مشاوره و پشتیبانی
نسخه جدید آقااجازه بصورت آزمایشی هم اکنون در دسترس می باشد

وب سایت جدید دانلود اپلیکیشن

مجله آقا اجازه

آقا اجازه با تولید و انتشار مطالب مفید در حوزه آموزش و کمک به دانش آموزان برای پیدا کردن بهترین معلم خصوصی و کلاس خصوصی به دنبال رسالت عالی خود در جهت بهبود آموزش کشور، و تعالی دانش پذیران کشور ایران می باشد. برای استفاده بهتر می توانید عضو خبرنامه آقا اجازه شوید تا مطالب جدید برای شما ارسال گردد.

بهترین روش برای پیدا کردن استاد خصوصی زبان آلمانی چیست؟

.در میان زبان های خارجی که امروزه در برخی از آموزشگاه ها تدریس می شود زبان آلمانی یکی از محبوب ترین هاست. امروزه بسیاری از خانواده ها از اهمیت و لازم بودن یادگیری این زبان آگاهی پیدا کرده اند. در این مقاله می خواهیم در رابطه با استاد خصوصی زبان آلمانی صحبت کنیم و یک پیشنهاد کاربردی هم در این رابطه داشته باشیم.

بهترین اساتید برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی

پیدا کردن یک معلم خوب برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی اولین قدم برای یادگیری زبان انگلیسی است. یک معلم خوب علاوه بر دانش کافی با تسلط و بیان مناسب می¬تواند اطلاعات مهم را به زبان آموزان منتقل کند. در این مقاله خصوصیات یک معلم زبان خوب را مطرح می¬کنیم که به شما در پیدا کردن یک معلم خوب، کمک خواهد کرد.

چرا مدرسه ها علاقه ای به برگزاری کلاس آنلاین ندارند ؟

کلاس آنلاین یکی از دستاوردهای گسترش اینترنت و راه¬های ارتباطی است که در شرایط همه گیری بیماری کرونا به کمک سیستم آموزشی کشور آمده است. با برگزاری کلاس های آنلاین و خصوصی بسیاری از افراد به اساتید باتجربه دسترسی پیدا کردند. این دستاورد دسترسی به منابع علمی برابر را هموار می¬کند.

خطا های بیگ بلو باتن و راه حل آن ها

نرم افزار کلاس مجازی بیگ بلو باتن یکی از قدرتمند ترین پلتفرم های برگزاری جلسات به صورت آنلاین است که در دنیا مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفته است. راحتی کار با این نرم افزار و رابط کاربری کاربر پسند باعث شده تا در سطح دنیا به محبوبیت بالایی دست پیدا کند. البته با تمام امکانات و خوبی هایی که این نرم افزار دارد، عاری از مشکل نیست.

حضور و غیاب در بیگ بلو باتن

سیستم حضور و غیاب برای کلاس آنلان بیگ بلو باتن تولید شده توسط سامانه LMS آقا اجازه روی سامانه های آقااجازه نصب شده است.

تدریس خصوصی عربی ، آموختن یک زبان جدید

در تدریس خصوصی عربی معلم سعی کند ذهن دانش آموز خود را از قواعد دور کند و این قواعد را در مکالمه به دانش آموز خود یاد بدهد. کتاب درسی در این زمینه معمولا داستان هایی را تهیه کرده است. معلم باید از این داستان ها استفاده کند تا بتواند به زبان عربی قواعد عربی را به خورد ذهن دانش آموز دهد.

تدریس خصوصی فیزیک را جدی بگیرید

به طور کلی تدریس خصوصی فیزیک می تواند کار شیرینی باشد اما به شرطی که معلم خود عاشق فیزیک باشد و فیزیک را درک کرده باشد. به طور کلی بسیاری تدریس خصوصی فیزیک باید بر اساس اصول خاصی صورت بگیرد اما مهمترین و اصلی ترین این پایه ها همان فهم است. معلم باید کاری کند که دانش آموز مفاهیم را فهم کند!

معلم خصوصی چه خصوصیت هایی باید داشته باشد

به طور کلی آموزش مفهوم بسیار بزرگی است که به هر دلیل در کشور ما چندان به آن بها داده نمی شود. در هر صورت می توان برای مدتی نامعلوم معلم خصوصی را دوای این درد بدانیم. همچنین با وجود بیماری کرونا کلاس آنلاین می تواند راه حل خوبی برای آموزش محسوب شود.

بهترین روش برای تدریس خصوصی ریاضی

به طور کلی تدریس خصوصی ریاضی یا تدریس عمومی آن می تواند بسیار سخت باشد اما باید توجه داشت که معلم قرار نیست به صورت یک درس حفظی با ریاضی برخورد کند. اگر بخواهیم درست تر بیان کنیم، هیچ درسی حفظی نیست و ریاضی مهمترین این درس ها می باشد.

شما از یک تدریس خصوصی چه انتظاراتی دارید؟

شما به صرف پایین بودن نمره و برای افزایش این نمره دست به استفاده از تدریس خصوصی نزنید. شما باید ابتدا بدانید و ببینید که فرزند شما در چه دروس یا مفاهیمی استعداد دارد. سپس سعی کنید بر اساس این استعداد که به نوعی نقطه قوت آن نیز محسوب می شود نقاط ضعف را دسته بندی کنید.

عاقبت آموزشی مدرسه آنلاین

با شیوع بیماری کرونا و اجبار به ترک فیزیکی مدارس عملا سیستم آموزشی ایران مجبور شد که یکباره و بدون در نظر گرفتن پیش نیازهای لازم وارد فاز مجازی و آنلاین شد و دست به راه اندازی سیستم مدرسه آنلاین زد. همین یکباره تغییر موقعیت دادن مسلما مشکلاتی را نیز به همراه دارد.

نحوه آموزش درست در کلاس آنلاین

مسئله اینجاست که زیر ساخت کلاس آنلاین به نحوی است که می تواند این نقاط ضعف را پوشش دهد و باعث قوام سیستم آموزشی شود. تنها باید خود معلم و مدیر بداند که چگونه می تواند از این سیستم استفاده کند. او اگر اموزش درست در این زمینه ببیند می تواند کلاس خوبی داشته باشد و دانش آموز را به سمت کلاس و درس جذب کند.

باید ها و نباید در کلاس مجازی

در کلام ساده تر کلاس مجازی باید از نظر زمانی عینا مانند کلاس های حضوری برقرار شود و هیچ تغییر زمانی در آن وجود نداشته باشد. در واقع این گونه تصور نشود چون کلاس مجازی است و فرد می تواند در ساعات مختلف شبانه روز در آن حضور داشته باشد بتوانیم از موقعیت های زمانی مختلفی استفاده کنیم.

سیستم مدیریت مدارس در دوران کرونا

سیستم مدیریت مدارس یکی از مهمترین مفاهیم آموزشی در تمامی کشورها و حکومت ها محسوب می شود. نیروی انسانی آینده هر کشوری محصول سیستم آموزش آن کشور است و یکی از پایه های اساسی سیستم آموزشی، سیستم مدیریت مدارس است.اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم این سیستم مدیریت مدارس است که انسان ها را تربیت می کند و به جامعه تحویل می دهد.

بررسی سیستم مدیریت آموزش مجازی

این روزها سیستم مدیریت آموزش مجازی تبدیل به یکی از مهمترین چالش های فضای آموزشی کشور شده است. در واقع سیستم آموزشی کشور به سبب سنتی بودن هنوز نتوانسته خودش را با دنیای مجازی وفق بدهد و همین امر سیستم مدیریت آموزش مجازی را تبدیل به یک چالش مهم در بخش آموزش کشور در مقاطع مختلف کرده است.

مصاحبه هفته نامه شنبه با موسس و مدیر عامل آقا اجازه

آقا اجازه در سال 95 کار خودش را با رزرو آنلاین مدرس خصوصی شروع کرد و در مدت 4 سال توانست سهمی بزرگ از این بازار را بدست آورد. این استارتاپ پیش از فراگیر شدن کرونا در ایران، توانسته بود سیستم LMS یا مدیریت آموزش مجازی خود را راه اندازی نماید تا اولین استارتاپی باشد که در این حوزه به صورت جدی ورود کرده است.