3.5
0

دستگاه گوارش- ساختار و حرکات لوله گوارش


150,000 ریال


صاحب امتیاز:

سید علیرضا سقایی

موضوع آموزشی:

زیست شناسی دوازدهم علوم تجربی

تعداد:

4 ویدئو

مدت زمان دوره:

48 دقیقه

دستگاه گوارش- ساختار و حرکات لوله گوارش

لیست ویدئو ها

1

آناتومی دستگاه گوارش- قسمت اول

مدت: 12 دقیقه

در این جلسه به تعریف دستگاه گوارش و بخش های تشکیل دهنده این دستگاه پرداخته شده است. در ابتدا درمورد اهمیت این دستگاه در بدن سپس به تعریف بنداره و توضیحات بافت شناسی و نکات تکمیلی آن پرداخته شده است. همچنین در رابطه با موقعیت هر اندام گوارشی در بدن نیز توضیح داده شده است.

2

آناتومی دستگاه گوارش- قسمت دوم

مدت: 9 دقیقه

به نام خدا. در این جلسه در راستای ادامه مباحث جلسه قبلی به بررسی کامل سایر اندام های لوله گوارش پرداختیم و از نظر موقعیت و وظیفه توضیحات کاملی را ارائه کردیم. در ادامه جلسات به بررسی بافت شناسی لوله گوارش بطور مفصل خواهیم پرداخت. موفق باشید.و

3

بافت شناسی لوله گوارش

مدت: 14 دقیقه

بنام خدا. در این جلسه در ادامه بررسی دستگاه گوارش، به مبحث بافت شناسی لوله گوارش که از مهم ترین مباحث این فصل به شمار می آید پرداختیم. درمورد لایه های تشکیل دهنده لوله گوارش و بافت های موجود در لایه ها به همراه وظایف آن ها صحبت شد. در ادامه به بررسی انواع حرکات لوله گوارش و شیوه گوارش در اندام های گوارشی خواهیم پرداخت.

4

حرکات لوله گوارش

مدت: 12 دقیقه

به نام خدا. در این جلسه به بررسی انواع سلول های پوششی مخاط پرداختیم. همچنین درمورد انواع حرکات دودی و قطعه قطعه کننده لوله گوارش نیز به طور کامل صحبت کردیم. در دوره بعدی به بررسی کامل فرایندهای گوارشی در اندام های مختلف لوله گوارش خواهیم پرداخت.

سید علیرضا سقایی

سید علیرضا سقایی

دانشجوی کارشناسی ارشد بیوشیمی(دانشگاه گیلان) کارشناسی زیست شناسی جانوری(دانشگاه گیلان) سابقه 5 سال تدریس در دبیرستان های شهر رشت مدرس زیست شناسی پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم ...

معرفی دوره

به نام خدا. با عرض سلام خدمت دانش آموزان عزیز. در این دوره آموزشی مباحث مربوط به گفتار اول فصل دوم زیست شناسی سال دهم به طور کاملا مفهومی تدریس شده است. در این دوره به مباحث زیر پرداخته شده است: 1- معرفی دستگاه گوارش 2- بررسی اندام های سازنده دستگاه گوارش(موقعیت ها و وظایف) 3- بررسی بافت شناسی لوله گوارش 4-بررسی انواع حرکات لوله گوارش.

چرا آقا اجازه

گارانتی برگشت وجه


تضمین کیفیت دوره


دانلود آنی


گارانتی بهترین قیمت


امکان ارتباط آنلاین با مدرس


امکان درج نظر و امتیاز به دوره


پشتیبانی قوی


تخفیفات ویژه برای خرید های بعدی


مشاهده ویدئو کلاس در پنل برای همیشه