مشاوره و پشتیبانی
رضا سیفی

مدرس آقای رضا سیفی

4.30
0 نظر
تدریس آنلاین
شروع قیمت یک جلسه : 5,000,000 ریال
تدریس برای : آقایان و خانم ها
میانگین زمان پاسخ به رزرو: 2 ساعت و 42 دقیقه
چت با مدرس
برای مشاهده تلفن و یا رزرو مدرس، یک "درخواست مدرس" بصورت رایگان ثبت نمایید.
دانشپذیر عزیز، مدرس مورد نظر خود را از طریق پرداخت آنلاین رزرو نمایید و در صورت نارضایتی مبلغ آن، به شما عودت خواهد شد، دقت فرمایید در پرداخت هزینه به صورت مستقیم به حساب مدرس، آقااجازه مسئولیتی در قبال اتفاقات پیش آمده ندارد.

قیمت تدریس خصوصی

معرفی رضا سیفی

سوابق تحصیلی:
دکترای مهندسی برق الکترونیک علوم و تحقیقات تهران
کارشناسی ارشد مهندسی برق الکترونیک شهید بهشتی
کارشناسی مهندسی برق الکترونیک صنعتی امیرکبیر

سوابق تدریس:
15 سال سابقه تدریس در دانشگاه

افتخارات:
مدرس نمونه دانشگاه و محقق برتر با چاپ مقالات متعدد ISI و ISC در ژورنال ها و کنفرانس های داخلی و خارجی


سلام امیدوارم حال همگی شما خوب باشه. من رضا سیفی هستم. مدرس و محقق دروس دانشگاهی مهندسی برق الکترونیک شامل: مدارهای الکتریکی، الکترونیک، مدارهای منطقی، معماری کامپیوتر، ریزپردازنده، تکنیک پالس(مدارهای پالس و دیجیتال)، FPGA/VHDL ، پردازش تصویر .
با توجه به فعالیت ها و تجربیات فراوان و مستمر در زمینه تحقیق و پژوهش، می تونم به دانشجویان تحصیلات تکمیلی و محققین در زمینه انتخاب موضوع پژوهش، نوشتن پروپوزال، پایان نامه و رساله، نوشتن کتاب، مقاله نویسی به زبان های انگلیسی و فارسی، همچنین انتخاب مجله و کنفرانس، چاپ در مجلات داخلی ISC و خارجی ISI هم کمک کنم.
تو این 20 سالی که به دانشجوها تدریس می کنم همواره نتایج خوبی گرفتم. با تجربیاتی که در این مدت بدست آوردم همواره سعی می کنم با کسب شناخت از پیش زمینه علمی هر دانشجو بهترین روش رو برای یادگیری پیدا کنم. از طرف دیگر به دانشجویان و محققین زیادی در انتخاب موضوع پروژه، پایان نامه و رساله، نوشتن کتاب و مقاله، چاپ و انتشار مقاله و کتاب در مباحث الکترونیک دیجیتال و پردازش تصویر هم کمک کردم.

زمان های قابل رزرو

نوبت های موجود برای رزرو من در زیر قابل مشاهده است

ثبت نظر


مدرسین مشابه