مشاوره و پشتیبانی
اکبر افلاطون

مدرس آقای اکبر افلاطون

2 نظر
تهران , همه مناطق
هزینه یک جلسه تدریس (90 دقیقه) : 1,500,000 ریال
روش تدریس : آنلاین و حضوری
تدریس برای : آقایان و خانم ها
درخواست این مدرس
سوال از مدرس

معرفی اکبر افلاطون


در ایران دیپلم برق و فوق دیپلم متالورژی فلزات خواندم .
سال 2000 به آلمان مهاجرت کردم و تا سال 2015 پانزده سال تمام در آلمان زندگی کردم و شهروند آلمانی هستم.
از سال 2003 به مدت 6 سال بعنوان رئیس پروژه در یک شرکت فنی، صنعتی تا سال 2009 کار کردم. از سال 2009 در دانشگاه رشته مکاترونیک ( مکانیک +الکترونیک) تحصیل کردم و مدرک کارشناس مکاترونیک صنعتی گرفتم. در انستیتو گوته در شهر برانشوایگ سطوح پایه و پیشرفته زبان آلمانی را با نمره 18 گذراندم. در آزمون Integrations test با کسب نمره 100 از 100 ممتاز شدم. پس از اخذ مدرک کارشناس مکاترونیک به مونیخ رفتم و در یک شرکت معتبر الکترونیک استخدام شدم. با نشان دادن لیاقت و پشتکار در کارم موفق به دریافت بورس تحصیلی از رئیس شرکت شدم و شروع به تحصیل در رشته مهندسی الکتروتکنیک کردم. تحصیل مجدد و رشد علمی من در کیفیت کار من تاثیر گذاشت و موفق شدم در عرض 3 سال به سمت معاون رئیس قسمت مونتاژ برسم. در دوران تحصیل به مدت 3 سال از طریق Skype و Wats up به شاگردانم در ایران زبان آلمانی را تدریس میکردم . الان مدت 3 سال هست که به ایران آمده ام و در این مدت در تهران فقط به تدریس بان آلمانی و ترجمه کتاب مشغول هستم . الحمدلله تمام شاگردانم همان بار اول در امتحان موسسه گوته در تهران قبول شده اند و بسیار راضی هستند و خودشان مرا به دیگر دوستان معرفی و سفارش می کنند.
جهت کلاس خصوصی ، فشرده و نیمه فشرده با من از طریق سایت آقا اجازه تماس بگیرید تا در این باره به شما مشاوره بدهم و در مورد زمان و مکان تدریس با هم صحبت کنیم . از اینکه بتوانم در رشد علمی و موفقیت شما نقش کوچکی داشته باشم بسیار خوشحال خواهم شد.

آموزش موارد زیر:
کتاب Menschen , Studio, Schritte
آموزش تایپ 10 انگشتی طبق استاندارد آلمان
ترجمه متون و کتابها از آلمانی به فارسی و بالعکس
ترجمه مکالمات بصورت حضوری و فوری
مشاوره جهت اخذ ویزای کاری، دانشجویی، سیاحتی سریع و مطمئن

لیست نظرات و سوالات

سلام استاد من کتاب a1.1 منشن و خوندن و تا کتاب b1 میشه تو ۶ یا ۷ ماه خوند؟
توسط : در تاریخ : 1398/8/17
با سلام و احترام
بنده قصد اخذ ویزای کار آلمان نموده ام.41 ساله و دارای لیسانس مکانیک سیالات و سابقه 14 سال در شرکت پارس جنوبی.
لطفا بنده رو راهنمایی فرمایید با چند جلسه و به چه مدت زمانی بنده میتونم به اون حد از دانش زبان دست پیدا کنم که بتونم شغلی رو تو کشور آلمان بدست بیارم. سطح آشنایی بنده از زبان آلمانی در شرایط فعلی در حد صفر می باشد. ولی با توجه به انگیزه اینجانب روزانه حدود 4 ساعت برای آموزش زبان میتونم برنامه ریزی کنم.
ممنون از راهنمایی که می فرمایید.
توسط :


ثبت نظر یا سوال


برای ثبت نظر یا سوال نیاز است که کاربر وب سایت باشد.

مدرسین مشابه