مشاوره و پشتیبانی

پیوستن به بزرگترین جامعه مدرسین خصوصی کشور

همین امروز شروع به معرفی خود و جذب دانش پذیر کنید!


عضویت در آقا اجازه

خدمات آقا اجازه

معرفی کلاس و پروفایل آموزشگاه و استاد
معرفی پروفایل مدرس و آموزشگاه
امکان معرفی پروفایل مدرس و آموزشگاه در صفحات مختلف سامانه و کانال تلگرام و اینستاگرام آقا اجازه.
معرفی کلاس آموزشی حضوری و آنلاین
ارائه سرویس ثبت نام کلاس آموزشی
میتوانید خیلی سریع و راحت کلاس حضوری و آنلاین خود را ایجاد کنید و امکان ثبت نام کلاس خود را در اختیار دانش پذیران قرار دهید.
ارائه خدمات  کلاس آنلاین
ارائه خدمات کلاس آنلاین (زنده)
ارائه سرویس کلاس آنلاین با حضور استاد و دانش پذیران بصورت زنده و با امکانات واقعی کلاس حضوری و همچنین امکان ضبط کلاس برای مرور دروس.
جذب سریع دانش پذیر
كمك به جذب دانش پذیر
آقا اجازه به شما کمک می کند تا بتوانید از شبکه‌های مختلف برای تبلیغ و اطلاع‌ رسانی کلاس خود استفاده نموده و دانش پذیران بیشتری را جذب نمایید.
گزارش لحظه ‌به ‌لحظه کلاس
گزارش لحظه ‌به ‌لحظه ثبت نام در کلاس
با آقا اجازه شما میتوانید در هر لحظه مطلع شوید چند نفر در کلاس شما ثبتنام کرده و کدام یک از کانالهای اطلاعرسانیتان فعالتر بوده است.
امکان نمایش کلاس ها در سایت شما
امکان نمایش کلاس ها در سایت شما
می‌توانید با ایجاد یک کلاس و کپی کردن کد ارائه شده از طریق سایت آقا اجازه و قراردادن آن در وب‌سایت‌تان، مخاطبین تان را از طریق وب ‌سایت خودتان ثبت ‌نام کنید.

پروفایل و کلاس های آموزشی شما کجا منتشر می شود؟

انتشار در سامانه آقا اجازه
انتشار در سامانه آقا اجازه
معرفی کلاس ها در شبکه های اجتماعی
معرفی کلاس ها در شبکه های اجتماعی
نمایش کلاس ها در سایت های مرتبط پربازدید
نمایش کلاس ها در سایت های مرتبط پربازدید
نمایش در صفحه اول گوگل
نمایش در صفحه اول گوگل

شتابدهی و تبلیغات پروفایل

برای افزایش بازدید از پروفایل خود می توانید از پک های شتابدهی پروفایل آقا اجازه استفاده نمایید، برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید 02186125396 - 09307113102.

شتابدهی و تبلیغات کلاس و دوره

برای افزایش بازدید کلاس یا دوره آموزشی خود می توانید از پک های شتابدهی کلاس آقا اجازه استفاده نمایید، برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید 02186125396 - 09307113102.

هم اكنون شروع كنيد!


درج پروفایل و کلاس آموزشی در آقا اجازه بصورت رایگان است

تماس با ما: 02186125396


ثبت پروفایل رایگان
سوالات متداول اساتید و آموزشگاه ها راهنمای استفاده از آقا اجازه پکیج های تبلیغاتی

درباره آقا اجازه

آقا اجازه یك سامانه آنلاین خدمات آموزشی است و ابزاری است برای آموزشگاه ها، موسسات آموزشی، اساتید و دانش پذیران كه می خواهند به راحتی كلاس آموزشی خود پیدا و در آن شركت كنند. اگر با ما هم راهید و معتقدید كه معرفی و ثبت نام كلاس ها بصورت آنلاین به كسب و كار شما كمك می كند می توانید، این سرویس را امتحان كنید.
در این سامانه اطلاعات مربوط به پروفایل استاد یا آموزشگاه و كلاس های حضوری و آنلاین به آسانی در معرض دید همگان قرار می گیرد. اطلاعاتی همچون زمان كلاس، اطلاعات برگزار كننده كلاس، موضوع آموزش، نحوه و مبلغ كلاس كه برای دانش پذیران مهم اند را ثبت و صفحه اختصاصی مربوط به كلاس آموزشی خود را ایجاد و مدیریت نمایید.
سامانه آقا اجازه به نحوی طراحی شده است تا برگزار کنندگان كلاس های آموزشی و کارگاه‌های آموزشی، بتوانند كلاس های خود را به آسانی تعریف کرده و کارهای مدیریت كلاس را به سیستم سامانه آقا اجازه بسپارند.
شما می توانید به چندین هزار استاد و آموزشگاه دیگر بپیوندید و یکی از برگزار كنندگان كلاس های موفق در موضوع آموزشی خود باشید.
اگر دانش پذیر هستید، به راحتی میتوانید بهترین كلاس آموزشی خود را پیدا و در آن ثبت نام كنید، نظر بدهید، و در پیدا كردن بهترین استاد و آموزشگاه به دیگر دانش پذیران كمك كنید. اگر هم از كلاس خود ناراضی بودید آن را با ما در میان بگذارید تا شهریه آن به شما عودت گردد. لیست بزرگ و متنوع از كلاس های موجود در آقا اجازه به شما امكان خواهد داد تا به سادگی به دنبال علایق ‌تان بروید و در هر كلاسی خواستید ثبت نام و شرکت كنید و سطح علمی خود را ارتقا دهید و پیش ‌رفت کنید ...
چه استاد یا آموزشگاه باشید و چه دانش پذیر، شما عضوی از خانواده‌ی آموزشی كشور هستید و ایده و نظرتان برای ما بسیار مهم است. برای انتقال نظرتا و پیشنهادات، با ما تماس بگیرید.