مشاوره و پشتیبانی

پیوستن به بزرگترین جامعه آموزشی کشور

همین امروز شروع به معرفی خود و جذب دانش پذیر کنید!


عضویت در آقا اجازه تعرفه عضویت در آقا اجازه

خدمات آقا اجازهمعرفی کلاس و پروفایل آموزشگاه و استاد
معرفی پروفایل مدرس و آموزشگاه
امکان معرفی پروفایل مدرس و آموزشگاه در صفحات مختلف سامانه و کانال تلگرام و اینستاگرام آقا اجازه.
معرفی کلاس آموزشی حضوری و آنلاین
ارائه سرویس ثبت نام کلاس آموزشی
میتوانید خیلی سریع و راحت کلاس حضوری و آنلاین خود را ایجاد کنید و امکان ثبت نام کلاس خود را در اختیار دانش پذیران قرار دهید.
ارائه خدمات  کلاس آنلاین
ارائه خدمات کلاس آنلاین (زنده)
ارائه سرویس کلاس آنلاین با حضور استاد و دانش پذیران بصورت زنده و با امکانات واقعی کلاس حضوری و همچنین امکان ضبط کلاس برای مرور دروس.
جذب سریع دانش پذیر
كمك به جذب دانش پذیر
آقا اجازه به شما کمک می کند تا بتوانید از شبکه‌های مختلف برای تبلیغ و اطلاع‌ رسانی کلاس خود استفاده نموده و دانش پذیران بیشتری را جذب نمایید.
گزارش لحظه ‌به ‌لحظه کلاس
گزارش لحظه ‌به ‌لحظه ثبت نام در کلاس
با آقا اجازه شما میتوانید در هر لحظه مطلع شوید چند نفر در کلاس شما ثبتنام کرده و کدام یک از کانالهای اطلاعرسانیتان فعالتر بوده است.
امکان نمایش کلاس ها در سایت شما
امکان نمایش کلاس ها در سایت شما
می‌توانید با ایجاد یک کلاس و کپی کردن کد ارائه شده از طریق سایت آقا اجازه و قراردادن آن در وب‌سایت‌تان، مخاطبین تان را از طریق وب ‌سایت خودتان ثبت ‌نام کنید.

پروفایل و کلاس های آموزشی شما کجا منتشر می شود؟انتشار در سامانه آقا اجازه
انتشار در سامانه آقا اجازه
معرفی کلاس ها در شبکه های اجتماعی
معرفی در شبکه های اجتماعی
نمایش کلاس ها در سایت های مرتبط پربازدید
نمایش در سایت های مرتبط پربازدید
نمایش در صفحه اول گوگل
نمایش در صفحه اول گوگل

تعرفه عضویت در آقا اجازه

به راحتی می توانید عضو خانواده آقا اجازه شوید و از خدمات و امکانات آن بهره مند شوید.راهنمای عضویت در آقا اجازههم اكنون شروع كنيد!


برای عضویت کافی است پروفایل خود را کامل کنید، درصورتیکه تمایل به افزایش بازدید، از لینک پکیج های شتابدهی استفاده نمایید

تماس با ما: 02186125396


سوالات متداول پکیج های شتابدهی

درباره آقا اجازه

آقا اجازه یك سامانه آنلاین خدمات آموزشی است و ابزاری است برای آموزشگاه ها، موسسات آموزشی، اساتید و دانش پذیران كه می خواهند به راحتی كلاس آموزشی خود پیدا و در آن شركت كنند. اگر با ما هم راهید و معتقدید كه معرفی و ثبت نام كلاس ها بصورت آنلاین به كسب و كار شما كمك می كند می توانید، این سرویس را امتحان كنید.
در این سامانه اطلاعات مربوط به پروفایل استاد یا آموزشگاه و كلاس های حضوری و آنلاین به آسانی در معرض دید همگان قرار می گیرد. اطلاعاتی همچون زمان كلاس، اطلاعات برگزار كننده كلاس، موضوع آموزش، نحوه و مبلغ كلاس كه برای دانش پذیران مهم اند را ثبت و صفحه اختصاصی مربوط به كلاس آموزشی خود را ایجاد و مدیریت نمایید.
سامانه آقا اجازه به نحوی طراحی شده است تا برگزار کنندگان كلاس های آموزشی و کارگاه‌های آموزشی، بتوانند كلاس های خود را به آسانی تعریف کرده و کارهای مدیریت كلاس را به سیستم سامانه آقا اجازه بسپارند.
شما می توانید به چندین هزار استاد و آموزشگاه دیگر بپیوندید و یکی از برگزار كنندگان كلاس های موفق در موضوع آموزشی خود باشید.
اگر دانش پذیر هستید، به راحتی میتوانید بهترین كلاس آموزشی خود را پیدا و در آن ثبت نام كنید، نظر بدهید، و در پیدا كردن بهترین استاد و آموزشگاه به دیگر دانش پذیران كمك كنید. اگر هم از كلاس خود ناراضی بودید آن را با ما در میان بگذارید تا شهریه آن به شما عودت گردد. لیست بزرگ و متنوع از كلاس های موجود در آقا اجازه به شما امكان خواهد داد تا به سادگی به دنبال علایق ‌تان بروید و در هر كلاسی خواستید ثبت نام و شرکت كنید و سطح علمی خود را ارتقا دهید و پیش ‌رفت کنید ...
چه استاد یا آموزشگاه باشید و چه دانش پذیر، شما عضوی از خانواده‌ی آموزشی كشور هستید و ایده و نظرتان برای ما بسیار مهم است. برای انتقال نظرتا و پیشنهادات، با ما تماس بگیرید.

دانلود اپلیکیشن

get android direct
get bazar
get google