مشاوره و پشتیبانی

مجله آقا اجازه

آقا اجازه با تولید و انتشار مطالب مفید در حوزه آموزش و کمک به دانش آموزان برای پیدا کردن بهترین معلم خصوصی و کلاس خصوصی به دنبال رسالت عالی خود در جهت بهبود آموزش کشور، و تعالی دانش پذیران کشور ایران می باشد. برای استفاده بهتر می توانید عضو خبرنامه آقا اجازه شوید تا مطالب جدید برای شما ارسال گردد.

بهترین روش برای پیدا کردن استاد خصوصی زبان آلمانی چیست؟

.در میان زبان های خارجی که امروزه در برخی از آموزشگاه ها تدریس می شود زبان آلمانی یکی از محبوب ترین هاست. امروزه بسیاری از خانواده ها از اهمیت و لازم بودن یادگیری این زبان آگاهی پیدا کرده اند. در این مقاله می خواهیم در رابطه با استاد خصوصی زبان آلمانی صحبت کنیم و یک پیشنهاد کاربردی هم در این رابطه داشته باشیم.

بهترین اساتید برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی

پیدا کردن یک معلم خوب برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی اولین قدم برای یادگیری زبان انگلیسی است. یک معلم خوب علاوه بر دانش کافی با تسلط و بیان مناسب می¬تواند اطلاعات مهم را به زبان آموزان منتقل کند. در این مقاله خصوصیات یک معلم زبان خوب را مطرح می¬کنیم که به شما در پیدا کردن یک معلم خوب، کمک خواهد کرد.

چرا مدرسه ها علاقه ای به برگزاری کلاس آنلاین ندارند ؟

کلاس آنلاین یکی از دستاوردهای گسترش اینترنت و راه¬های ارتباطی است که در شرایط همه گیری بیماری کرونا به کمک سیستم آموزشی کشور آمده است. با برگزاری کلاس های آنلاین و خصوصی بسیاری از افراد به اساتید باتجربه دسترسی پیدا کردند. این دستاورد دسترسی به منابع علمی برابر را هموار می¬کند.

حضور و غیاب در بیگ بلو باتن

سیستم حضور و غیاب برای کلاس آنلان بیگ بلو باتن تولید شده توسط سامانه LMS آقا اجازه روی سامانه های آقااجازه نصب شده است.

تدریس خصوصی عربی ، آموختن یک زبان جدید

در تدریس خصوصی عربی معلم سعی کند ذهن دانش آموز خود را از قواعد دور کند و این قواعد را در مکالمه به دانش آموز خود یاد بدهد. کتاب درسی در این زمینه معمولا داستان هایی را تهیه کرده است. معلم باید از این داستان ها استفاده کند تا بتواند به زبان عربی قواعد عربی را به خورد ذهن دانش آموز دهد.

تدریس خصوصی فیزیک را جدی بگیرید

به طور کلی تدریس خصوصی فیزیک می تواند کار شیرینی باشد اما به شرطی که معلم خود عاشق فیزیک باشد و فیزیک را درک کرده باشد. به طور کلی بسیاری تدریس خصوصی فیزیک باید بر اساس اصول خاصی صورت بگیرد اما مهمترین و اصلی ترین این پایه ها همان فهم است. معلم باید کاری کند که دانش آموز مفاهیم را فهم کند!

معلم خصوصی و خصوصیتی که باید داشته باشد

به طور کلی آموزش مفهوم بسیار بزرگی است که به هر دلیل در کشور ما چندان به آن بها داده نمی شود. در هر صورت می توان برای مدتی نامعلوم معلم خصوصی را دوای این درد بدانیم. همچنین با وجود بیماری کرونا کلاس آنلاین می تواند راه حل خوبی برای آموزش محسوب شود.

بهترین روش برای تدریس خصوصی ریاضی

به طور کلی تدریس خصوصی ریاضی یا تدریس عمومی آن می تواند بسیار سخت باشد اما باید توجه داشت که معلم قرار نیست به صورت یک درس حفظی با ریاضی برخورد کند. اگر بخواهیم درست تر بیان کنیم، هیچ درسی حفظی نیست و ریاضی مهمترین این درس ها می باشد.

شما از یک تدریس خصوصی چه انتظاراتی دارید؟

شما به صرف پایین بودن نمره و برای افزایش این نمره دست به استفاده از تدریس خصوصی نزنید. شما باید ابتدا بدانید و ببینید که فرزند شما در چه دروس یا مفاهیمی استعداد دارد. سپس سعی کنید بر اساس این استعداد که به نوعی نقطه قوت آن نیز محسوب می شود نقاط ضعف را دسته بندی کنید.

عاقبت آموزشی مدرسه آنلاین

با شیوع بیماری کرونا و اجبار به ترک فیزیکی مدارس عملا سیستم آموزشی ایران مجبور شد که یکباره و بدون در نظر گرفتن پیش نیازهای لازم وارد فاز مجازی و آنلاین شد و دست به راه اندازی سیستم مدرسه آنلاین زد. همین یکباره تغییر موقعیت دادن مسلما مشکلاتی را نیز به همراه دارد.

نحوه آموزش درست در کلاس آنلاین

مسئله اینجاست که زیر ساخت کلاس آنلاین به نحوی است که می تواند این نقاط ضعف را پوشش دهد و باعث قوام سیستم آموزشی شود. تنها باید خود معلم و مدیر بداند که چگونه می تواند از این سیستم استفاده کند. او اگر اموزش درست در این زمینه ببیند می تواند کلاس خوبی داشته باشد و دانش آموز را به سمت کلاس و درس جذب کند.

باید ها و نباید در کلاس مجازی

در کلام ساده تر کلاس مجازی باید از نظر زمانی عینا مانند کلاس های حضوری برقرار شود و هیچ تغییر زمانی در آن وجود نداشته باشد. در واقع این گونه تصور نشود چون کلاس مجازی است و فرد می تواند در ساعات مختلف شبانه روز در آن حضور داشته باشد بتوانیم از موقعیت های زمانی مختلفی استفاده کنیم.

سیستم مدیریت مدارس در دوران کرونا

سیستم مدیریت مدارس یکی از مهمترین مفاهیم آموزشی در تمامی کشورها و حکومت ها محسوب می شود. نیروی انسانی آینده هر کشوری محصول سیستم آموزش آن کشور است و یکی از پایه های اساسی سیستم آموزشی، سیستم مدیریت مدارس است.اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم این سیستم مدیریت مدارس است که انسان ها را تربیت می کند و به جامعه تحویل می دهد.

بررسی سیستم مدیریت آموزش مجازی

این روزها سیستم مدیریت آموزش مجازی تبدیل به یکی از مهمترین چالش های فضای آموزشی کشور شده است. در واقع سیستم آموزشی کشور به سبب سنتی بودن هنوز نتوانسته خودش را با دنیای مجازی وفق بدهد و همین امر سیستم مدیریت آموزش مجازی را تبدیل به یک چالش مهم در بخش آموزش کشور در مقاطع مختلف کرده است.

مصاحبه هفته نامه شنبه با موسس و مدیر عامل آقا اجازه

آقا اجازه در سال 95 کار خودش را با رزرو آنلاین مدرس خصوصی شروع کرد و در مدت 4 سال توانست سهمی بزرگ از این بازار را بدست آورد. این استارتاپ پیش از فراگیر شدن کرونا در ایران، توانسته بود سیستم LMS یا مدیریت آموزش مجازی خود را راه اندازی نماید تا اولین استارتاپی باشد که در این حوزه به صورت جدی ورود کرده است.

مدرسین خصوصی آنلاین چگونه میتوانند خلاقیت را در دانش پذیران ترویج دهند

روش های آموزشی روز به روز در حال دیجیتالی شدن هستند، این موضوع به نفع دانش آموزان است. شما این شانس را دارید که منابع آموزشی مختلف را پیدا کنید و از آنهایی استفاده کنید که با سبک یادگیری شما متناسب هستند. زمانی که سبک یادگیری خود را شناسایی کردید، مطالبی را به صورت آنلاین پیدا کنید که به شما کمک کنند، در مسیر بهتری برای کسب نمرات بالاتر قرار بگیرید.

آموزش به دانش آموزان در خانه در دوران کرونا

بعد از شیوع ویروس کرونا در سر تا سر دنیا، دانش آموزان از کلاس درس فاصله گرفتند و خانواده ها ناگزیر به آموزش فرزندانشان در خانه شده اند. برای بسیاری از خانواده ها و فرزندانشان آموزش بدون حضور معلم همیشگی بسیار دشوار شده است. زیرا غالب دانش آموزان به تدریس در محل کلاس عادت کرده اند و هماهنگی با ادامه ی تحصیلاتشان در خانه برایشان بسیار دشوار است.

مزایای گرفتن مدرس خصوصی زبان انگلیسی برای دانش آموزان

به گرفتن یک مدرس انگلیسی برای فرزندتان فکر می کنید، اما مطمئن نیستید که آیا ارزشش را دارد یا نه؟ خوب، امیدواریم این مقاله برای تصمیم گیری به شما کمک کند. بسیاری از والدین در حال حاضر به معلمان خصوصی مراجعه می‌کنند تا به فرزند خود در زبان انگلیسی کمک کنند.  در این مقاله بخشی از مزایای گرقتن مدرس خصوصی زبان انگلیسی را برای راهنمایی بهتر شما ارائه کرده ایم .

مزایای رزرو مدرس خصوصی ریاضی

افزایش جمعیت کلاس ها، کمبود بودجه و افزایش تعداد دانش آموزان به این معنی است که مدارس بیش از پیش با مشکل رو به رو هستند. یک موضوع درسی کلیدی مانند ریاضی می‌تواند تاثیر بزرگی بر آینده فرزند شما داشته باشد. مهم است که فرزندتان درک خوبی از این درس داشته باشد. بسیاری از والدین برای افزایش مهارت ها و دانش فرزندشان، به آموزگاران خصوصی مراجعه میکنند.

مزایای رزرو مدرس خصوصی علوم

اگر در حال بررسی برای رزرو یک مدرس خصوصی برای مثال درس علوم برای فرزندتان هستید، این یعنی فرزندتان در کلاس مدرسه درس را به خوبی یاد نگرفته است. رزرو مدرس خصوصی مزایای زیادی در یادگیری فرزند شما دارد که ما تعدادی از آنها را در این مقاله برایتان ارائه کرده ایم.

اگر فرزند ما در کنکور موفق نشد چه کنیم

روز اعلام نتایج کنکور می‌تواند به یاد ماندنی باشد. اگر فرزند شما نتایج مورد انتظارش در کنکور را به دست نیاورد، ممکن است آن را یک بحران تلقی کرده و به وحشت بیفتید. اما وحشت بدترین کاری است که می‌توانید در این مرحله انجام دهید بنابراین باید آرامش حود را حفظ کرده و بدون هیچ آسیبی آن را پشت سر بگذارید.

تاثیر فضای محیط و میز مطالعه مناسب در یادگیری فرزندان

تغییر محیط یادگیری از مدرسه به خانه امری چالش برانگیز است. ما در این مقاله مطالب مفیدی ارائه کرده ایم که به شما کمک میکند تا یک محیط یادگیری خانگی عالی برای فرزندتان فراهم کنید.

انجام تکالیف چه فایده ای برای دانش آموزان دارد؟

با انجام تکالیف، دانش‌آموزان موضوع آموزش را بهتر درک می‌کنند. حتی اگر در برخی سوالات اشتباه کنند، باعث می شود از یک اشتباه درس بگیرند یا با معلم خود صحبت کنند و مباحثی که در آن مشکل دارند را مطرح کنند. درک بلند مدت می‌تواند منجر به نتایج بهتر در امتحانات شود. حتی یک کار کوچک مانند کامل کردن تکالیف می‌تواند باعث افزایش اعتماد به نفس دانش آموزان شود.

راهکار های مهار کردن استرس از دانش آموزان

اصطلاح استرس در زندگی ما به شدت ریشه کرده است به طوری که به سختی می توانید فردی را پیدا کنید که چیزی از آن نشنیده یا تجربه نکرده باشد. این واژه در عین حال که به خوبی شناخته شده است با این وجود هنوز عده زیادی از افراد وجود دارند که در مدیریت کردن استرشان نا موفق هستند.