مشاوره و پشتیبانی
نسخه جدید آقااجازه بصورت آزمایشی هم اکنون در دسترس می باشد

وب سایت جدید دانلود اپلیکیشن
درباره آقا اجازه

درباره آقا اجازه

تدریس خصوصی برای هر مقطع و هر رشته‌ای تخصص ماست. آقا اجازه بزرگترین جامعه مدرسین خصوصی کشور است که ماموریتش کمک به پیدا کردن و رزرو مدرس خصوصی مناسب برای همه دانشپذیران است. سامانه آقا اجازه با بیش از 5000 مدرس مجرب در تمام مقاطع آموزشی در کل کشور و 80000 رزرو مدرس موفق به نحوی طراحی شده است تا دانشپذیران بتوانند به راحتی و با امکان مقایسه، مدرس مناسب خود را پیدا کرده و با آن کلاس برگزار کنند.
همه می‌توانند برای بهبود شرایط تحصیلی خودشان، کسب مهارت‌ها و دانش‌ها مختلف، ارتقا نمرات فرزندشان و یا حتی برای دانش‌آموزان مدرسه شان با خیال راحت از مدرسان آقا اجازه کمک بگیرند.
آقا اجازه با پیشرفت تکنولوژی، زیر ساخت کلاس آنلاین را هم به صورت رایگان در کنار کلاس های حضوری در اختیار مدرسین و دانشپذیران قرار داده است تا بتوانند به راحتی در هر نقطه از جهان کلاس خود را برگزار نمایند.
این موضوع ثابت شده است که مدرس خصوصی یکی از بهترین راه های بهبود یادگیری می باشند، اما تاکنون، هزینه های آن برای بسیاری از خانواده ها غیرقابل پرداخت بوده است.
آقا اجازه با کاهش مبلغ و در دسترس قرار دادن آن در هر نقطه از کشور باعث بالا رفتن سطح آموزش کشور شده است.
شما از یک کلاس خصوصی چه انتظاراتی دارید؟ معلم‌های دلسوز و باتجربه‌ایی داشته باشد که در آموزش موضوع مورد نظرتان مهارت داشته باشند؟ کلاستان در زمان و مکانی که دوست دارید برگزار شود؟ شما را برای کسب نمره‌ی مطلوب یا رسیدن به هدفتان آماده کند؟ کلاس‌های خصوصی در رشته های مختلف و پر طرفداری مانند تدریس خصوصی زبان، تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی عربی، تدریس خصوصی شیمی و تدریس خصوصی فیزیک با بهترین معلم‌ها و در سرتاسر کشور در آقا اجازه در دسترس شما هستند.
شما می‌توانید بعد از انتخاب موضوع آموزشی، لیست مدرسین آن رشته را مشاهده کرده و بعد از بررسی مشخصات شان مانند قیمت، نظرات، تحصیلات، افتخارات و سوابق کاری مناسب ترین گزینه را برای خودتان انتخاب کنید.
خدمات فوق ذکر، نه تنها در تهران که در سرتاسر کشور در دسترس هستند. مهم نیست کجا هستید، اگر احتیاج به یک مدرس خصوصی دارید آقا اجازه بهترین‌ها را به شما پیشنهاد خواهد کرد.

ویژگیهای آقا اجازه

تعریف پروفایل اختصاصی در سامانه: میتوانید به راحتی اطلاعات خود را در سامانه آقا اجازه ثبت کنید تا پروفایل اختصاصی شما در صفحه ای ویژه نمایش داده شود. با این امکان قابلیتهایی همچون نظردهی برای هر استاد یا آموزشگاه توسط کاربران و امتیاز گیری از آنان و نتیجتن در جذب دانشپذیران موفقتر باشید.

تعریف آسان كلاس و کارگاه آموزشی: با آقا اجازه میتوانید خیلی سریع و راحت كلاس خود را تعریف کرده و صفحهای اختصاصی برای معرفی آن كلاس در اختیار داشته باشید. صفحه كلاس شما شامل اطلاعاتی مانند روز و ساعت شروع و پایان كلاس، قیمت، آدرس محل برگزاری در صورت حضوری بودن و موارد مهم دیگر خواهد بود.

جذب سریع دانشپذیر: آقا اجازه ابزاری را در اختیار شما قرار میدهد تا با استفاده از آن، بتوانید از شبکههای مختلف برای تبلیغ و اطلاع رسانی كلاس خود استفاده کنید. ما میدانیم که شما هر چقدر سریعتر ظرفیت كلاس تان را پر کنید، وقت بیشتری دارید تا با تمرکز روی محتوای كلاس، کلاس با کیفیتتر طراحی و اجرا کنید.

گزارش لحظه به لحظه كلاس: با آقا اجازه شما میتوانید در هر لحظه ببینید چند نفر در كلاس یا کارگاه آموزشی شما ثبت نام کرده و کدام یک از کانالهای اطلاع رسانیتان فعالتر بوده است. به اینترتیب میتوانید مدیریت بهتری روی كلاس تان داشته باشید.

امکان تعریف کد تخفیف: شما میتوانید برای كلاس ها و کارگاه های آموزشی خود، کد تخفیف ایجاد کنید.

نمایش كلاس ها در سایت شما: برای استفاده از آقا اجازه لازم نیست که کاربران وبسایت شما به آقا اجازه مراجعه کنند. میتوانید با ایجاد یک كلاس و کپی کردن کد ارائه شده از طریق سایت آقا اجازه و قراردادن آن در وبسایتتان، مخاطبین تان را از طریق وب سایت خودتان ثبت نام کنید.

گزارش عملکرد بعد از هر كلاس: تمامی اطلاعات ثبت نام کنندگان، تعداد بازدیدها و میزان فروش، در پنل کاربری آموزشگاه یا استاد موجود به صورت لحظهای موجود است. هر زمان که به این اطلاعات نیاز داشتید، میتوانید به آنها دسترسی پیدا کنید.

برای دانشپذیران

ساده ترین راه پیدا کردن استاد و آموزشگاه های نزدیک شما
مشاهده و ثبت نام در لیست کلاس ها
بیشترین تخفیفات در ثبت نام کلاس ها
تخفیف ویژه برای معرفی به استاد مجرب
پرسش و پاسخ با استاد یا آموزشگاه
قدرت انتخاب بر اساس درجه بندی اساتید و آموزشگاه هاخدمات برای اساتید و آموزشگاه ها

بهترین روش کسب درآمد برای اساتید و آموزشگاه ها
معرفی رایگان استاد و آموزشگاه ها
معرفی رایگان كلاس ها و کلاس های اساتید و آموزشگاه ها
برگزاری کلاس های آنلاین
نمایش پروفایل برای بیش از 1000 نفر در روز
پرسش و پاسخ با دانش پذیران
ارتباط با دانشپذیر و مدیریت ثبت نام در کلاس ها
امتیاز گیری و بالا رفتن رتبه در سامانه