آموزشگاه آموزشگاه تخصصی ریاضیات ویژن

آموزشگاه تخصصی ریاضیات ویژن

تهران , همه مناطق

معرفی آموزشگاه تخصصی ریاضیات ویژن

مدت ها پیش بود که متوجه ضعف انکار ناپذیر اغلب دانش آموزان در درس ریاضی شدیم کنجکاو بودیم که پدر و مادرها برای برطرف کردن این ضعف چه کاری انجام می دهند ؟ پس از گفتگوهای زیادی که با بسیاری از پدر و مادرها داشتیم و همچنین با تحقیقات زیادی که انجام دادیم، متوجه شدیم که نه تنها هر خانواده ای از راه و روشی متفاوت (مثل معلم خصوصی ، آموزشگاهای تقویتی ، کتابهای کمک آموزشی و…….) استفاده می کنند بلکه بسیاری از اولیاء با توجه به خواسته های خود و بدون اطلاعات دقیق و کارشناسانه در هر سطحی که خود تمایل دارند و یا حدس می زنند به آموزش ریاضی فرزند خود مشغولند و در این بین که همیشه افرادی هستند که منتظرند از آب گل آلود ماهی بگیرند و از این عدم آگاهی سوء استفاده کرده و با دسترسی به شماره تماس اولیاء و با دروغ تیزهوش بودن دانش آموزان سعی در جذب آنها نموده اند و متاسفانه در این بین مؤسساتی نیز بودند که دبیران را طبقه بندی کرده بودند (مثل دبیر معمولی ، دبیر خوب ، دبیر حرفه ای و…….. )که این نیز برای ما سؤال شد که آیا هدف دانش آموز چیزی جز فراگیری و فهمیدن علم مطالب کتب درسی نیست ؟ آیا هدف یک موسسه آموزشی درسی چیزی جز آموزش و تفهیم مطالب کتب درسی نیست؟ پس دبیر معمولی و یا متوسط قرار است مطالب کتب درسی را معمولی به دانش آموز تفهیم کند !!!! و یا این فقط شگردی است برای ترغیب اولیاء برای پول بیشتر به همان دبیری که در تبلیغات حرفه ای نام برده شده است ؟

و موضوع جالب تر اینکه مؤسسات آموزشی انگشت شماری بودند که به هر دانش آموزی با توجه به سطح علمی او آموزش دهند و تلاش کنند در هر مرحله این دانش آموز را یک پله بالاتر ببرنند و امید این که تو هم می توانی نابغه باشی را زنده کنند .

و اینجا بود که یک اتفاق جالب افتاد و آن اتفاق جالب تصمیی بود که گرفتیم ……..

ما تصمیم گرفتم آموزشگاه تخصصی را تاسیس کنیم که فعالیتش روی مهمترین درس دانش آموزان باشد و به جای طبقه بندی دبیران ، همیشه دبیران عالی را انتخاب کنیم و ضمن صادق بودن در سطح ریاضی دانش آموزان تمام وجودمان را صرف بالا بردن سطح ریاضی دانش آموزان کنیم و یک نیاز پنهان را هم کشف کردیم که همه دانش آموزان نیاز به تحصیلات غیر درسی (افزایش اعتماد به نفس ، تصمیم گیری ، خلاقیت ، نحوه استفاده از فناوری ، تمرکز ، وارونه کاری ، هنر کنجکاو بودن انضباط ، نحوه صحیح مطالعه و ...) دارند و برای آن را هم با برگزاری کلاس های رایگان فقط مخصوص دانش آموزان ویژن بر طرف خواهیم کرد و به دانش آموزان قول می دهیم که کمکت خواهیم کرد که:

نابغه درونت را پیدا کنی

کلاس های آموزشی آموزشگاه تخصصی ریاضیات ویژن

کلاس تابستانه ریاضی

  •    15 ساعت
  •    حضوری و عمومی
  •   ثبت نام به پایان رسیده
  •    5 جلسه
  •    مقدماتی
  •   هر جلسه: 300,000 ریال
ثبت نام به پایان رسیده

ثبت نظر یا سوال


برای ثبت نظر یا سوال نیاز است که کاربر وب سایت باشد.