سوالات متداول مدرسین

1- آیا تعریف كلاس آموزشی در «آقااجازه» هزینه‌ای دارد؟
بله، ایجاد یك كلاس آموزشی در «آقا اجازه» هزینه دارد. اگر هزینه كلاس آموزشی شما رایگان باشد، کارمزدی هم از شما دریافت نمی‌شود. اما در صورتی که كلاس آموزشی شما با دریافت هزینه باشد، مبلغ 5 تا 16.35 درصد از کل فروش شما برای كلاس های حضوری و آنلاین به عنوان کارمزد کسر خواهد شد.

2- چطور به «آقااجازه» اعتماد کنیم؟
«آقا اجازه» نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز تسعه تجارت الکترونیکی را دارد که علاوه بر وجود بیش از 15000 دانش پذیر و 5000 مدرس معتبری که مشتری ما هستند، نشان‌دهنده‌ی اعتبار «آقا اجازه» است.

3- نحوه‌ی تسویه حساب با اساتید و آموزشگاه ها به چه شکل است؟
اساتید و آموزشگاه ها باید پس از برگزاری كلاس آموزشی، در قسمت «تسویه حساب» اطلاعات بانکی خود را به صورت کامل وارد نمایند. بعد از برگزاری کلاس میتوانید روی دکمه ی تسویه حساب کلیک کنید تا مبالغ فروش به حسابتان واریز شود.

4- بعد از درخواست تسویه چقدر طول می‌کشد تا مبلغ فروش با كسر كارمزد به حساب استاد یا آموزشگاه واریز شود؟
در صورت عدم وجود مشکل، مبالغ ظرف حداقل 48 ساعت و حداکثر 72 ساعت پرداخت خواهند شد.

5- آیا این امکان هست که مبلغ برگزاری کلاس بطور مستقیم به حساب مدرس واریز شود؟
بله، هم می تواند بصورت آنلاین به حساب «آقا اجازه» واریز شود هم می تواند به حساب مدرس واریز شود و کمیسیون در پنل مدرس اعمال می گردد. که مدرس موظف است در اسرع وقت هزینه کمیسیون آقااجازه را به اعتبار خود واریز نماید.

6- آیا بعد از تسویه حساب به مدرس و یا آموزشگاه فاکتور ارائه می‌دهید؟
خیر

7- آیا امکان همکاری با «آقااجازه» وجود دارد؟ شرایط آن چگونه است؟
بله. در صورت درخواست مدرس و یا آموزشگاه برای همکاری، رزومه و كلاس های آموزشی او بررسی شده - و در صورت تأیید - یک جلسه‌ی حضوری بین «آقا اجازه» و استاد و یا آموزشگاه ترتیب داده می‌شود تا درمورد روش‌های همکاری بحث شود.

8- سایز مناسب برای تصویر کاور كلاس آموزشی و تصویر پروفایل آموزشگاه و استاد چند است؟
برای تصویر کاور بهتر است از سایز 720×405 پیکسل استفاده کنید. برای تصویر پروفایل آموزشگاه و استاد هم سایز 250*250 پیکسل مناسب ‌تر است.

9- چینش کلاس ها در صفحه‌ی “كلاس و دوره ها” به چه شکل است؟ چرا كلاس های من مشاهده نمی‌شود؟
كلاس های موجود در صفحه‌ی « کلاس ها و دوره ها » با توجه به تاریخ برگزاری چیده شده‌اند. یعنی كلاس هایی که تاریخ‌ شان نزدیک ‌تر است، بالاتر نمایش داده می‌شوند. برای دیدن سایر كلاس ها باید در انتهای هر بخش از این صفحه روی صفحه بندی کلیک کنید. برای اینكه در بخش ویژه كلاس شما نمایش داده شود می توانید در بخش خرید پكیج ها در پنل كاربری پكیج شتابدهی كلاس را خریدی نمایید در بصورت ویژه در صفحه نخست و در بالای صفحه « كلاس و دوره ها » نمایش داده شود.

10- آیا «آقااجازه» ابزاری برای تبلیغات هم دارد؟
بله، شما می‌توانید با مراجعه به قسمت « پکیج های شتابدهی» در منوی سمت راست داشبورد پنل كاربریتان، اطلاعات مرتبط با این موضوع را کسب کنید. در صورت احتیاج به توضیحات اضافی با ما در تماس باشید.

11- چطور می‌توانم لیست ثبت نام شدگان در كلاس آموزشی ام را ببینم؟
شما می‌توانید وارد قسمت ثبت نام شدگان در پنل كاربری تان شوید و با انتخاب كلاس آموزشی تان لیست ثبت نام شدگان و اطلاعات مربوط به آن‌ها را دریافت نمایید.

12- می‌خواهم بدانم که شماره تماس ثبت نام شدگان چیست و یا در چه رشته‌ای تحصیلی کرده‌اند. آیا شما می‌توانید کمک کنید؟
بله، بعد از ایجاد كلاس آموزشی می‌توانید از منوی سمت راست صفحه‌ی داشبورد پنل كاربریتان وارد قسمت ثبت نام شدگان شوید و جزییات ثبت نام شدگان را مشاهده نمایید.

13- من تعدادی سوال سفارشی ایجاد کرده‌ام. از کجا اطلاعاتی که شرکت‌کنندگان در آن فیلدها نوشته‌اند را ببینم؟
شما می‌تواند وارد قسمت شرکت‌کنندگان شوید و با کلیک روی دکمه «دانلود گزارش اکسل» به این اطلاعات دسترسی داشته باشید.

14- چطور می‌توانم از ثبت‌نام‌های كلاس هایم مطلع شوم؟
آقا اجازه به صورت خودكار پیامكی برای اطلاع از ثبت نام شدگان برای استاد یا آموزشگاه ارسال میكند كه آنها را درجریان ثبت نام شدگان قرار میدهد.

15- ما كلاس ای داریم که به صورت ماهیانه و مرتب برگزار می‌شود. آیا برای این كلاس ها هر هفته باید صفحه‌ی جدید تعریف کنیم؟
بله، شما باید كلاس های خود را به صورت ماهیانه ایجاد کنید. برای سهولت در ایجاد كلاس های مشابه می‌توانید رویدادهایتان را از كلاس های قبلی کپی کنید. به این صورت که در پنل کاربری‌تان وارد قسمت كلاس های من شوید و با کلیک روی دکمه‌ی تنطیمات -که روبه‌روی اسم كلاس مورد نظرتان قرار دارد- گزینه‌ی کپی را انتخاب نمایید.

16- آیا امکان خرید كلاس ها بدون مراجعه به سایت اقا اجازه برای مخاطبین وب‌سایت من وجود دارد؟
بله، با ورود به قسمت «تنطیمات» می‌توانید از قسمت «نمایش كلاس ها در سایت شما» کد درج شده را کپی کنید و در مکان مورد نظر در وب‌سایتتان قرار دهید. در این حالت امکان خرید كلاس ها بدون مراجعه به سایت آقا اجازه امکان پذیر خواهد بود.

17- من یک كلاس ایجاد كردم اما مطمئن نیستم که آدرس یا سایر جزئیات تغییری خواهد کرد یا نه. می‌شود فعلا آن را نمایش ندهید؟
بله. انتشار یا عدم انتشار یک كلاس کاملا در اختیار برگزارکننده است. کلاس شما پس از ایجاد، توسط «آقا اجازه» تایید خواهد شد. شما می‌توانید در قسمت ویرایش كلاس، وضعیت انتشار كلاس را به دل‌خواه خود تغییر دهید.

18- می‌خواهم كلاس ای ایجاد کنم که فقط دانشجویان دانشکده‌ی خودمان بتوانند در آن شرکت کنند و شخص دیگری امکان خرید كلاس نداشته باشد.
شما می‌توانید در انتهای ساخت كلاس گزینه‌ی “این كلاس خصوصی باشد” را فعال نمایید و یا پس از ساخت آن در قسمت ویرایش، كلاس تان را مخفی و یا عمومی کنید.

19- آیا می‌توانم از بازدیدهای صفحه‌ی كلاس ام گزارشی داشته باشم؟
پس از ورود به پنل كاربری، می‌توانید از قسمت «لیست كلاس ها» بروید و آمار بازدیدها و فروش رویدادتان را از لحظه‌ی ساخت ببینید.

20- می‌خواهم رویدادهای قبلی خود را حذف کنم اما امکان این کار برایم وجود ندارد. مشکل چیست؟
در صورتی که كلاس های قبلی شما دارای ثبت نام كننده باشند و یا ، امکان حذف آن‌ها میسر نیست و فقط می توانید آن را غیر فعال نمایید. در صورت غیر فعال كردن در سامانه نمایش داده نمی شود.


در صورت سوالاتی غیر از سوالات بالا با ما در تماس باشید.