مشاوره و پشتیبانی
متاسفانه، ثبت نام این دوره به پایان رسیده است.
دوره مقدماتی حسابداری ویژه بازار کار
161

دوره حضوری مقدماتی حسابداری ویژه بازار کار


هزینه هر جلسه :

مبلغ پرداختی برای 1 جلسه : 1,900,000 ریال
ثبت نام به پایان رسیده

محل برگزاری : ایران , تهران , تهران - تهران - امیر آباد شمالی
دوره بصورت : گروهی
تعداد جلسه دوره : 5 جلسه
ظرفیت دوره : 8 نفر
موضوع آموزشی : کلاس حسابداری کسب و کار
سطح دوره : مقدماتی
مدت زمان دوره : 15 ساعت
تاریخ و زمان برگزاری : روزهای پنج شنبه
حسابداری کسب و کار قوانین مالیاتی نرم افزار حسابداری سپیدار ارزش افزوده
گروه مالی سام محاسب طبا از اسفند ماه 1396 با نام تجاری SMT&Co. بصورت جدی فعالیت حرفه ای خود را آغاز نمود. در خرداد ماه سال 1397 با حضور بنیان گذار این گروه جناب آقای طباطبائی در گروه گسترش نوآوری دیموند ، با سمت مدیر مالی ، اقدام به تغییر نحوه همکاری از حالت مستقل نموده و تحت حمایت شتابدهنده دیموند ...

سرفصل ها و معرفی

 • تاریخ و زمان برگزاری : روزهای پنج شنبه
 • ارائه گواهینامه : با ارائه مدرک معتبر و جزوه ی آموزشی
 • اگر مشتاق هستید که در حرفه حسابداری وارد شوید ، در این دوره شرکت کنید و پس از فارغ التحصیلی از این دوره یک "حسابیار" شوید. این دوره به نحوی طرح ریزی شده است که می تواند شما را در حداقل زمان ممکن به مقصودتان برساند. اگر نمیخواهید در آغاز راه فعالیت حرفه ای خود با حضور در دوره های مختلف و سپری نمودن مدت زمان زیاد ، دل زده شوید و به میزانی که لازم است برای آغاز کار خود هزینه ی زمانی و ریالی بنماید ، با ما همراه باشید.


  جلسه اول - محتوای آموزشی این جلسه به شرح ذیل می باشد :
  1-آموزش اصول و مفروضات اساسی و پایه حسابداری
  با توجه به اینکه شروع عملیات برای هرکار نیازمند یادگیری الفبا آن حرفه می باشد، فلذا دوره مالی حسابداری ویژه بازار کار جهت آماده سازی حسابیاران عزیز (شرکت کنندگان در دوره) بصورتی طرح ریزی شده است تا درصورتی که حسابیاران با الفبای دانش حسابداری نا آشنا هستند و یا اینکه نسبت به آن تسلط کافی جهت انجام عملیات حسابداری را ندارند توانمند سازی لازم صورت پذیرد . با توجه به سطح اهمیت این بخش از دوره آموزشی ، کلیه مفاهیم پایه، مفروضات و اصول پذیرفته شده مصطلح در حسابداری در این بخش به حسابیاران عزیز تدریس خواهد شد و از این بابت جزوه ای مدون در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت.
  2-آموزش نحوه صحیح تجزیه و تحلیل در حسابداری
  جهت شروع عملیات حسابداری پس از آنکه یک حسابیار بخواهد یک عملیات مالی را به زبان حسابداری ثبت و ضبط نماید، وی نیازمند یادگیری نحوه ی تجزیه و تحلیل و شناخت ماهیت ها در حسابداری می باشد. در این خصوص آموزش کاملا طبقه بندی شده ، استاندارد و کاربردی با حل مسائل از ابتدایی ترین تا دشوار ترین درجه از عملیات مالی برای حسابیاران عزیز تشریح و ارائه می گردد و از این بابت نیز در جزوه آموزشی مطالب مفیدی جهت یادگیری ارائه خواهد شد.


  جلسه دوم - محتوای آموزشی این جلسه به شرح ذیل می باشد :
  1-حل مسأله حسابداری جهت تقویت قوای تجزیه و تحلیل در حسابداری
  علی رغم اینکه در جلسه اول دوره ، نحوه ی صحیح تجزیه و تحلیل با ذکر مثال برای حسابیاران عزیز تشریح خواهد شد ، ولیکن به دلیل اینکه موضوعات مطروحه برای شما عزیران تثبیت گردد ، نیازمند هستید تا مسائل بیشتری در این حوزه برای شما بازگو شود.

  2- آموزش طبقه بندی حسابها و کدینگ در حسابداری
  با عنابت به اینکه هر حسابداری برای اینکه بتواند از نرم افزار های مالی و حسابداری استفاده بنماید ، نیازمند آگاهی از نحوه طبقه بندی حسابها و کدینگ دهی به آن می باشد ، در این دوره حسابیاران محترم در این خصوص تقویت خواهند شد. نکته قابل اشاره در خصوص کدینگ و طبقه بندی مطلوب حسابها ، اینست که یکی اجزای مهم در ایجاد زیر ساخت عملیات حسابداری پیاده سازی کدینگ استاندارد برای هر نوع شرکت با هر زمینه ای از فعالیت می باشد.


  جلسه سوم - محتوای آموزشی این جلسه به شرح ذیل می باشد :
  آموزش حسابداری حقوق و دستمزد بصورت تئوریک
  با توجه به اهمیت بالای مبحث محاسبه حقوق و دستمزد برای کارفرمایان و حسابیاران عزیز ، در این بخش از دوره آموزش های تءریک در حوزه ی نحوه ی محاسبات صحیح حقوق و دستمزد و موارد قانونی متلق به این مبحث بحضورت حسابیاران عزیز آموزش داده خواهد شد.


  جلسه چهارم - محتوای آموزشی این جلسه به شرح ذیل می باشد :
  1-آموزش حسابداری اموال و نحوه ی محاسبه استهلاک اموال
  با توجه به اینکه هر سازمانی از حداقلی از اثاثیه و منصوبات و تجهیزات کامپیوتری استفاده می نماید ، الزام اینکه یک کارشناس حسابداری خبره بتواند محاسبات این مورد را در صورت عدم وجود زیر ساخت نرم افزاری در شرکت (ماژول اموال) به درستی انجام برساند، همیشه در بین کارفرمایان احساس می شود. از طرف دیگر الزامات قانونی در این حوزه فعالیت حسابداری وجود دارد که همیشه انجام این امر را حساس می نماید. از طرف دیگر شرکت ها ممکن است اقدام به واگذاری، فروش یا اسقاط نمودن اموال خود بنمایند که همه ی این موارد میبایست توسط یک کارشناس حسابداری به نحو صحیح و با پوشش دهی به ریسک های ناشی از موارد قانونی انجام شود. تمامی این موارد در این بخش از دوره بحضور شما حسابیاران عزیز آموزش داده خواهد شد.

  2-آموزش حسابداری فروش
  هر سازمانی که تأسیس می شود با هدف کسب سود در آینده نزدیک و در بلندمدت ، فعالیت خود را آغاز می نماید. بدیهیست برای رسیدن به این هدف ، اقدام به ایجاد درآمد ارائه خدمت و یا فروش محصولات خواهد نمود. با وجود چنین شرایطی ، یک کارشناس حسابداری می بایست از آگاهی های لازم در خصوص نحوه ی انجام حسابداری فروش و آگاهی از استاندارد حسابداری مرتبط با آن و همچنین قوانین و مقررات مربوط به این حوزه ، داشته باشد . در این دوره برای شما تمامی مطالب مفید و کاربردی در این حوزه ذکر خواهد شد.


  جلسه پنجم - محتوای آموزشی این جلسه به شرح ذیل می باشد :
  1-آموزش حسابداری موجودی مواد و کالا
  دانستن روش های ارزیابی موجودی مواد و کالا و همچنین روشهای حسابداری این مبحث برای تمامی حسابیاران محترم الزامی می باشد. فلذا در این بخش از دوره تمامی موارد کاربردی ای که برای انجام صحیح و کامل این بخش برای شما مفید واقع شود بحضورتان آموزش داده خواهد شد.

  2-آموزش محاسبه ی بهای تمام شده کالای فروش رفته
  برای تمامی مدیران آگاهی از بهای تمام شده کالا و یا خدمات ایشان جهت ارزش گزاری این موارد برای فروش از سطح اهمیت بالایی برخوردار است. با توجه به حساسبت مبحث حسابداری صنعتی و با عنایت به آگاهی کامل از این بسیط بودن مباحث این دوره ، تمامی مطالب کاربردی و قابل استفاده در سطوح شرکت های متوسط برای انجام محاسبات بهای تمام شده در این بخش از دوره بحضورتان آموزش داده خواهد شد.


اطلاعات کلاس

 • کد برگزار کننده : 127675
 • کد دوره : 62591

چرا آقا اجازه

 • گارانتی برگشت وجه برای اولین جلسه
 • تضمین کیفیت کلاس
 • گارانتی بهترین قیمت
 • ارتباط آنلاین با مدرس
 • امکان درج نظر و امتیاز به کلاس
 • پشتیبانی قوی
 • تخفیفات ویژه برای خرید های بعدی

دوستان خود را مطلع کنید

کلاس و دوره های مشابه

گارانتی برگشت پول
گارانتی برگشت پول
تضمین بهترین کلاس
تضمین كيفيت کلاس
گارانتی بهترین قیمت
گارانتی بهترین قیمت
پشتیبانی ۲۴ ساعته، حتی در روزهای تعطیل
پشتیبانی قدرتمند

دانلود اپلیکیشن

get android direct
get bazar
get google