مشاوره و پشتیبانی
آموزشگاه آموزشگاه تخصصی ریاضیات ویژن

آموزشگاه تخصصی ریاضیات ویژن

4 5 5 3
تهران , همه مناطق تهران
آدرس : بین چهار راه ولی عصر چهار راه کالج
ثبت نظر یا سوال

معرفی آموزشگاه تخصصی ریاضیات ویژن

مدت ها پیش بود که متوجه ضعف انکار ناپذیر اغلب دانش آموزان در درس ریاضی شدیم کنجکاو بودیم که پدر و مادرها برای برطرف کردن این ضعف چه کاری انجام می دهند ؟ پس از گفتگوهای زیادی که با بسیاری از پدر و مادرها داشتیم و همچنین با تحقیقات زیادی که انجام دادیم، متوجه شدیم که نه تنها هر خانواده ای از راه و روشی متفاوت (مثل معلم خصوصی ، آموزشگاهای تقویتی ، کتابهای کمک آموزشی و…….) استفاده می کنند بلکه بسیاری از اولیاء با توجه به خواسته های خود و بدون اطلاعات دقیق و کارشناسانه در هر سطحی که خود تمایل دارند و یا حدس می زنند به آموزش ریاضی فرزند خود مشغولند و در این بین که همیشه افرادی هستند که منتظرند از آب گل آلود ماهی بگیرند و از این عدم آگاهی سوء استفاده کرده و با دسترسی به شماره تماس اولیاء و با دروغ تیزهوش بودن دانش آموزان سعی در جذب آنها نموده اند و متاسفانه در این بین مؤسساتی نیز بودند که دبیران را طبقه بندی کرده بودند (مثل دبیر معمولی ، دبیر خوب ، دبیر حرفه ای و…….. )که این نیز برای ما سؤال شد که آیا هدف دانش آموز چیزی جز فراگیری و فهمیدن علم مطالب کتب درسی نیست ؟ آیا هدف یک موسسه آموزشی درسی چیزی جز آموزش و تفهیم مطالب کتب درسی نیست؟ پس دبیر معمولی و یا متوسط قرار است مطالب کتب درسی را معمولی به دانش آموز تفهیم کند !!!! و یا این فقط شگردی است برای ترغیب اولیاء برای پول بیشتر به همان دبیری که در تبلیغات حرفه ای نام برده شده است ؟

و موضوع جالب تر اینکه مؤسسات آموزشی انگشت شماری بودند که به هر دانش آموزی با توجه به سطح علمی او آموزش دهند و تلاش کنند در هر مرحله این دانش آموز را یک پله بالاتر ببرنند و امید این که تو هم می توانی نابغه باشی را زنده کنند .

و اینجا بود که یک اتفاق جالب افتاد و آن اتفاق جالب تصمیی بود که گرفتیم ……..

ما تصمیم گرفتم آموزشگاه تخصصی را تاسیس کنیم که فعالیتش روی مهمترین درس دانش آموزان باشد و به جای طبقه بندی دبیران ، همیشه دبیران عالی را انتخاب کنیم و ضمن صادق بودن در سطح ریاضی دانش آموزان تمام وجودمان را صرف بالا بردن سطح ریاضی دانش آموزان کنیم و یک نیاز پنهان را هم کشف کردیم که همه دانش آموزان نیاز به تحصیلات غیر درسی (افزایش اعتماد به نفس ، تصمیم گیری ، خلاقیت ، نحوه استفاده از فناوری ، تمرکز ، وارونه کاری ، هنر کنجکاو بودن انضباط ، نحوه صحیح مطالعه و ...) دارند و برای آن را هم با برگزاری کلاس های رایگان فقط مخصوص دانش آموزان ویژن بر طرف خواهیم کرد و به دانش آموزان قول می دهیم که کمکت خواهیم کرد که:

نابغه درونت را پیدا کنی

لیست نظرات و سوالاتثبت نظر یا سوال


برای ثبت نظر یا سوال نیاز است که کاربر وب سایت باشد.

دانلود اپلیکیشن