3.5
0

مولکول های زیستی،سلول و اندامک ها،غشا،نقل و انتقال مواد


130,000 ریال


صاحب امتیاز:

سید علیرضا سقایی

موضوع آموزشی:

زیست دهم علوم تجربی

تعداد:

6 ویدئو

مدت زمان دوره:

50 دقیقه

مولکول های زیستی،سلول و اندامک ها،غشا،نقل و انتقال مواد

لیست ویدئو ها

1

مولکول های زیستی

مدت: 10 دقیقه

بنام خدا در این قسمت از دوره آموزشی، مبحث "مولکول های زیستی" که جزء مباحث پایه ای درس زیست شناسی است بطور کامل تدریس شده است و به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است. در ادامه جسات به مباحث زیر خواهیم پرداخت: سلول و اندامک ها غشای سلول و نقل و انتقال مواد از عرض غشا بافت شناسی جانوری.

2

سلول و اندامک ها

مدت: 9 دقیقه

بنام خدا در این قسمت از دوره آموزشی، مبحث "سلول و اندامک ها" که جزء مباحث پایه ای درس زیست شناسی است بطور کامل تدریس شده است و اختیار شما قرار گرفته است. در جلسه قبل نیز به مبحث مولکول های زیستی پرداختیم در ادامه جسات به مباحث زیر خواهیم پرداخت: غشای سلول و نقل و انتقال مواد از عرض غشا و بافت شناسی جانوری.

3

غشا و نقل و انتقال مواد از عرض غشا

مدت: 6 دقیقه

بنام خدا در این قسمت از دوره آموزشی، مبحث ابتدایی "غشا،ساختار غشا، مایع بین سلولی و محیط داخلی" که جزء مباحث پایه ای درس زیست شناسی است بطور کامل تدریس شده است و در اختیار شما قرار گرفته است. در ادامه جلسات درمورد شیوه های نقل و انتقال مواد از عرض غشا توضیح داده شده است.

4

غشا و نقل و انتقال مواد از عرض غشا- قسمت 2

مدت: 7 دقیقه

بنام خدا. در این جلسه به ادامه مباحث"نقل و انتقال مواد از عرض غشا-تعریف شیب غلظت-انتشار ساده-انتشار تسهیل شده و انواع کانال های پروتئینی" پرداخته شد. در ادامه به مباحث"اسمز، فشار اسمزی، انتقال فعال، آندوسیتوز و اگزوسیتوز" خواهیم پرداخت. موفق و سلامت باشید.

5

غشا و نقل و انتقال مواد از عرض غشا- قسمت 3

مدت: 8 دقیقه

بنام خدا. در این جلسه در راستای ادامه مباحث نقل و انتقال مواد از عرض غشا، به فرایند اسمز،فشاراسمزی و بررسی فعالیت کتاب درسی پرداختیم. در ادامه جلسات به مباحث انتقال فعال و آندوسیتوز و اگزوسیتوز خواهیم پرداخت.

6

غشا و نقل و انتقال مواد از عرض غشا- قسمت 4

مدت: 9 دقیقه

بنام خدا. در این جلسه به ادامه مباحث جلسات قبلی پرداختیم و بحث نقل و انتقال مواد را خاتمه دادیم. امیدوارم این دوره آموزشی برای شما مفید بوده باشه. سلامت و تندرست باشید.

سید علیرضا سقایی

سید علیرضا سقایی

دانشجوی کارشناسی ارشد بیوشیمی(دانشگاه گیلان) کارشناسی زیست شناسی جانوری(دانشگاه گیلان) سابقه 5 سال تدریس در دبیرستان های شهر رشت مدرس زیست شناسی پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم ...

معرفی دوره

در این دوره آموزشی مباحث مربوط به زیست شناسی پایه دهم تدریس شده است. سرفصل ها عبارتنداز: 1-مولکول های زیستی 2-سلول و اندامک ها 3-غشای سلولی 4-روش های نقل و انتقال مواد از عرض غشا مباحث از سطح مبتدی تا پیشرفته تدریس شده و مناسب برای کنکوری ها و دانش اموزان مقطع دهم متوسطه می باشد. برای مشاهده نمونه تدریس یک جلسه بطور کاملا رایگان در اختیار شما دانش آموزان عزیز قرار داده شده است.

چرا آقا اجازه

گارانتی برگشت وجه


تضمین کیفیت دوره


دانلود آنی


گارانتی بهترین قیمت


امکان ارتباط آنلاین با مدرس


امکان درج نظر و امتیاز به دوره


پشتیبانی قوی


تخفیفات ویژه برای خرید های بعدی


مشاهده ویدئو کلاس در پنل برای همیشه