مشاوره و پشتیبانی
مهرداد ایمانی

مدرس آقای مهرداد ایمانی

4.00
تهران
میانگین قیمت یک جلسه تدریس (90 دقیقه) : 1,900,000 ریال
روش تدریس : آنلاین و حضوری
تدریس برای : آقایان و خانم ها
محل برگزاری کلاس حضوری : مکان دانشپذیر یا مدرس
درخواست این مدرس
سوال از مدرس

دروس درحال تدریس

معرفی مهرداد ایمانی

سوابق تحصیلی:
🔹استاد مهرداد ایمانی مدرس دانشگاه و از برترین اساتید حوزه کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری رشته مهندسی برق می باشند. وی پس از نایل آمدن به مدرک فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه خواجه نصیر در رشته مهندسی برق، شروع به تدریس در زمینه درس الکترونیک و فیزیک نمودند، که از اصلی ترین دروس رشته مهندسی برق و کنکور کارشناسی می باشد.


سوابق تدریس:
🔸ایشان مالف کتاب الکترونیک 1 و2 ویژه آمادگی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری و همچنین مالف کتاب اطلس برق و لازم به توضیح است که در حال تالیف کتاب طبقه بندی شده فیزیک میباشند.
همچنین ایشان استاد پروازی تمامی شهرها میباشند.


روش های تدریس:
به صورت آنلاین و حضوری با نرم افزار اختصاصی

افتخارات:
اخذ بیش از 20 مدرک بین المللی در زمینه فنی مهندسی و تحقیقاتی از موسسات معتبر آلمانی زیمنس و فستو از موارد دیگر توانایی استاد ایمانی در زمینه های مختلف علمی پژوهشی هستند.همچنین مبتکر روشهای تحلیل مدارهای الکترونیکی به روشهای مختص خودشان میباشند.🔹استاد مهرداد ایمانی از برترین اساتید حوزه کنکور کارشناسی ارشد و دکتری رشته مهندسی برق می باشند. وی پس از نایل آمدن به مدرک فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه خواجه نصیر در رشته مهندسی برق، شروع به تدریس در زمینه درس الکترونیک نمودند، که از اصلی ترین دروس رشته مهندسی برق می باشد.
نتایج فوق العاده دانشجویانی که در طی چندین سال تدریس ایشان در تهران و شهرستان های سراسر کشور در موسسات آموزش عالی ، که با بهره گیری از کلاس های حضوری و آنلاین استاد ایمانی موفق به کسب رتبه های برتر تک رقمی و دو رقمی، و کسب درصد 100 در درس الکترونیک توسط برخی از دانشجویان ایشان، خود گواه بر شیوه تدریس حرفه ای و تخصصی ایشان در این زمینه می باشد.
🔸تالیف کتاب الکترونیک 1 و2 ویژه آمادگی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری و تالیف کتاب اطلس برق ، اخذ بیش از 20 مدرک بین المللی در زمینه فنی مهندسی و تحقیقاتی از موسسات معتبر آلمانی از موارد دیگر توانایی استاد ایمانی در زمینه های مختلف علمی پژوهشی هستند. ایشان با توجه به علاقه تدریس و با توجه به سابقه و رزومه درخشان، به تدریس در زمینه درس فیزیک در قالب کنکور کارشناسی در موسساتی همانند موسسه کیسان و... خواهند پرداخت.

ثبت نظر یا سوال


برای ثبت نظر یا سوال نیاز است که کاربر وب سایت باشد.

مدرسین مشابه

دانلود اپلیکیشن