سامانه معرفی دوره های آموزشی، مدرسین و آموزشگاه ها

تدریس خصوصی کلیه دروس دبیرستان، پیش دانشگاهی و کنکور ، دانشگاه، هنر و موسیقی، کسب و کار و ورزش

تدریس خصوصی توسط معلمان و آموزشگاه ها

تدریس خصوصی برای هر مقطع و هر رشته‌ای تخصص ماست. وبسایت جامع آقا اجازه امکان دسترسی به هر موسسه تدریس خصوصی، آموزشگاه تدریس خصوصی یا معلم خصوصی که بخواهید را فراهم کرده است. شما از یک کلاس خصوصی چه توقعاتی دارید؟ معلم‌های دلسوز و باتجربه‌ایی داشته باشد که در آموزش موضوعی که می‌خواهید، مهارت داشته باشند؟ در زمان و مکانی که دوست دارید برگزار شود؟ شما را برای کسب نمره‌ی مطلوب یا رسیدن به هدف موردنظرتان آماده کند؟ هم اکنون بیش از 1000 استاد، معلم و موسسه تدریس خصوصی در آقا اجازه وجود دارند که شما می‌توانید برای بهبود شرایط تحصیلی خودتان، یا کسب مهارت‌ها و دانش‌ها مختلف، یا برای ارتقا نمرات فرزندتان، یا دانش‌آموزان مدرسه و آموزشگاه‌تان، با خیال راحت از آن‌ها کمک بگیرید.
کلاس‌های خصوصی پرطرفداری همچون تدریس خصوصی زبان، تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی عربی، تدریس خصوصی شیمی و تدریس خصوصی فیزیک با بهترین معلم‌ها و در سرتاسر کشور در آقا اجازه در دسترس شما هستند. شما می‌توانید بعد از انتخاب کلاستان، اطلاعات مدرسان مختلف را مطالعه کنید و با تجربیات و تخصص‌های آنان بیشتر آشنا شوید و در نهایت مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید. البته باید بدانید این موضوع برای هر آموزشگاه تدریس خصوصی که بخواهید نیز وجود دارد، یعنی شما می‌توانید اطلاعات مربوط به موسسه‌های تدریس خصوصی مختلف را جستجو کنید و نزدیک‌ترین و مناسب‌ترین مورد را انتخاب کنید. خدمات ذکر شده‌ی آقا اجازه، نه تنها در تهران که در سرتاسر کشور در دسترس هستند. مهم نیست کجا هستید، اگر احتیاج به یک کلاس خصوصی دارید یا دنبال یک آموزشگاه تدریس خصوصی می‌گردید آقا اجازه بهترین‌ها را شما پیشنهاد خواهد کرد.به راحتی مناسبترین معلم یا آموزشگاه خود را پیدا کنید !


اگه نیاز به مشاوره دارید، با ما تماس بگیرید
02186125396 - 09307113102

تدریس خصوصی در تمام رشته ها و سطوح آموزشی

بهترین معلم‌ها از تمام سطوح و رشته‌ها در آقا اجازه با یک جستجوی ساده در دسترس شما خواهند بود. دنبال کلاس خصوصی چه مقطع یا رشته‌ای هستید؟ تدریس خصوصی دبستان، تدریس خصوصی دبیرستان یا تدریس خصوصی برای کنکور؟ دروس مقطع ابتدایی هرچند به نظر ساده می‌رسند، اما از آنجایی که دانش‌آموزان این مقطع سن و سال کمی دارند، و در ابتدای راه کسب و علم و دانش قرار دارند، تدریس خصوصی دبستان را با چالش‌های جدی و اساسی روبرو می‌کنند. معلم‌های مناسب برای تدریس خصوصی دبستان، باید جدا از تجربه طولانی، صبر و حوصله‌ی بسیاری داشته باشند و با دید روانشناسانه و تحلیلی به آموزش کودکان بنگرند. آقا اجازه با شناسایی، جذب و معرفی بهترین معلم‌های خصوصی دبستان از سد این مشکلات عبور کرده است و بهبود وضعیت تحصیلی فرزندان دلبند شما را تضمین می‌کند.
دروس دبیرستان از آنجایی که آغاز تخصصی شدن علومی هستند که در مدارس تدریس می‌شوند، از اهمیت بالایی برخوردارند. انتخاب یک معلم خصوصی متخصص و مسلط به مباحث تخصصی این دوره نقش بالایی در دستیابی به اهداف مورد نظر شما دارد. آقا اجازه با معرفی سوابق و تجربیات معلمان خصوصی برتر دروس دبیرستان، امکان دست یافتن به بهترین کلاس خصوصی دبیرستان راب رای شما فراهم کرده است. کنکور یکی از نگرانی‌های اکثر نوجوانان است، اما نه وقتی که با‌تجربه‌ترین معلم‌های تدریس خصوصی کنکور را در اختیار داشته باشید. معلم‌های با سابقه‌ی کنکور در آقا اجازه آماده هستند که با رفع تمامی مشکلات شما در دروس اصلی کنکور، و همچنین تقویت مهارت‌های تست زنی شما، کنکور را برایتان تبدیل به یک امتحان آسان و بی‌دردسر کنند. دنبال بهترین معلم‌های تدریس خصوصی کنکور می‌گردید؟ حتما آن‌ها را در آقا اجازه پیدا خواهید کرد!


چگونه در آقا اجازه معلم خصوصی خود را درخواست کنیم؟

مراحل این کار از آنچه فکر می‌کنید راحت‌تر هستند. اگر دنبال معلم خصوصی ریاضی یا معلم خصوصی زبان می‌گردید، یا می‌خواهید یک معلم خصوصی برای کنکور داشته باشید، همه‌ی راه‌هایی که پیش از این می‌شناختید را فراموش کنید و وارد سایت آقا اجازه شوید. درخواست آنلاین معلم خصوصی در آقا اجازه فقط چند دقیقه وقتتان را خواهد گرفتت.
در اولین قدم انتخاب کنید دنبال چه چیزی می‌گردید؟ کلاس و دوره؟ معلم خصوصی؟ آموزشگاه؟ حالا نوبت آن است که نام شهر یا استانی که در آن سکونت دارید را وارد کنید. بعد از آن هم باید موضوع موردنظرتان را بنویسید. مثلاً اینکه دنبال کلاس خصوصی زبان می‌گردید یا کلاس ریاضی، یا معلم خصوصی برای کنکور. حالا روی دکمه‌ی جستجو کلیک کنید. بلافاصله نتایج متعددی با توجه به خواسته‌تان به شما نشان داده خواهد شد. لیست کاملی از دوره‌های آموزشی خصوصی و نیمه‌خصوصی موجود، بهترین معلم خصوصی های شهرتان، یا موسسه‌های تدریس خصوصی نزدیک به شما. حالا نوبت شماست. گزینه‌های که فکر می‌کنید برای شما مناسب هستند را انتخاب کنید، و با دقت تمام اطلاعات ارائه‌شده را بخوانید.
البته درخواست آنلاین معلم خصوصی در آقا اجازه به همین‌جا ختم نمی‌شود. وارد صفحه معلم خصوصی موردنظرتان شوید. تصویر معلم، سوابق کاری، مدارک تحصیلی و مناطق فعالیت ایشان به شما نمایش داده خواهد شد. شما همچنین می‌توانید ببینید شاگردان سابق ایشان چه نمره‌ای برایشان ثبت کرده‌اند. چند استاد مشابه و مرتبط نیز در همان صفحه به شما پیشنهاد می‌شوند تا شما بتوانید مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید. بعد از انتخاب معلم خصوصی موردنظرتان، شما باید روی دکمه‌ی درخواست کلاس خصوصی کلیک کنید و در صفحه‌ی بعدی فرم ارائه‌شده را تکمیل کنید. دست‌آخر با واردکردن نام و شماره تماس، درخواست شما برای معلم خصوصی موردنظرتان ارسال خواهد شد و ایشان در اولین فرصت برای برگزاری کلاس‌ها با شما ارتباط خواهند گرفت.
برترین معلمان خصوصی در آقا اجازه

چرا آقا اجازه را انتخاب کنیم؟

گارانتی برگشت پول
گارانتی برگشت پول

درصورتيكه در اولين جلسه كلاس از كيفيت آن ناراضی بوديد مبلغ پرداختی شما برگشت داده شود

تضمین بهترین کلاس
تضمین كيفيت کلاس

آقا اجازه با بررسی دقیق سوابق اساتید و آموزشگاه ها، کیفیت کلاس های برگزار شده را تضمین می کند

گارانتی بهترین قیمت
گارانتی بهترین قیمت

در سامانه آقا اجازه، قیمت ها با توجه به رقابت ایجاد شده بصورت رقابتی می باشد

پشتیبانی ۲۴ ساعته، حتی در روزهای تعطیل
پشتیبانی ۲۴ ساعته

تیم پشتیبانی در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته جواب گویی مشکلات و سوالات شما می باشد