالیت می¬کند. رویکرد اصلی کلینیک توتم، بکارگیری اصول و نظریه های مختلف تحلیلی در جلسات درمان و مشاوره در حوزه¬های تحت پوشش است. این مرکز با دراختیار داشتن فضاهای تخصصی گوناگون از جمله اتاق¬های روانکاوی و درمان تحلیلی فردی، زوج درمانی، خانواده درمانی، گروه-درمانی، اتاق کودک و بازی درمانی، فضای تخصصی تحلیل تعامل مادر-کودک، مشاوره و خدمات روانشناسی تخصصی نوجوانان و فضای مناسب برگزاری کارگاه ها و کلاس های آموزشی عمومی و تخصصی به ارائه خدمات می¬پردازد.
هدف گروه توتم، فراهم سازی خدمات تخصصی و مبتنی بر اصول علمی روزآمد در زمینه پیشگیری، درمان و ارتقای سلامت روان فردی، خانوادگی و اجتماعی در گروه های مختلف جامعه است.
ارزش های ما در راه محقق ساختن این هدف عبارتند از:
احترام در تمامی سطوح روابط و همه اقشار اجتماعی، فرهنگی، قومی، اعتقادی، جنسیتی، سنی و تحولی.
حرفه ای بودن از نظر دانش، بینش و تجربه؛ و ارتقای مداوم مهارتهای حرفه ای
نوآوری و خلاقیت، در ارائه خدمات متنوع با توجه به نیاز جامعه
تعهد ما در برابر مراجعان کلینیک روانشناسی توتم، احترام به حقوق و ارزش نهادن به وقت آنهاست. افتخار گروه توتم این است که کمترین کنسلی یا جابجایی در وقت تنظیم شده برای مراجعان را دارد و کلیه جلسات راس ساعت تنظیم شده آغاز و به موقع پایان می یابند. رعایت اصول رازداری در اطلاعات و مسائل مربوط به مراجعان از مهمترین تعهدات کلینیک است. مشخصات شناسایی افراد صرفاً در اختیار درمانگر آنها است و به هیچ نهاد یا سازمانی گزارش نمی-شود. لازم به ذکر است که در گزارش های ماهانه مراکز مشاوره تحت نظارت سازمان بهزیستی تنها با هدف پایش، ارزیابی و برنامه ریزی های کلان، اطلاعات آماری مرکز به صورت کلی و بدون مشخصات شناسایی، ارائه می گردد.

کلاس های آموزشی کلینیک روانشناسی توتم

کارگاه روانشانسی تحلیلی نوجوانان

  •    2 ساعت
  •    حضوری و گروهی
  •   ثبت نام به پایان رسیده
  •    8 جلسه
  •    بدون سطح
  •   هر جلسه: 80,000 ریال
ثبت نام به پایان رسیده

ثبت نظر یا سوال


برای ثبت نظر یا سوال نیاز است که کاربر وب سایت باشد.