مشاوره و پشتیبانی
مجید همایی

مدرس آقای مجید همایی

4.30
0 نظر
تدریس آنلاین و در منزل
شروع قیمت یک جلسه : 3,000,000 ریال
تدریس برای : آقایان و خانم ها
حوزه برگزاری کلاس حضوری : همه مناطق تهران
محل برگزاری کلاس حضوری : مکان دانشپذیر یا مدرس
میانگین زمان پاسخ به رزرو: 10 دقیقه
چت با مدرس
برای مشاهده تلفن و یا رزرو مدرس، یک "درخواست مدرس" بصورت رایگان ثبت نمایید.
دانشپذیر عزیز، مدرس مورد نظر خود را از طریق پرداخت آنلاین رزرو نمایید و در صورت نارضایتی مبلغ آن، به شما عودت خواهد شد، دقت فرمایید در پرداخت هزینه به صورت مستقیم به حساب مدرس، آقااجازه مسئولیتی در قبال اتفاقات پیش آمده ندارد.

قیمت تدریس خصوصی

معرفی مجید همایی

سوابق تحصیلی:
لیسانس الهیات از دانشگاه تهران سال 1359

سوابق تدریس:
دبیر رسمی آموزش و پرورش، مدرس دانش آموزان مدارس نمونه و تیز هوشان و تدریس در مدارس تیزهوشان، فجر دانش، دین و دانش، دبیرستان دولتی حداد عادل در منطقه 3 تهران، مؤلف کتاب های قلمچی و مبتکران و طراح آزمون های آنها.

روش های تدریس:
زبان عربي را با ساده ترین روش، دقیق و مفهومی تدریس می کنم به گونه ای که دانش آموزان عزیز رو به این درس علاقمند می نمایم. تدریس به شکل حضوری و آنلاین صورت می ‌پذیرد. به امید موفقیت شما عزیزان

افتخارات:
دارای تشویقی های متعدد از طرف مسوولان منطقه های 14 و 3


سلام به دانش آموزان عزیز ،من مجید همایی ،مدرس عربی دبیرستان و کنکور، مؤلف کتاب های قلمچی و مبتکران و طراح آزمون های آنها با بیش از 25 سال سابقه تدریس جهت تقویت درس عربی شما عزیزان در کنارتان هستم، روش آموزش من، با زبانی ساده مهمترین نکات عربی را تدریس می کنم به گونه ای که دانش آموزان عزیز را به این درس علاقه مند می نمایم. دانش آموزان من غالبا تیزهوشان از مدارس علامه حلی، فرزانگان و شعب آن، ابوریحان، خرد، علامه طباطبایی، مفید، مدارس سلام و نظایر آنها می باشند. و 99 در صد آنها نمرات بسیار خوبی را گرفته اند. من مطمئن هستم که شما نیز می توانید در این درس بسیارموفق باشید،در دبیرستان نمره بالای 19 و در کنکور بالای 90% را داشته باشید.دوستان عزیز ویدیو های آموزش کتاب های عربی هفتم تا دوازدهم آماده فروش می باشد در صورت تمایل تماس بگیرید تا توضیحات کامل داده شود . شاد باشید
دوستان عزيز ،آموزش کامل و خط به خط کتاب های عربی هفتم تا دوازدهم و کنکور برای شما آماده شده است. کلاسهای گروهی من از کلاس هفتم تا کنکور به شکل حضوری و آنلاین برگزار می شود،در این کلاس ها تمام نکات مهم عربی به زبان ساده و مفهومی تدریس می شود و تا شب امتحان ترم دوم درکنار شما خواهم بود.
با آرزوی موفقیت شما
همایی

زمان های قابل رزرو

نوبت های موجود برای رزرو من در زیر قابل مشاهده است

ثبت نظر


مدرسین مشابه