مشاوره و پشتیبانی
آموزشگاه کلینیک روانشناسی توتم

کلینیک روانشناسی توتم

3 5 5 3
تهران
آدرس : ولنجک، خیابان نوزدهم شرقی، بعد از تقاطع ساسان، پلاک 14، کلینیک روانشناسی توتم
ثبت نظر یا سوال

معرفی کلینیک روانشناسی توتم

کلینیک توتم دارای مجوز از سازمان بهزیستی شمیرانات به شماره پروانه 1579/2695/717 از سال 1391 با مدیریت دکتر لیلا سلیمانی نیا در زمینه ارائه خدمات مشاوره و روانشناسی تاسیس شده و با همکاری جمعی از متخصصان و اساتید این حوزه فعالیت می¬کند. رویکرد اصلی کلینیک توتم، بکارگیری اصول و نظریه های مختلف تحلیلی در جلسات درمان و مشاوره در حوزه¬های تحت پوشش است. این مرکز با دراختیار داشتن فضاهای تخصصی گوناگون از جمله اتاق¬های روانکاوی و درمان تحلیلی فردی، زوج درمانی، خانواده درمانی، گروه-درمانی، اتاق کودک و بازی درمانی، فضای تخصصی تحلیل تعامل مادر-کودک، مشاوره و خدمات روانشناسی تخصصی نوجوانان و فضای مناسب برگزاری کارگاه ها و کلاس های آموزشی عمومی و تخصصی به ارائه خدمات می¬پردازد.
هدف گروه توتم، فراهم سازی خدمات تخصصی و مبتنی بر اصول علمی روزآمد در زمینه پیشگیری، درمان و ارتقای سلامت روان فردی، خانوادگی و اجتماعی در گروه های مختلف جامعه است.
ارزش های ما در راه محقق ساختن این هدف عبارتند از:
احترام در تمامی سطوح روابط و همه اقشار اجتماعی، فرهنگی، قومی، اعتقادی، جنسیتی، سنی و تحولی.
حرفه ای بودن از نظر دانش، بینش و تجربه؛ و ارتقای مداوم مهارتهای حرفه ای
نوآوری و خلاقیت، در ارائه خدمات متنوع با توجه به نیاز جامعه
تعهد ما در برابر مراجعان کلینیک روانشناسی توتم، احترام به حقوق و ارزش نهادن به وقت آنهاست. افتخار گروه توتم این است که کمترین کنسلی یا جابجایی در وقت تنظیم شده برای مراجعان را دارد و کلیه جلسات راس ساعت تنظیم شده آغاز و به موقع پایان می یابند. رعایت اصول رازداری در اطلاعات و مسائل مربوط به مراجعان از مهمترین تعهدات کلینیک است. مشخصات شناسایی افراد صرفاً در اختیار درمانگر آنها است و به هیچ نهاد یا سازمانی گزارش نمی-شود. لازم به ذکر است که در گزارش های ماهانه مراکز مشاوره تحت نظارت سازمان بهزیستی تنها با هدف پایش، ارزیابی و برنامه ریزی های کلان، اطلاعات آماری مرکز به صورت کلی و بدون مشخصات شناسایی، ارائه می گردد.

ثبت نظر یا سوال


برای ثبت نظر یا سوال نیاز است که کاربر وب سایت باشد.

دانلود اپلیکیشن