مشاوره و پشتیبانی
عباس پیریایی

مدرس آقای عباس پیریایی

4.00
0 نظر
تدریس آنلاین و در منزل
شروع قیمت یک جلسه : 900,000 ریال
تدریس برای : آقایان و خانم ها
حوزه برگزاری کلاس حضوری : مشهد
محل برگزاری کلاس حضوری : مکان دانشپذیر یا مدرس
میانگین زمان پاسخ به رزرو: 1 دقیقه
چت با مدرس
برای مشاهده تلفن و یا رزرو مدرس، یک "درخواست مدرس" بصورت رایگان ثبت نمایید.
دانشپذیر عزیز، مدرس مورد نظر خود را از طریق پرداخت آنلاین رزرو نمایید و در صورت نارضایتی مبلغ آن، به شما عودت خواهد شد، دقت فرمایید در پرداخت هزینه به صورت مستقیم به حساب مدرس، آقااجازه مسئولیتی در قبال اتفاقات پیش آمده ندارد.

قیمت تدریس خصوصی

معرفی عباس پیریایی

سوابق تحصیلی:
لیسانس عمران (ساختمان)سوابق تدریس:
بصورت پاره وقت تدریس خصوصی در رشته (عمران)
مجری دوره های تخصصی عمران و معماری و فنون تدریس ( پداگوژی)

روش های تدریس:
با سلام خدمت شما هنرجویان ، دانشجویان و کلیه افراد شاغل در رشته عمران و معماری افتخاریست ، برای بنده که با توجه به سوابق کاری (اجرایی و فنی) و تدریس ( آنلاین و حضوری ) و مجری دوره های کاربردی ( آنلاین و حضوری ) در ضمینه های رشته تخصصی عمران و معماری در خدمت شما عزیزان باشم تا بتوانم آنچه را در طول مدت کاری خود به عنوان تجربیات کارگاهی و آموزشی در اختیار دارم به شما عزیزان انتقال دهم و در تدریس سعی من برآن است که ، در تدریس آنلاین و حضوری انجام وظیفه نمایم، گرچه به اعتقاد بنده، در تدریس حضوری به‌تصور دانش‌پذیران، این مدرس است که باید موضوع را به ما بفهماند. اما تدریس آنلاین که اگر به‌نحو مطلوبی در سیستم آموزش ما انجام بگیرد قطعا نتیجه‌ی بهتری از سیستم تدریس حضوری خواهد داشت زیرا در این روش نقش دانش‌پذیر در امر مطالعه و پیگیری مطالب اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.
نحوه‌ی تدریس مطالب آموزشی در دوره‌های آنلاین منطبق بر استاندار‌های آموزشی کشور، با در اختیار گذاشتن تجربیات فردی سال‌ها فعالیت دراین حوزه، به‌نحوی مطلوب و مطابق با سطح دانش فرآگیر همراه با ارائه جزوات و پاورپونت‌ می‌باشد.
فراموش نکنید، موفقیت در هر زمینه نیازمند تلاش و پشتکار است، بنابراین همراهی دانش‌پذیران در تمرین و مطالعه‌ی مطالب ارائه شده در کلاس برای کسب موفقیت تحصیلی و آینده شغلی، الزامی‌است.
🌏در تدریس حضوری هم با :
(روش بارش مغزی) روشی بسیار موثر در امر تدریس می باشد این روش تدریس در یادگیری برای همه افراد در کلاس درس و حتی برای افراد ساکت و بدون فعال کلاس میتواند روشی بسیار مناسب باشد روشی که برای حل یک مسئله بخصوص ایده های جمعی و گروهی باعث حل آن مسئله می گردد .
🌍در روش آنلاین هم استفاده از تهیه فیلم های آموزشی توسط مدرس و ارائه آنها به هنر جو و برگزاری کلاسهای آنلاین اشکال یابی و آزمون در هر مرحله از ارسال فیلم های آموزشی.
این روش هم ماندگاری آموزش را برای هنر جو خواهد داشت و هم در هر موضوعی مربوط به آموزش آن درس میتواند به آن فیلم رجوع نماید .
*امیدوارم دوستان عزیز درامر تحصیل کوشا باشن و تمام تلاش خودرا براساس توانایی‌هایی که دارند متمرکز نمایند و مطالب درسی را به‌صورت عمقی و برای همیشه درست بیاموزند.
با‌تشکر


افتخارات:
دانشجوی برتر دوره لیسانس ( رشته ساختمان) در دانشگاه علمی کاربردی مشهدسابقه اجرایی و فنی (عمرانی) : ۲۰سال

مهندس عمران (ساختمان) - دارای مدرک مربی گری رشته ساختمان از سازمان فنی و حرفه ای کشور.
برگزار کننده دوره های تخصصی ساختمان (مدیریت اجرایی کارهای ساختمانی ، مترور , پداگوژی ، اخلاق در مدیریت پروژه ....)

دوره های علمی :

HSE-ms
HSE (صنایع ) مقدماتی و پیشرفته
پداگوژی ( فنون تدریس )
بازرسی جوش ساختمان
آزمونگر

تدریس دروس ارائه شده ساختمان با توجه به تجربیات فنی و اجرایی

زمان های قابل رزرو

نوبت های موجود برای رزرو من در زیر قابل مشاهده است

ثبت نظر


مدرسین مشابه