مشاوره و پشتیبانی
فاطمه ایران پور

مدرس خانم فاطمه ایران پور

4.06
1 نظر
تدریس آنلاین
شروع قیمت یک جلسه : 4,000,000 ریال
تدریس برای : آقایان و خانم ها
میانگین زمان پاسخ به رزرو: 13 ساعت و 26 دقیقه
چت با مدرس
برای مشاهده تلفن و یا رزرو مدرس، یک "درخواست مدرس" بصورت رایگان ثبت نمایید.
دانشپذیر عزیز، مدرس مورد نظر خود را از طریق پرداخت آنلاین رزرو نمایید و در صورت نارضایتی مبلغ آن، به شما عودت خواهد شد، دقت فرمایید در پرداخت هزینه به صورت مستقیم به حساب مدرس، آقااجازه مسئولیتی در قبال اتفاقات پیش آمده ندارد.

قیمت تدریس خصوصی

معرفی فاطمه ایران پور

سوابق تحصیلی:
دانشجوی داروسازی سراسری
دانشجوی انصرافی شیمی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی


سوابق تدریس:
تدریس خصوصی به دانش آموزانتدریس و حل تست از تمامی مباحثِ:
●شیمی دهم
●شیمی یازدهم
●شیمی دوازدهم
●مسائل شیمی هر سه پایه

•هدف و سعی من بر مبنای آموزش مفهومی مطالب و کسب رضایت دانش آموز است. بنده تسلط کامل بر مباحث شیمی کنکور و انواع سوالات شمارشی و مسائل آن دارم و با توجه به سطح دانش آموز تمارین و برنامه پیشنهادی ای متناسب با ارزش درس در کنکور و پایه دانش آموز ارسال خواهد شد تا بهترین نتیجه در کنکور و امتحانات توسط دانش آموز عزیزمان کسب شود. لازم به ذکر است هر گونه سوال از مبحث آموزش داده شده و تکالیف داده شده در واتس اپ از ساعت ۶:۳۰ تا ۸ هر شب به جز پنجشنبه ها و جمعه ها به طور کامل پاسخ داده خواهد شد.

•تمام سعی من بر این هست که کلاس ها متناسب با سطح دانش آموز برگزار بشود ازین رو قبل از برگزاری کلاس، نمونه سوالی برای دانش آموز ارسال خواهد شد و با توجه به پاسخ صادقانه دانش آموز به سوالات کلاس را برگزار خواهیم کرد.

• در صورتی که تقاضای برگزاری کلاس به صورت مبحثی باشد مبلغ کلاس به صورت پکیج های با حداقل ۴ جلسه و به صرفه تر از تک جلسه برای دانش آموز برگزار خواهد شد.

•کلاس ها فقط به صورت آنلاین برگزار می شود.

زمان های قابل رزرو

نوبت های موجود برای رزرو من در زیر قابل مشاهده است

لیست نظرات (1)

ایشون برای تدریس شیمی نهم دخترم بسیار فوق العاده هستند و همون جلسه اول کاری کردن که دخترم که علاقه ای به شیمی نداشت عاشق شیمی بشه
توسط : اتریسا بهشاد در تاریخ : 1398/08/13
پاسخ : ممنون از لطفتون.

ثبت نظر


مدرسین مشابه