مشاوره و پشتیبانی

خدمات بیمه تکمیلی ویژه همکاران آقا اجازه

خدمات جدید بیمه تکمیلی ویژه همکاران آقا اجازه راه اندازی شد، به راحتی خود و خانواده خود را بیمه نمایید. این سرویس بطور ویژه مخصوص خانواده همکاران آقا اجازه می باشد.با پکیج های بیمه تکمیلی آقا اجازه آشنا شوید!

لیست پکیج های بیمه درمان تکمیلی


اگه نیاز به مشاوره داری همین حالا تماس بگیرید
02186125396 - 09307113102 - 09366423807
از ۹:۰۰ تا ۱۷:۰۰ در خدمتیم

خدمات بیمه تکمیلی معلمین

لیست پکیج های خدمات درمانی بیمه تکمیلی ویژه مدرسین آقا اجازه بر اساس خدمات و هزینه ارائه شده.


حق بیمه بصورت 6 ماهه و یک ساله دریافت می گردد. برای خرید بیمه تکمیلی، مبلغ حق بیمه را در اعتبار پنل خود افزایش دهید و آن را به اطلاع پشتیبانی برسانید.
در صورتی که بیمه گذار تقاضای پرداخت حق بیمه بصورت اقساط را داشته باشـد، حـداقل 30 % از حـق بیمـه سالانه را مـی بایسـت بصـورت نقـدی پرداخت نموده و مابقی نهایتاً طی شش قسط مساوی و متوالی تقسیط می شود. لازم به ذکر است، اقساط حق بیمه می بایست در 6 ماهه اول بیمه نامه پرداخت گردد. همچنین مبلغ 10% به حق بیمه افزوده خواهد شد.
متقاضی بیمه تکمیلی می بایست عضو آقا اجازه و اشتراک عضویت خود را پرداخت کرده باشد.
در صورت پرداخت حق بیمه سالانه بصورت خانوادگی 3 نفر به بالا، 15 % دیگر تخفیف شامل حال بیمه شونده خواهد شد.
قیمت های موجود طرح های بیمه تکمیلی منوط به داشتن بیمه گر پایه ( بیمه تامین اجتماعی و یا خدمات درمانی و ...) و قرارداد همکاری با آقا اجازه می باشد. در صورتیکه بیمه گذار فاقد بیمه گر پایه باشد، 18 % بعنوان اضافه نرخ به حق بیمه اضافه خواهد شد.
همه مدرسین و خانواده های آنها می توانند از این بیمه استفاده نمایند.
حق بیمه اعلام شده برای سنین 16 تا 50 سال می باشد. بیشتر از این سن مبلغی به حق بیمه اضافه خواهد شد که برای اطلاع از آن با پشتیبانی تماس بگیرید.
افرادی که برای اولین بار از درمان تکمیلی استفاده می کنند و یا از درمان تکمیلی سال گذشته یکماه و بیشتر گذشته است حتما دوره انتظار ها برای اعمال جراحی در نظر بگیرند (زایمان 9 ماه و بیماری های مزمن 3 ماه)

خدمات جدید بیمه تکمیلی آقا اجازه!


اگه نیاز به مشاوره داری همین حالا تماس بگیرید

تماس با ما: 02188453730