3.5
0

اکتیو دایرکتوری


400,000 ریال


صاحب امتیاز:

هادی بایرامی آذر

موضوع آموزشی:

شبکه های کامپیوتری

تعداد:

12 ویدئو

مدت زمان دوره:

1 ساعت و 9 دقیقه

اکتیو دایرکتوری

لیست ویدئو ها

1

مفاهیم تئوری

مدت: 10 دقیقه

مبحث تئوری عنوان ها را باهم بررسی می کنیم تا مرحله به مرحله به هدف نهایی و کارهای عملیاتی برسیم. سر فصل ها را جوری تنظیم کردیم که پیش نیاز هستند باید فصل به فصل مطالعه شود.

2

تنظیمات کارت شبکه و ماشین مجازی

مدت: 2 دقیقه

در این بخش به تنظیمات کارت شبکه برای وارد کردن IP و تنظیمات آی پی DNS و توضیحات اجمالی راجب ماشین مجازی و ذخیره تنظیمات ویندوز پرداختیم. سر فصل ها را جوری تنظیم کردیم که پیش نیاز هستند باید فصل به فصل مطالعه شود.

3

نصب سرویس اکتیو دایرکتوری

مدت: 10 دقیقه

در این بخش اولین کار مهم عملیاتی شروع می شود ما اقدام به نصب سرویس اکتیو دایرکتوری می کنیم. سر فصل ها را جوری تنظیم کردیم که پیش نیاز هستند باید فصل به فصل مطالعه شود.

4

ایجاد کاربر با Active Directory Computer & User

مدت: 5 دقیقه

در این مبحث ایجاد کاربر و غیرفعال یا فعال کردن رمز پیچیده برای حساب های کاربری یا کاربران Domain را یاد خواهید گرفت. سر فصل ها را جوری تنظیم کردیم که پیش نیاز هستند باید فصل به فصل مطالعه شود.

5

ایجاد کاربر با Active Directory Administrative Center

مدت: 3 دقیقه

در این مبحث ایجاد کاربر با روش Administrative Centerرا یاد خواهید گرفت. که یک مدیریت دیگری با نحوه ساخت کاربر است. سر فصل ها را جوری تنظیم کردیم که پیش نیاز هستند باید فصل به فصل مطالعه شود.

6

ایجاد Organization Unit و Group

مدت: 3 دقیقه

در این مبحث ایجاد OU و ایجاد گروه را یاد خواهید گرفت و خواهید توانست یک OU را براحتی حذف و کاربری را می توانید عضو گروه نمائید. سر فصل را به ترتیب مطالعه نمائید.

7

آموزش نصب ویندوز 8 در ماشین مجازی

مدت: 10 دقیقه

در این مبحث آموزش نصب ویندوز 8 را در ماشین مجازی و نحوه تنظیم کارت شبکه و موارد دیگر را یاد خواهید گرفت و ویندوز 8 را برای متصل شدن به سرور DC آماده می کنید. سر فصل را به ترتیب مطالعه نمائید.

8

آموزش متصل شدن یا Join شدن به DC

مدت: 4 دقیقه

در این مبحث براحتی خواهید توانست به سرور DC متصل شده و از منابع لذت ببرید. هنگام متصل شدن چندین پارامتر هست که باید رعایت کنید لطفا سر فصل ها را به ترتیب مطالعه فرمائید.

9

اضافه کردن کاربر در ویندوز 8

مدت: 4 دقیقه

در این مبحث نحوه اضافه کردن کاربری که سمت DC ساخته شده را باید در کلاینت اضافه کنیم تا بتواند کاربر از منابع شبکه استفاده کند. سر فصل ها را به ترتیب مطالعه کنید.

10

آموزش اشتراگ گذاری در شبکه

مدت: 3 دقیقه

در این مبحث اشتراک گذاری فایل را یاد خواهید گرفت و کاربرانی که می خواهید داخل فولدرهای اشتراکی مطالب قرار بدهن محدود کنید. اشتراک گذاری جز مباحث مهم شبکه است. لطفا فصل ها را به ترتیب مطالعه کنید.

11

آموزش غیر فعال کردن Join

مدت: 1 دقیقه

در این مبحث یاد خواهید گرفت که وقتی ویندوز 8 را به سرور متصل کردید عکس این قضیه را هم انجام دهید disjoin یعنی غیر فعال کردن Join فصل ها را به ترتیب مطالعه فرمائید.

12

آموزش راه اندازی Replication در سرورها

مدت: 8 دقیقه

مبحثی که یاد خواهید گرفت یک مبحث خیلی مهم در دنیای شبکه مفهوم تکرار سرورها یا Replication است که ما در سرور اصلی همه کار از جمله ایجاد کاربر را انجام می دهیم عین همین کاربرها در سرور دوم اضافه می شود این فرایند در کار واقعی خیلی کاربردی است. فصل ها را به ترتیب مطالعه فرمائید.

هادی بایرامی آذر

هادی بایرامی آذر

فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار کارشناسی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته مهندسی فن آوری اطلاعات IT دارنده گواهینامه مهارت تدریس(پداگوژی) از فنی و حرفه ای تهران تضمین : تضمین در یادگیری ارائه تمرینات با چندین سال سابقه ...

معرفی دوره

دوره جامع اکتیو دایرکتوری در ویندوز سرور 2016 در محیط ماشین مجازی یک دوره جذاب برای مدیریت کلاینت ها و کاربران می باشد. کاربرد اکتیو دایرکتوری در سازمان های بزرگ کاربرد فراوانی دارد. با توجه به گفته ماکروسافت ادعا می کند می توان هزاران کامپیوتر را از طریق ویندوز سرور مدیریت کرد. تمامی کاربران را مدیر شبکه در محیط اکتیو دایرکتوری ایجاد و مدیریت می کند بخاطر همین اکتیو دایرکتوری مدیریت متمرکزی روی کاربران دارد. شما با گذراندن این دوره جذاب فراتر از اکتیو دایرکتوری خواهید توانست با اعتماد به نفس در بازار کار براحتی پروژه انجام دهید و ادعای ما این است از صفر تا صد این دوره را با شما خواهیم بود. فصل اول - مباحث تئوری فصل دوم - تنظیمات کارت شبکه فصل سوم - نصب اکتیو دایرکتوری فصل چهارم - ایجاد کاربر با Active Directory Computer and User فصل پنجم - ایجاد OU و گروه فصل ششم - ایجاد کاربر با Active Directory Administrative Center فصل هفتم - نصب ویندوز 8 ادامه فصل 7 - متصل شدن به سرور فصل هشتم - اضافه کردن کاربر در ویندوز 8 فصل نهم - اشتراک گذاری فصل دهم - غیر فعال کردم عمل متصل به سرور فصل یازدهم - مفهوم Replication یا امنیت سرور

چرا آقا اجازه

گارانتی برگشت وجه


تضمین کیفیت دوره


دانلود آنی


گارانتی بهترین قیمت


امکان ارتباط آنلاین با مدرس


امکان درج نظر و امتیاز به دوره


پشتیبانی قوی


تخفیفات ویژه برای خرید های بعدی


مشاهده ویدئو کلاس در پنل برای همیشه