مشاوره و پشتیبانی
نسخه جدید آقااجازه بصورت آزمایشی هم اکنون در دسترس می باشد

وب سایت جدید دانلود اپلیکیشن
ساره کارگر

مدرس خانم ساره کارگر

3.50
0 نظر
تدریس آنلاین و در منزل
شروع قیمت یک جلسه : 2,000,000 ریال
تدریس برای : آقایان و خانم ها
حوزه برگزاری کلاس حضوری : ایران
محل برگزاری کلاس حضوری : مکان دانشپذیر یا مدرس
میانگین زمان پاسخ به رزرو: 1 دقیقه
چت با مدرس
برای مشاهده تلفن و یا رزرو مدرس، یک "درخواست مدرس" بصورت رایگان ثبت نمایید.
دانشپذیر عزیز، مدرس مورد نظر خود را از طریق پرداخت آنلاین رزرو نمایید و در صورت نارضایتی مبلغ آن، به شما عودت خواهد شد، دقت فرمایید در پرداخت هزینه به صورت مستقیم به حساب مدرس، آقااجازه مسئولیتی در قبال اتفاقات پیش آمده ندارد.

قیمت تدریس خصوصی

معرفی ساره کارگر

سوابق تحصیلی:
کارشناسی ارشد زمین شناسی زیست محیطی از دانشگاه شیراز
کارشناسی زمین شناسی از دانشگاه هرمزگان

سوابق تدریس:
4 سال سابقه تدریس در دبستان غیرانتفاعی

روش های تدریس:
با توجه به متفاوت بودن شیوه یادگیری هر دانش آموز با دیگری، از یک روش کلی استفاده نمی شود. معمولا در جلسه اول و دوم مدل یادگیری کودک مشخص شده و ادامه آموزش بر اساس آن پیش خواهد رفت. من در آموزش سعی می کنم به شیوه ای تدریس کنم که دانش اموز درگیر مباحث شده و با همراهی من به جواب برسد. در این صورت یادگیری عمیق تر خواهد بود. حل تمرین و نمونه سوال هم برای تثبیت یادگیری انجام می شود.

افتخارات:
کسب رتبه 1 کنکور سراسری کارشناسی ارشد در گرایش زمین شناسی زیست محیطی


ساره کارگر هستم کارشناسی ارشد زمین شناسی با رتبه 1 کنکور در رشته زمین شناسی زیست محیطی و از دانشگاه شیراز فارغ التحصیل شدم. 4 سال سابقه تدریس دروس پایه های چهارم و پنجم و همچنین ریاضی و علوم ششم در مدرسه غیرانتفاعی دارم. روش تدریس خلاقانه و همراه با بازی و بصورت مفهومی از ویژگی های بارز تدریس من هست.
از کودکی به آموزش و تدریس علاقه داشتم و چون ارتباط خیلی خوبی با کودکان دارم تدریس در مقطع ابتدایی رو انتخاب کردم. درس ریاضی رو به این دلیل انتخاب کردم که می دونم خیلی از بچه ها در این درس مشکل دارن و من دوست دارم طوری به این کودکان آموزش بدم که ریاضی رو یک درس شیرین و به عنوان بازی در نظر بگیرن.
من برای تاثیرگذاری بیشتر در زمینه یادگیری، با پاورپوینت و کمتاسیا فیلم آموزشی ریاضی تولید کردم که بازخورد فوق العاده ای هم از سمت دانش آموزان و هم والدین داشت. من در زمان تدریس، اول دقت میکنم تمایلات و روحیات دانش آموزم رو بشناسم و براساس اون روش تدریسم رو انتخاب میکنم. در تدریس از ابزارهای کمک آموزشی، داستان گویی و فیلم هم استفاده می کنم. در طول تدریس تمام تلاشم رو میکنم که مفاهیم رو به ساده ترین صورت ممکن که برای کودک قابل فهم هست ارائه بدم.

زمان های قابل رزرو

نوبت های موجود برای رزرو من در زیر قابل مشاهده است

ثبت نظر


مدرسین مشابه