مشاوره و پشتیبانی
Ali Hobbi Moeini

مدرس آقای Ali Hobbi Moeini

3.50
0 نظر
تدریس آنلاین و در منزل
شروع قیمت یک جلسه : 2,500,000 ریال
تدریس برای : آقایان و خانم ها
حوزه برگزاری کلاس حضوری : ایران
محل برگزاری کلاس حضوری : مکان دانشپذیر یا مدرس
میانگین زمان پاسخ به رزرو: 1 دقیقه
چت با مدرس
برای مشاهده تلفن و یا رزرو مدرس، یک "درخواست مدرس" بصورت رایگان ثبت نمایید.
دانشپذیر عزیز، مدرس مورد نظر خود را از طریق پرداخت آنلاین رزرو نمایید و در صورت نارضایتی مبلغ آن، به شما عودت خواهد شد، دقت فرمایید در پرداخت هزینه به صورت مستقیم به حساب مدرس، آقااجازه مسئولیتی در قبال اتفاقات پیش آمده ندارد.

قیمت تدریس خصوصی

معرفی Ali Hobbi Moeini

سوابق تحصیلی:
کارشناسی ارشد مهندسی هوافضا (گرایش آیرودینامیک) در دانشگاه هوایی علوم و فنون هوایی شهید ستاری تهران----نفر اول کشوری بهترین پایان نامه سال، استاد دانشگاه در درس سوپرسونیک، معدل برتر

کارشناسی مهندسی مکانیک-دانشگاه خیام مشهد


سوابق تدریس:
دانشگاه هوایی شهید ستاری تهران
تدریس در درس سوپرسونیک (مخصوص دانشجویان ارشد مهندسی هوافضا)
استاد مشاور پایان نامه ارشد

دانشگاه خیام
استاد آزمایشگاه های سیالات، مقاومت مواد

تدریس خصوصی:
تدریس ریاضیات دبیرستان
تدریس زبان کنکور و دبیرستان
تدریس آیلتس

روش های تدریس:
متد دیاگرامی و مفهومی در تدریس مه باعث طبقه بندی ذهن میشود و در کمترین زمان پاسخ صحیح حاصل میشود.

افتخارات:
نفر اول کشوری (بهترین مهندس هوافضای ایران سال 2020)
نفر اول المپیاد فیزیک دانش آموزی سال 1388
نفر برتر معدل کارشناسی ارشد مهندسی هوافضامن علی حبی معینی کارشناس مهندسی مکانیک و کارشناس ارشد مهندسی هوافضا هستم. رزومه هر شخص بیان گر توانایی ها و صحت ادعاهای اوست. بنده نفر اول مهندسی هوافضای کشور در مقطع کارشناسی ارشد ونفر اول المپیاد فیزیک دبیرستان هستم. اینجانب به عنوان استاد دانشگاه در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه های خیام و دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری تهران تدریس کرده ام. همچنین سابقه کاری در بزرگ ترین شرکت های مهندسی ایران از جمله شرکت مهندسی مپنا را در کارنامه خود به همراه دارم.
بنده زبان کنکور را 97 درصد زدم و مدرک آیلتس با نمره 7 دارم. اینجانب مقالات مهندسی در ژورنال های معتبر بین المللی و ایرانی به ثبت رسانده ام و در مسیر دکتری دانشگاه آکسفورد انگلستان هستم.
با توجه به آن که فرصت غنیمت است، در فاصله یک ساله ای که در ایران هستم و افتخار تدریس با شما را دارم، میخواهم شما را نه تنها در بهترین دانشگاه های ایران بلکه جهان ببینم. این راهی است که من رفتنم ومتعهدم به موفیقیت شما که البته برای من یک رسالت است. از بین تمامی مفاد تدریسی پیشنهاد من روی زبان و ریاضیات است. در گام اول پایه سازی میکنیم و در گام دوم کنکور را به زانو درمی آوریم. رفقا، فرقی نمیکند در فیلد تجربی، انسانی یا ریاضیات باشید، این دو درس را خیلی جدی بگیرید. اکنون هشت سال است کنار شما هستم و بهترین های معدل و کنکور ثمره تلاش شما و من در کنار هم بوده است. شما نه تنها باید کنکور درصد بالا بزنید بلکه باید مدرک های بین المللی مثل آیلتس و تافل داشته باشید، این ها مواردی بودند که راه را برای من هموار کردند و برای شما هم همینطور خواهد بود. پس لطفا بزرگ فکر کنید، پایه ای فکر کنید، تلاش کنید و امیدتان به خدا باشد.

ارادتمند
علی حبی معینی

زمان های قابل رزرو

نوبت های موجود برای رزرو من در زیر قابل مشاهده است

ثبت نظر


مدرسین مشابه