مشاوره و پشتیبانی
سيدرحيم راستي تبار

مدرس آقای سيدرحيم راستي تبار

مدرس آقای سيدرحيم راستي تبار
1500000 IRR
5 3
4.04
4.04 1
قم
میانگین قیمت یک جلسه تدریس (90 دقیقه) : 1,500,000 ریال 1500000 IRR
روش تدریس : آنلاین و حضوری
تدریس برای : آقایان و خانم ها
محل برگزاری کلاس حضوری : فقط مکان دانشپذیر
درخواست این مدرس
سوال از مدرس

معرفی سيدرحيم راستي تبار

سوابق تحصیلی:
عضو هيأت علمي دانشگاه

سوابق تدریس:
بيش از 25 سال سابقه تدريس در مراکز مختلف دانشگاهي

روش های تدریس:
استفاده از بروزترين متدهاي آموزشي با توجه به وضعيت زبان‌آموز، بهره‌گيري از تداعي و کدگذاري در تدريس براي يادگيري بهتر.

افتخارات:
مترجم برگزيده وزارت ارشاد در کتاب فصل جمهوري اسلامي


عضو هيات علمي دانشگاه، مترجم، استاد مدعو در بسيار از مراکز دانشگاهي و حوزوي استان قم، با بيش از 25 سال سابقه تدريس. زبان انگليسي‌ رشته‌هاي مختلف را در تمام مقاطع دانشگاهي را تدريس کردم. همچنين تمام مقاطع راهنمايي و دبيرستان را به صورت صوت و تصوير براي بعضي از مراکز آموزشي تدريس کردم. به حمدالله در تدريس، توانستم رضايت تقريبا 100% مخاطبين را جلب کنم و بارها از طرف مراکز دانشگاهي مختلف مورد تقدير قرار گيرم. داراي کتاب ترجمه شده برگزيده از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي هستم. سال‌ها فن ترجمه تدريس کردم که مورد استقبال قرار گرفته است. در تدريس از روش تداعي و کدگذاري استفاده مي‌کنم که يادگيري را براي زبان‌آموزانم بسيار راحت ميکند. اين اطمينان را به شما مي‌دهم که در صورت اخد تدريس با اينحقير از تدريس خودتان لذت ببريد. کساني که از زبان انگليسي فراري هستند يقين بدانند با چند جلسه کاملا به اين زبان علاقمند خواهند شد.
تدريس زبان همه مقاطع و همه‌ رشته‌ها، روش‌هاي تست‌زني کنکور، روش مقاله‌خواني رشته‌هاي تخصصي همراه با تکليک‌هاي منحصر به فرد در کوتاه‌ترين زبان، يادگيري واژگان تافل با روش‌هاي کدگذاري و تداعي معاني. آموزش گرامر پيشرفته؛ نگارش پيشرفته، آموزش کليه دروس رشته‌هاي زبان در کليه مقاطع، آموزش ترجمه تخصصي، متن‌خواني با اعتماد به نفس. آموزش تکنيک‌هاي فهم فيلم‌ها و سريال‌هاي انگليسي.
اعزيزاني که شاغل هستند مي‌توانند از ساعات اوليه صبح مثلا از 5 تا 8 صبح يا ساعت آخر شب استفاده کنند. تدريس در روز جمعه ميسر است. امکان تدريس در زمان پيش از ظهر و بعد از ظهر. براي هماهنگي تدريس لطفا از ساعت 5 صبح تا 24 تماس بگيريد.
با کمال احترام سيدرحيم راستي تبار

ثبت نظر یا سوال


برای ثبت نظر یا سوال نیاز است که کاربر وب سایت باشد.

مدرسین مشابه

دانلود اپلیکیشن