مشاوره و پشتیبانی
همكاران آقا اجازه

ضمانت برگشت کامل وجه

ضمانت برگشت وجه فقط و فقط برای پرداخت ها آنلاین و فقط برای جلسه اول انجام می شود.

در زمان ثبت نام در كلاس وجه شما به حساب سامانه آموزشی آقا اجازه واریز می شود و بعد از برگزاری اولین جلسه در کلاس های چند جلسه ای درصورت نارضایتی از کیفیت کلاس و یا برگزار کننده وجه شما به صورت كامل عودت داده می شود.


با توجه به اینکه آقا اجازه به کیفیت کلاس های آموزشی که ارائه می دهد اطمینان دارد، ضمانت بازگشت وجه در اولین جلسه را برای کلاس های آموزشی و برگزارکنندگان خود لحاظ کرده است. شما با ثبت نام در کلاس های آموزشی می توانید مطمئن باشید که اگر کیفیت کلاس یا برگزارکننده کلاس آن گونه که انتظار داشته اید نبوده است، بعد از اولین جلسه امکان بازگشت مبلغ شهریه وجود خواهد داشت.

بنابراین شما قادرید با اطمینان خاطر در کلاس مورد نظر خود ثبت نام نمایید و از کیفیت كلاس های آموزشی که آقا اجازه ارائه می دهد اطمینان کافی داشته باشید. شما امکان لغو کلاس خریداری شده خود را، قبل از شروع جلسه هم دارید و وجه بصورت کامل به شما استرداد می گردد .

لازم به ذکر است ضمانت بازگشت وجه شامل کلاس های تک جلسه ای نخواهد شد. پس به شما پیشنهاد می شود در ثبت نام در کلاس های تک جلسه ای نهایت دقت را داشته باشید که امکان استرداد آن وجود ندارد.

آقا اجازه این ضمانت را می دهد که اگر خدمات کلاسی که ثبت نام کردید با خدمات تعهد شده مطابقت نداشته باشد، وجه شما عودت داده می شود.

ثبت نام شما پس از پرداخت آنلاین به طور کامل قطعی خواهد شد.


نکته مهم: 24 ساعت پس از برگزاری اولین جلسه کلاس درصورت عدم اعلام نارضایتی وجه شهریه کلاس، به حساب استاد یا آموزشگاه برگزار کننده واریز و امکان استرداد وجه به دانش پذیر امکان پذیر نمی باشد، بنابراین قبل از اتمام 24 ساعت بعد از برگزاری اولین جلسه، اعلام نارضایتی خود را با ما در میان بگذارید
پس با خیال راحت كلاس های مورد علاقه خود را در آقا اجازه ثبت نام كنید.