قوانین برگزاری کلاس در آقااجازه

مدرسین محترم لطفا قوانین زیر را به دقت مطالعه فرمایید. تمامی قوانین زیر در سیستم آقااجازه اعمال خواهد شد. استفاده از سیستم آقااجازه به منزله‌ی قبول تمامی شرایط و قوانین ذیل است و کاربران هرگونه ادعا یا اعتراض آتی در این خصوص را از خود سلب و ساقط نمودند لذا، مسئولیت عدم مطالعه این قوانین به عهده جنابعالی می‌باشد.

هدف نهایی ما در مجموعه آقااجازه جلب رضایت دانشپذیران است و تمام خدمات ما و شما باید در راستای تحقق این هدف صورت پذیرد.

1- شرایط همکاری با مدرسین
1-1- برای همکاری با آقااجازه داشتن تحصیلات عالیه و سابقه کاری مرتبط الزامیست به طوری که مدرس توانایی برگزاری و اداره ی کلاس را داشته باشد.
1-2- مدرسین میبایست تصویر کارت ملی، عکس پرسنلی و تصویر آخرین مدرک تحصیلی خود را در صفحه ویرایش پروفایل بارگزاری نمایند. برای آموزشگاه ها بارگزاری تصویر مجوز آموزشگاه الزامیست.
1-3- مدرسینی که مدارک و جزئیات را به طور دقیق ارسال کنند امتیاز (ستاره) بالا تری دریافت خواهند کرد و طبیعتا در صورت نقص مدارک امتیاز کمتری به ایشان تعلق خواهد گرفت. همچنین قرار دادن فایل ویدئویی معرفی در جذب مخاطب بشدت کمک می کند.
1-4- اشتراک عضویت سالانه می باشد که قابلیت استرداد ندارد و سالانه نیاز به تمدید دارد.

2- فعال سازی پروفایل و سرویس درخواست
2-1- هزینه ی فعال سازی پروفایل و سرویس درخواست ها در آقااجازه بر اساس پکیج های اشتراک می باشد. به این معنی که مدرسین جدیدالورود در مرحله ی ثبت نامشان باید این مبلغ را به طور آنلاین افزایش اعتبار دهند تا پروفایلشان در سایت آقا اجازه فعال و درخواست های دانشپذیران برایشان ارسال شود.
2-2- مدرسین فعال قدیمی می بایست برای دریافت فعال سازی سرویس درخواست حق عضویت را خریداری نمایند.

3- کسب امتیاز و ستاره
3-1- بعد از ثبت نام مدرسین در آقااجازه، کارشناسان ما با بررسی مدارک ارسالی، تحصیلات و رزومه بین 1 تا 3.5 ستاره به مدرس مورد نظر اطلاق می کنند و ستاره ی بیشتر به مرور زمان با توجه به تعاملات مدرس با سایت و میزان رضایتمندی دانشپذیران به دست می آید و بالاتر می رود. طبیعتا در صورت شکایت و نارضایتی دانشپذیران و ثبت نظر، مدرس شامل کسر امتیاز خواهد شد.
3-2- کسب امتیاز ( ستاره) بیشتر، مدرس را در بالای لیست مدرسین در موضوعات آموزشی انتخاب شده قرار خواهد داد و اولویت بالاتری برای ارسال درخواست ها توسط ربات انتخاب مدرس سایت خواهد داشت.

4- نحوه ارسال درخواست دانشپذیر به مدرسین
در سایت آقااجازه با توجه به امکاناتی که فراهم شده دانشپذیران به دو صورت زیر میتوانند درخواستشان را ارسال کنند.
4-1- روش اول: بدین صورت است که دانشپذیر بعد از انتخاب منطقه و درس و مقطع مورد نظر با جستجو در میان مدرسین خودش به طور مستقیم پروفایل مدرسین را بررسی کرده و منحصرا برای مدرس انتخابی درخواستش را ارسال می کند. توجه داشته باشید که توضیحات تکمیلی و ویدئو معرفی شما در پروفایلتان نقش بسزایی در جلب نظر دانشپذیران خواهد داشت.
4-2- روش دوم: به این شکل است که دانشپذیر در صفحه ی نخست سایت مشخصات خودش و موضوع آموزشی مورد نظر را به ربات آقااجازه می دهد و ربات سایت با جستجو در میان مدرسین درخواست را برای مدرس واجد شرایط ارسال می کند.
4-3- لازم به ذکر است برای رفاه حال دانشپذیر درخواست ها توسط ربات سایت به صورت همزمان برای 3 مدرس ارسال می شود و هر یک از مدرسین که زودتر با دانشپذیر هماهنگی های لازم را انجام دهد کلاس به ایشان تعلق خواهد گرفت.
4-4- اولویت ارسال درخواست توسط ربات آقااجازه با مدرسینی است که امتیاز بیشتری کسب کرده اند، اعتبار حسابشان مثبت است، گردش مالی حسابشان بیشتر است یا شتابدهی طلایی شده اند.

5- مدیریت درخواست ها و برگزاری کلاس
5-1- بعد از ارسال درخواست دانشپذیر، مدرسین 3 ساعت فرصت دارند تا درخواست رزرو مدرس را تایید اولیه کرده و برای هماهنگی با دانشپذیر تماس حاصل فرمایند، مدت زمان انتظار برای تواق 24 ساعت می باشد و بعد از توافق 5 روز فرصت هست تا پرداخت درخواست به نتیجه برسد. در تمام موارد مدرس امکان کنسل کردن درخواست را دارد را دارد. مدرس موظف است چه در صورت تایید و چه درصورت عدم تایید و کنسل کردن کلاس، تکلیف درخواست ارسال شده را مشخص کند و در صورت عدم پاسخگویی به درخواست دانشپذیر مدرس مشمول کسر امتیاز خواهد شد
5-2- مدرسان می بایست بعد از برگزاری کلاس معرفی شده توسط آقااجازه، تعداد جلسه نهایی و زمان و کیفیت آن را به پشتیبانی سایت (از طریق تلفن، واتس اپ یا تلگرام) گزارش دهند و حتما رسید برگزاری کلاس (امضای دانشپذیر) را از دانشپذیر تحویل بگیرند، این کار باعث بالا رفتن امتیاز و جذب بیشتر دانشپذیر از طرف آقا اجازه خواهد شد. در غیر اینصورت در صورت آگاهی از کلاس های اطلاع داده نشده، کمیسیون آن با جریمه دریافت خواهد شد و در مرحله اول امتیاز منفی و کسر ستاره و در مرحله بعد قطع همکاری در پی خواهد داشت. لازم به ذکر است جهت بررسی کیفیت کلاس ها تیم پشتیبانی آقا اجازه با تمام دانش پذیران و مدرسان تماس تلفنی گرفته و یا در شبکه اجتماعی از آن ها نظرخواهی می کند.
5-3- دبیر موظف است هنگام ورود به منزل دانشپذیر کارت ملی خود را به ایشان نشان دهد.
5-4- مدرسانی که مبلغ کلاس آنها بصورت آنلاین واریز می‌شود، پس از پایان کلاس می‌توانند با مراجعه به بخش حسابداری فرم درخواست تسویه وجه کلاس را تکمیل و ارسال کنند. مبلغ کلاس ظرف 24 الی 48 ساعت کاری پس از ارسال فرم تسویه برای آنها واریز خواهد شد.
5-5- در صورت کنسلی کلاس‌های از قبل هماهنگ شده از جانب مدرس، امتیاز منفی برای آنها در نظر گرفته خواهد شد.
5-6- در صورت برگزاری مجدد کلاس با دانش‌پذیران معرفی شده توسط آقااجازه، که از وب سایت اقدام به خرید نکرده اند، مدرس موظف به اعلام آن به پشتیبانی می باشد و در غیر این صورت در مرحله اول جریمه و کاهش امتیاز و در صورت تکرار آن حساب کاربری غیرفعال و همکاری بصورت یکطرفه خاتمه خواهد یافت. مدرسان باید همه کلاس های برگزار شده با دانشپذیر معرفی شده به مدرس را بصورت کامل به پشتیبانی آقا اجازه اطلاع دهند تا کمیسیون آن محاسبه گردد.
5-7- آقا اجازه هیچ‌گونه مسئولیتی، اعم از حقوقی و کیفری، در قبال اتفاقات حین کلاس، چه آنلاین و یا حضوری در مقابل کاربران، اعم از اساتید، آموزشگاه ها و دانش پذیران و اشخاص ثالث نخواهد داشت و تمامی کاربران متعهدند هنگام استفاده از خدمات آقا اجازه، کلیه تدابیر و اقدامات احتیاطی لازم را رعایت نمایند.
5-8- در صورت گزارش از طرف دانشپذیر یا ثبت شکایت در سیستم تیکت آقااجازه در خصوص مدرس یا آموزشگاه عضو در سامانه آقااجازه، با عنوان رفتار خارج از عرف و غیر اخلاقی یا جرم رفتار منافی عفت با دانش‌پذیران، حساب کاربری مدرس بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد و قطع همکاری یکطرفه صورت می‌گیرد. همچنین بر اساس شرایط و نحوه رفتار مدرس یا آموزشگاه آقا اجازه حق خود می داند که به جرم بدنام کردن برند خود از مدرس خاطی در مراجع ذیصلاح جهت دریافت خسارت اعاده دعوی نماید و در رسیدن به حق و حقوق دانشپذیر تمام تلاش خود را بنماید.
5-9- مدرس تعهد می نماید در صورتیکه دانشپذیر از اولین جلسه از کلاس برگزار شده ناراضی بود وجه دریافت ننماید و در صورت دریافت وجه آن را به حساب دانشپذیر عودت نماید. ضمانت برگشت فقط برای جلسه اول انجام می شود.
5-10- مدرس به هیچ وجه نباید قبل از برگزاری کلاس مبلغ کلاس را دریافت کند و در صورت تمایل به اینکار میتوانید از دانشپذیر بخواهد مبلغ را بصورت آنلاین از طریق وب سایت آقااجازه پرداخت نماید.

6- بدهی مدرسین
مدرسین بدهکار به سایت بابت حق کمیسیون کلاس برگزار شده، می‌توانند به قسمت افزایش اعتبار مراجعه و اعتبار منفی شده را با سایت تسویه کنند. درصورت داشتن بدهی، مدرسین نهایتا 10 روز فرصت دارند تا بدهی خود را تسویه نمایند، در غیر این صورت پروفایلشان غیر فعال خواهد شد و برای فعال سازی مجدد 50 هزار تومان هزینه دریافت می گردد. در صورتیکه مدرسین به مبلغ بدهی اعتراضی دارند، اعتراض خود را با بخش پشتیبانی آقا اجازه در میان بگذارند تا در صورت اشتباه تصحیح گردد.

7- شتابدهی
7-1- مدرسین با خرید بسته های یک ماهه شتابدهی، با توجه به این که کدام یک از بسته های برنزی، نقره ای یا طلایی را خریداری کرده باشند بخشی از خدمات زیر را دریافت می کنند.

• کاهش کمیسیون (7درصد/ 10درصد/ 15 درصد)
• نمایش اطلاعات تماس مدرس در پروفایل
• نمایش پروفایل در صفحه نخست (متغیر/ ثابت)
• نمایش پروفایل در بالای لیست دروس (متغیر/ ثابت)
• اولویت ارسال درخواست های دانشپذیر به مدرس توسط ربات آقااجازه (شتابدهی طلایی)
• نشان دار کردن پروفایل

8- کمیسیون
8-1- به طور پیش فرض 20 درصد از مبلغ هر کلاس به سایت آقااجازه تعلق دارد که 10 درصد آن مالیات ارزش افزوده می باشد و مدرس موظف است برگزاری کلاس را به سایت اطلاع دهد (از طریق پیامک، واتس آپ یا تلگرام) و بعد از ثبت کلاس کمیسیون را از طریق درگاه آنلاین پرداخت کند.
8-2- در صورتی که مدرس بسته ی شتابدهی خریداری کرده باشد کمیسیون ممکن است از 20 درصد به 0 درصد کاهش می یابد.

8-3- در صورتی که کمیسیون پرداختی مدرسین تا مبالغ مشخصی افزایش یابد طبق توضیحات زیر مشمول کاهش دائمی کمیسیون خواهند شد.
8-3-1- پرداخت کمیسیون بالای 5 میلیون تومان، درصد کمیسیون را از 20 درصد به 15 درصد کاهش میدهد.
8-3-2- پرداخت کمیسیون بالای 10 میلیون تومان، درصد کمیسیون را از 15 درصد به 12 درصد کاهش میدهد.
8-3-3- پرداخت کمیسیون بالای 25 میلیون تومان، درصد کمیسیون را از 12 درصد به 10 درصد کاهش میدهد.
8-3-4- پرداخت کمیسیون بالای 40 میلیون تومان، درصد کمیسیون را از 10 درصد به 7 درصد کاهش میدهد.

تذکرات مهم
• کمک به دانشپذیران در درحین امتحان های آنلاین یا شرکت به جای دانشپذیران در آزمون های آنلاین ممنون و مغایر با اخلاقیات، قوانین جمهوری اسلامی و قوانین سایت می باشد و در صورت مشاهده اکانت مدرس برای همیشه غیر فعال می گردد.
• مدرسانی که قیمتی بالاتر از قیمت درج شده در سایت، بدون اطلاع پشیبانی آقااجازه به دانش‌پذیر اعلام و دریافت کنند، در مرحله اول جریمه و کسر امتیاز و در صورت تکرار آن حساب کاربری آن ها مسدود شده و قطع همکاری صورت می گیرد.
• مدرسانی که تخصص و توانایی لازم برای تدریس موضوعات درج شده در حساب کاربری خود را ندارد، بعد از پیگیری و حصول اطمینان، موضوع آموزشی مورد نظر از پروفایل مدرس حذف و از امتیاز آن مدرس کاسته می‌شود.
• حساب کاربری مدرسانی که شماره آنها در دسترس نیست یا خاموش می‌باشد، غیرفعال خواهد شد.
• چنانچه مدرسان با ایجاد حساب‌های کاربری مختلف سعی در ایجاد اختلال در سامانه و نرم افزار داشته باشند، بدون هیچگونه تذکری حساب کاربری آنها حذف و تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.
• درج شماره تلفن، آدرس وب سایت و کانال شبکه اجتماعی در متن معرفی مدرس و یا آموزشگاه ممنوع بوده و برای آقااجازه این حق وجود دارد که در صورت مشاهده این موضوع بدون اطلاع، حساب کاربری مدرس را غیرفعال و همکاری را بصورت یکطرفه خاتمه دهد.
• آقااجازه برای ارتباط مدرسان و دانشپذیران فعال در سایت خود می تواند از همه طریق اقدام نماید، از جمله تماس تلفنی، ارسال پیامک، ارسال پیام از طریق تلگرام و واتس آپ. بر همین اساس مدرسان و کاربران سامانه آقا اجازه هرگونه ادعا یا اعتراض آتی در این خصوص را از خود سلب و ساقط نمودنده اند.
• اطلاعات نام و نام خانوادگی مدرس، دقیقا می بایست آنچه در شناسنامه آن ذکر شده ثبت شود و در صورت مغایرت، حساب کاربری آن بدون اطلاع مسدود می گردد.
• عکس های پرسنلی همگی باید بر اساس قوانین جمهوری اسلامی باشد و در صورت قرار دادن تصاویر غیر پرسنلی حساب کاربری مدرس و یا آموزشگاه غیر فعال می گردد.

9- شرایط استفاده از کلاس آنلاین در پلتفرم آقااجازه
9-1- این مجموعه ضمانتی مبنی بر عدم قطعی سرور و کلاس ندارد.
9-2- تمام تلاش ما بر این است که کلاس ها از بالا ترین کیفیت ممکن برخوردار باشند.
9-3- در صورت قطع شدن کلاس های تک جسه ای با ظرفیت بالای 75 نفر، با توجه به این که چه نسبتی از زمان کلاس گذشته است به نسبت زمان باقی مانده عودت وجه خواهیم داشت، در غیر اینصورت عودت وجه برای قطعی کلاس پرداخت نخواهد شد.
9-4- این مجموعه تعهدی در قبال مشکلاتی که از جانت کاربران باشد اعم از مشکلات اینترنتی، نرم افزاری یا سخت افزاری ندارد و حل این گونه مشکلات برعهده شخص کاربر است.
9-5- کاربران موظف اند قبل از برگزاری کلاس ویدیو های اموزشی مربوط به نحوه برگزاری کلاس را مشاهده کرده و نحوه کار با پلتفرم را بلد باشند.
9-6- امید بر آن است که برگزاری کلاس آنلاین در پلتفرم آقااجازه برای شما تجربه ای خوشایند به همراه داشته باشد.
9-7- مدرسین محترم، توجه داشته باشند در صورتی که درخواست کلاس آنلاین توسط دانشپذیران برای شما ارسال شد قبل از برگزاری کلاس آنلاین از دانشپذیر بخواهيد مبلغ آن را از طریق سایت به صورت آنلاین پرداخت کند، در غیر این صورت آقااجازه مسئولیتی در خصوص سوء استفاده های احتمالی دانشپذیر ندارد.
9-8- همچنین مدرسین موظف اند قوانین آقااجازه را مطالعه نمایند، قوانین سایت بر اساس شرایط امکان به روز رسانی دارد.
9-9- تنها شخص حقیقی صاحب پروفایل امکان برگزاری کلاس آنلاین را دارد و برگزاری کلاس توسط هر فرد غیر از مدرس در کلاس ثبت شده به عنوان مدرس به منزله ی تخطی از قوانین آقااجازه بوده و حساب کاربری مدرس و کلاس های ثبت شده آن مسدود، و با ایشان قطع همکاری یکطرفه صورت خواهد پذیرفت.