شهرام امیری

شهرام امیری

مدرس آنلاین و حضوری

کرمانشاه
4.025
2 نظر

تدریس برای: آقایان و خانم ها

محل برگزاری: فقط مکان دانشپذیر

میانگین زمان پاسخ به رزرو: 1 ساعت و 19 دقیقه

سوابق تحصیلی: فوق دیپلم الکترونیک از دانشگاه نفت، لیسانس کامپیوتر از دانشگاه آزاد فوق لیسانس کامپیوتر از دانشگاه آزاد با ارائه پایان‌نامه در زمینه رباتیک و پردازش تصویر و هوش مصنوعی با دانشگاه ملی بلاروس.

قیمت تدریس خصوصی

چت با مدرس
مشاوره با مدرس قبل از رزرو
فعال

رزرو کلاس آنلاین
شروع قیمت:

3,500,000 ریال

فعال

رزرو کلاس حضوری
شروع قیمت:

3,500,000 ریال

فعال

زمان های قابل رزرو

سوابق تدریس

تدریس دروس : کامپیوتر، شبکه‌های کامپیوتری، ابزاردقیق و کنترل بازارهای مالی بین‌المللی فارکس و برنامه‌نویسی رباتهای معامله‌گر (اکسپرت نویسی به زبان ام‌کیو‌ال 4 و 5). زبانهای برنامه‌نویسی C و ++C و #C و ASP.Net Core و Visual Basic و MATLAB و Step7 و PIC و AVR

روش های تدریس

آموزش با کمک به‌روزترین نرم‌افزارهای شبیه‌ساز و کمک آموزشی

افتخارات

کسب مقام نخست تکنیکال مسابقات روباتیک روبونیت2019

معرفی

بیش از 25 سال سابقه‌ی کار در شرکت پالایش نفت کرمانشاه در پستهای: برنامه‌ریزی تعمیرات، مدیر پروژه‌ی مکانیزاسیون تعمیرات اساسی شرکت. کارشناسی، طراحی، پیاده‌سازی و مدیریت شبکه کامپیوتری شرکت. مدیر پروژه‌ی سیستم مکانیزه‌ی تعمیرات یا CMMS. مسئولیت واحد آی‌تی، مدیر فنی تیمهای پیاده‌سازی سیستمهای نرم‌افزاری شرکت. کارشناس ارشد ابزاردقیق و کنترل. سابقه‌ی تدریس دروس کامپیوتر، شبکه، ابزاردقیق و کنترل در واحد آموزش شرکت پالایش نفت کرمانشاه و آموزشگاه‌های سطح شهر کرمانشاه ازجمله آموزشگاه مرآت و نخبگان. سابقه‌ی تدریس بازارهای مالی فارکس و برنامه‌نویسی رباتهای معامله‌گر اتوماتیک (اکسپرت‌نویسی به زبان ام‌کیو‌ال 4 و 5). سابقه‌ی تدریس زبانهای برنامه‌نویسی C و ++C و #Cو ASP.Net Core و Visual Basic و MATLAB و Step7 و PIC و AVR *آماده‌ی آموزش به صورت حضوری و یا ترجیحاً آنلاین به دلیل شیوع بیماری کرونا. * توانایی تدریس به صورت کاملاً مفهومی و ماندگار.

ویدئو معرفی

novideo

نظرات (2 نظر)

حمید چراغی
نظر حمید چراغی
1401/02/19-17:37
5 3.5

سلام من نیاز به برنامه نویسی پایتون در ويژوال استادیو دارم تا یک پروژه در پایتون رو به پروژه در سی شارپ اضافه کنم آیا شما میتونید در این زمینه به من کمک کنید؟(با pybind11)


کاوه محمدی
نظر کاوه محمدی
1400/09/06-13:06
5 3.5

سلام. میتونم در خصوص آموزش پردازش تصویر با C# ( اگر اشتباه نکنم با استفاده از Emgu cv ) از شما کمک بگیرم ؟