دکتر اکرم نصیری

دکتر اکرم نصیری

مدرس آنلاین و حضوری

همه مناطق تهران
4.788
18 نظر

تدریس برای: آقایان و خانم ها

محل برگزاری: فقط مکان مدرس

میانگین زمان پاسخ به رزرو: 1 ساعت و 25 دقیقه

سوابق تحصیلی: فارغ التحصيل دكترای زيست شناسی مولكولی گياهی از دانشگاه تربيت مدرس تهران فوق‌ليسانس زيست‌شناسی گياهی از دانشگاه اصفهان ليسانس زيست‌شناسی جانوری از دانشگاه خوارزمی تهران با درصد زيست‌شناسي كنكور سراسری 87 درصد.

قیمت تدریس خصوصی

چت با مدرس
مشاوره با مدرس قبل از رزرو
فعال

رزرو کلاس آنلاین
شروع قیمت:

4,000,000 ریال

فعال

رزرو کلاس حضوری
شروع قیمت:

4,000,000 ریال

فعال

زمان های قابل رزرو

03 تا 06 مرداد 1403

چهارشنبه
05/03
10:30 - 12:0
12:0 - 13:30
13:30 - 15:0
15:0 - 16:30
16:30 - 18:0
18:0 - 19:30
19:30 - 21:0
21:0 - 22:30
پنجشنبه
05/04
جمعه
05/05
شنبه
05/06

سوابق تدریس

بيش از ۱۴ سال سابقه تدريس درخشان در دبيرستان و ‌آموزشگاه‌ها در زمينه تدريس تخصصی دروس زيست‌شناسی کنکور و دبيرستان (متوسطه دوم; زيست‌شناسی دهم، یازدهم و دوازدهم) و زيست‌شناسی علوم‌تجربی (متوسطه اول) و زيست‌شناسی به زبان انگلیسی. بيش از ۱۵ سال سابقه تدريس در دانشگاههای گيلان و مازندران در دروس زيست‌شناسی پايه، كليه دروس زيست‌شناسی گياهی، زبان تخصصي زيست‌شناسی و زيست‌شناسی سلولي و مولکولي به دانشجويان مقطع كارشناسی و كارشناسي ارشد.

روش های تدریس

تدريس زيست‌شناسی مفهومی و تركيبی، آموزش پيدا كردن دام و تله تستی، آموزش فصول گياهی و ژنتيك با قابل فهم ترين روش همراه با يادگيری فعال دانش آموز و امكان تدريس آنلاين برای دانش‌آموزان و دانشجويان سراسر ايران و جهان در دروس زيست‌شناسی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم و ‌آمادگی کنکور و زيست‌شناسی علوم تجربی متوسطه اول. علاقه شخصي من هميشه به عنوان يک دانش آموز در دوره دبیرستان درس زيست شناسی بود و نقطه قوتم حتي در زمان تحصيل خودم هم اين درس بوده. بنابراين اين درس را خيلي مفهومی و عميق ياد گرفتم. بعد از دوره کارشناسی وارد فضای تدريس شدم و در دبيرستانهای زيادي تدريس کردم. در کنار تدريس در مدارس و آموزشگاه ها، خوشبختانه به خاطر کيفيت بالاي تدريس، پيگيري و حمايت هميشگي از نحوه مطالعه و پيشرفت آموزشی دانش آموزان و صبر و حوصله ای که در کارم داشتم شاگردان زيادی به من مراجعه کردند. به طوري که حتی پس از قبولي در دوره دکترا، به تدريسم به طور جدي ادامه دادم و افتخار مي‌كنم كه شادترين و خاطره انگيزترين لحظات زندگيم را در كلاس‌های درسم و در كنار شاگردان و تعامل با خانواده هایشان ثبت کرده ام و از اين نظر به خودم افتخار می کنم. به خاطر علاقه و انگيزه بالايم به اينکه شاگردانم بهترين نتيجه را بگيرند، دائما سعي كرده ام خودم را به روز نگه دارم، تمام منابع و کتابهاي خوب موجود را بررسي و بهترين نمونه سوالات و نکات را آماده کرده ام تا در اختيار دانش آموزانم قرار دهم. مطمن هستم که یکایک شاگردانم از افتخارات آينده من خواهند بود و تمام تلاشم این است که در مسير موفقيت‌شان، همراه و یاورشان باشم.

افتخارات

رتبه 5 کنکور دکترای سراسری رتبه 2 هم ورودی‌ها در دوره دکترا رتبه 3 ورودی‌های رشته در دوره کارشناسی ارشد. افتخار دريافت بورس تحصيلی وزارت علوم، تحقيقات و فناوری برای فرصت تحقيقاتی دوره دکترا و اعزام به کشور کانادا و تجربه بسیار موفق يکسال کار در آزمايشگاه مولكولی تنوع زيستی Canadian Museum of Nature (موزه طبيعت کانادا) در اتاوا - کانادا به عنوان محقق علمی.

معرفی

تدريس تخصصی دروس زيست‌شناسی دبیرستان و کنکور و زيست‌شناسی علوم‌تجربی متوسطه اول توسط خانم دکتر اکرم نصيری، فارغ التحصيل دكترای زيست شناسی مولكولی گياهی از دانشگاه تربيت مدرس تهران با رتبه 5 کنکور سراسری دکترا، با روش آموزش مفهومی و تركيبی همراه با پشتیبانی و پيگيري فعال نحوه مطالعه و پيشرفت آموزشی دانش آموزان با بيش از ۱2 سال سابقه درخشان در دبيرستانها و ‌آموزشگاه‌ها. مدرس دانشگاه های گيلان و مازندران در دروس مختلف بیولوژی از جمله زيست‌شناسی پايه، كليه دروس زيست‌ گياهی، زبان تخصصي زيست‌شناسی و زيست‌شناسی سلولي و مولکولي به دانشجويان مقطع كارشناسی و كارشناسي ارشد با بيش از 12 سال سابقه. افزایش میل و انگیزه دانش آموزان به مطالعه درس زيست ‌شناسی از طریق آموزش نکته به نکته دروس و روش صحیح درس خواندن و مطالعه کاربردی. پیشرفت گام به گام و چشم گیر تحصیلی و جهش نمرات دانش آموزان در امتحانات زیست شناسی **با یادگیری مفهومی و قبولی تضمینی و بالای دانش آموزان و دانشجویانم در امتحانات نهایی، آزمون ها و کنکور سراسری افتخار می کنم که در مسير موفقيت‌شان، همراه و یاورشان هستم.

ویدئو معرفی

novideo

نظرات (18 نظر)

فاطمه حیدری
نظر فاطمه حیدری
1401/01/11-11:55
5 3.5

سلام و عرض ادب و احترام خدمت خانم نصیری بزرگوار خانم نصیری... استاد با حوصله و دقت مطالب را به خوبی و کامل توضیح میدن ارتباط خوبی برقرار میکنن و سر وقت و منظم هستن و فن بیان و تسلط فوق العاده ای دارند بهترین استاد هستند با ایشون ادامه میدم 🌹


آیدا
نظر آیدا
1400/10/13-12:33
5 3.5

سلام وقت بخیر ببخشید شما ژنتیک پایه تدریس میکنید؟


آیدا
نظر آیدا
1400/10/12-10:38
5 3.5

سلام وقت بخیر شما ژنتیک پایه دانشگاه تدریس میکنید؟


هلیا حسینی مقدم
نظر هلیا حسینی مقدم
1400/03/08-01:30
5 3.5

سلام استاد عزیز، نمیدونم چجوری ازتون تشکر کنم، الآن که دارم آزمونهای جامع از خودم کنکور میگیرم معنی زحمتهاتون رو درک میکنم. با این چند ماه تدریستون زیستم حتی از سطح کنکور هم قویتر شده، اونم منی که گیاهی و صفر میذاشتم و حتی مطالبی ک خوندم و نمیتونستم تست بزنم. یادمه گفته بودم ب امید زیست ۵۰ درصد میخوام کنکور بدم، ولی شما فرمودید بهتون اعتماد کنم و فقط کارایی که میگید رو انجام بدم. و حالا دارم تاثیر عمیق اعتمادم ب شمارو تودرصدهای بالای 90 زیستم میبینم. اونم من!!! کاش قدر دبیرهایی مثل شمارو بیشتر بدونیم. خانم دکتر نمیدونید چقد خوشحالم، کنکور امسال و این روحیه عالی رو مدیون تدریسها و صبوریها شما هستم و همیشه از ته دلم دعاتون میکنم. دوست تون دارم و ممنونم.


مانی فرهای
نظر مانی فرهای
1400/03/02-01:24
5 3.5

سلام. تدریس خانم نصیری واقعا عالی هست به خصوص زیست گیاهی. خیلی با حوصله هستن خانم دکتر و مطالب رو خوب و کامل توضیح میدن. من شیوه تدریس شون رو خیلی دوست دارم و به شما هم پیشنهاد میدم. موفق باشید.


فاطمه رهبری
نظر فاطمه رهبری
1400/02/30-14:29
5 3.5

سلام دنبال یک دبیر زیست شناسی خوب و باسواد برای پسرم بودم که یکی از دوستان خانوم ‌نصیری عزیز رو بهم معرفی کردن. بهترین استاد زیست شناسی هستن که تا به امروز دیدم. فن بیان بسیار خوبی دارن ایشون. انرژیه بی نظیر و علمِ به روزشون باعث شده پسرم پیشرفت خیلی خوبی در این درس داشته باشه. ممنون از تدریس عالی شون.


فاطمه طاعتی
نظر فاطمه طاعتی
1400/01/26-18:22
5 3.5

سلام دوست داشتم نظر و تجربه خودم رو این جا ثبت کنم که کمکی به کاربران عزیز کرده باشم. خانم دکتر نصیری با بیان بسیار عالی ای که دارن به بنده کمک کردن که پیچیده ترین مطالب رو خیلی راحت تر یاد بگیرم و در آزمون هام خداروشکر نتیجه خوبی بگیرم. بخصوص در بخش زیست شناسی گیاهی بخاطر سخت بودن سوالات تراز بالاتری داره و قطعا به یه تدریس حرفه ای نیازه که بشه به سوالات جواب داد و با یادگیری که میشه از تدریس ایشون بدست اورد بدون شک انتظار یه نتیجه فوق العاده رو میشه داشت. بی نهایت ازشون ممنونم. برای شما عزیزان هم آرزوی موفقیت دارم.


یلدا رمضاندوست
نظر یلدا رمضاندوست
1399/12/22-20:56
5 3.5

سلام خدمت استاد نصیری عزیز،ایشون فوق العاده استاد باتجربه و خوش اخلاق هستن،و من بشدت از نحوه تدریسشون راضی هستم و نمره خوبی کسب کردم در ازمونم،ایشون مفاهیم رو به زبان ساده طوری توضیح میدن که ملکه ذهن دانش آموزها میشه،و اخلاق خوب و مهربونیشون و برخورد دوستانشون،باعث شد ک من بیشتر عاشق زیست بشم


ندا پورعلیخانی
نظر ندا پورعلیخانی
1399/12/15-00:15
5 3.5

سلام و خسته نباشید به دبیر زیست شناسی مهربون و دوست داشتنی خانم نصیری،که واقعا لذت بخش بود کلاسهای شما و تدریس عالی،بیان عالی همین که با بچه های کلاس مثل یک دوست برخورد داشتن و همین باعث علاقه و یادگیری بهتر دوستان میشد ارتباط خوبی که بین دانش آموزها داشتن من واقعا از دانش آموز شما بودن و تدریس عالی تون لذت بردم...امیدوارم در تمام مراحل موفق و سربلند باشید عزیزم.❤️


مريم پوريوسفعلي
نظر مريم پوريوسفعلي
1399/11/28-17:25
5 3.5

سلام و عرض ادب خدمت دكتر نصيري و دانشجويان عزيز ، در طول تحصيل چه در مدرسه چه در دانشگاه اخلاق و رفتار استاد درس مورد نظر خيلي زياد بر روي علاقه مندي دانشجويان در درس مربوطه تاثير گذار است ... به نظر من اول رفتار استاد و بعد فن بيان مهم است ، استاد نصيري يكي از معلم هايي بودند كه هم از لحاظ فن بيان هم از لحاظ اخلاق نمونه بودند و همه اين ها باعث شد درس زيست شناسي درك كنم و جزء درس هايي بشه كه دوست دارم ... ممنونم از ايشون ، در حال حاضر در حال تحصيل در رشته مهندسي پزشكي هستم و هيچ مشكلي با دروس زيستي ندارم و اطلاعاتم را مديون استاد نصيري هستم 🌹