مشاوره و پشتیبانی
فهیمه نصیری

مدرس خانم فهیمه نصیری

4.00
0 نظر
تدریس آنلاین و در منزل
شروع قیمت یک جلسه : 3,000,000 ریال
تدریس برای : آقایان و خانم ها
حوزه برگزاری کلاس حضوری : سید خندان
محل برگزاری کلاس حضوری : فقط مکان مدرس
میانگین زمان پاسخ به رزرو: 1 دقیقه
چت با مدرس
برای مشاهده تلفن و یا رزرو مدرس، یک "درخواست مدرس" بصورت رایگان ثبت نمایید.
دانشپذیر عزیز، مدرس مورد نظر خود را از طریق پرداخت آنلاین رزرو نمایید و در صورت نارضایتی مبلغ آن، به شما عودت خواهد شد، دقت فرمایید در پرداخت هزینه به صورت مستقیم به حساب مدرس، آقااجازه مسئولیتی در قبال اتفاقات پیش آمده ندارد.

قیمت تدریس خصوصی

معرفی فهیمه نصیری

سوابق تحصیلی:
کارشناس نقاشی از دانشگاه هنر تهران
معماری داخلی از مدرسه عالی ساختمان

سوابق تدریس:
بیش از سی سال تدریس خصوصی و دبیر هنرستان های برتر تهران

روش های تدریس:
روش های تخصصی علمی و عملی روز
به روش کاملاً آکادمیک و حرفه ایی


باسلام
اینجانب فهیمه نصیری دارای مدرک کارشناسی نقاشی و معماری با بیش از 30 سال سابقه تدریس در بهترین هنرستان های تهران و موفق در آموزش تعداد زیادی از جوانان این مرز و بوم و مشاهده موفقیت بهترین آنها در طی سال ها بوده ام و آماده تدریس با بهترین روش های علمی و عملی دروس: نقاشی، طراحی، پرسپکتیو (مناظر مرایا)، مبانی هنرهای تجسمی، مبانی طراحی معماری، نقشه کشی معماری و متره و برآوردو چاپ و..... می باشم.
در کلاس های آموزشی هر هنرجو یا داوطلب می تواند بصورت آنلاین و حضوری اطلاعات علمی و دانش مربوطه را فراگیرد البته شرط لازم برای موفقیت هنرجویان و داوطلبان بجز مربی و استاد و تجهیزات مناسب، انگیزه و خواست شما برای یادگیری و توسعه خود می باشد که امیدورام در کنار یکدیگر و با تلاش و همدلی به این موفقیت بزرگ با ساده ترین و مطمئن ترین روش های آکادمیک روز دست پیدا کنیم که حتماً همین اتفاق خوب و پربرکت به واقعیت خواهد پیوست.
از سایت و مجموعه معتبر و خوب آقااجازه نیز کمال تشکر را دارم که این شرایط عالی را برای مدرسین و دانشجویان برتر و علم طلب مهیا و در دسترس همگان قرارداده است و بهترین آرزوها را برای این مجموعه و شما داوطلبین آموزش و توسعه فردی که نهایتاً با موفقیت های خود به آبادی و آبادانی این مملکت خدمت خواهید کرد را دارم.

زمان های قابل رزرو

نوبت های موجود برای رزرو من در زیر قابل مشاهده است

ثبت نظر


مدرسین مشابه