سعید حسن زاده

سعید حسن زاده

مدرس آنلاین

چیتگر
4.00
1 نظر

تدریس برای: آقایان و خانم ها

محل برگزاری: فقط مکان مدرس

میانگین زمان پاسخ به رزرو: 8 دقیقه

سوابق تحصیلی: دیپلم ریاضی

قیمت تدریس خصوصی

چت با مدرس
مشاوره با مدرس قبل از رزرو
فعال

رزرو کلاس آنلاین
شروع قیمت:

4,500,000 ریال

فعال

رزرو کلاس حضوری
شروع قیمت:

4,500,000 ریال

غیر فعال

زمان های قابل رزرو

سوابق تدریس

30 سال سابقه تدریس خصوصی و 26 سال سابقه تدریس آموزشگاهی

روش های تدریس

متدهای جمع آوری شده و نوشته شده توسط خودم.

افتخارات

دارای کارت صلاحیت تدریس از وزارت ارشاد و دارای ابلاغیه مربیگری گیتار از سازمان فنی حرفه ای و دارای کارت عضویت خانه موسیقی ایران. نویسنده 2 کتاب برای گیتار باس و ثبت در کتابخانه ملی . نوازنده صحنه ای با اکثر خواننده های پاپ مطرح کشور.

معرفی

30 سابقه تدریس گیتار و 34 سال سابقه نوازندگی. دارای کارت صلاحیت تدریس از وزارت ارشاد و دارای ابلاغیه مربیگری گیتار از سازمان فنی حرفه ای و دارای کارت عضویت خانه موسیقی ایران. نویسنده 2 کتاب برای گیتار باس و ثبت در کتابخانه ملی . نوازنده صحنه ای با اکثر خواننده های پاپ مطرح کشور. تجربه تدریس در بیش از 35 آموزشگاه موسیقی از سال 1374. مدرس گیتار پاپ و گیتار الکتریک و گیتار آکوستیک و گیتار باس و مدرس تئوری موسیقی. هم اکنون در گروه سون بند بعنوان نوازنده گیتار باس مشغول بکار هستم.

ویدئو معرفی

novideo

نظرات (1 نظر)

علی ایزدی
نظر علی ایزدی
1400/06/01-09:47
5 3.5

با عرض سلام من می خواستم گیتار نواختن را یاد بگیرم. قبلا سنتور می زدم و با اصول موسیقی آشنا هستم. حدوده 47 سال دارم . سوال من این هست که: 1- شما چه سبکی را تدریس می کنید؟ 2- چه گیتاری برای شروع کار پیشنهاد میکنید؟ مثلا در بین گیتارهای کلاسیک یاماها ، چه مدلی برای من بهتره و سایز 3/4 یا 4/4 مناسب هست؟ با تشکر