3.5
0

ماشین های ورودی و خروجی


100,000 ریال


صاحب امتیاز:

ندا ظفری

موضوع آموزشی:

ریاضی سوم ابتدایی

تعداد:

1 ویدئو

مدت زمان دوره:

7 دقیقه

ماشین های ورودی و خروجی

لیست ویدئو ها

1

آموزش ماشین های ورودی و خروجی

مدت: 7 دقیقه

در این ویدئو شما به صورت کوتاه ولی عمیق با مفهوم ماشین آشنا می شوید و یاد می گیرید که ماشین چه چیزهایی می تواند باشد و چه استفاده ای دارد. بعد از آن نحوه ی کار و حساب با ماشین های ریاضی را از نوع ساده و هم از نوع ترکیبی یاد می گیرید. در انتهای کار اگر دوست داشتید جواب های خودتان را برای من ارسال و درخواست کاربرگ اضافه برای تمرین بیشتر می کنید. اگر کلاس دوم هستید و می خواهید به کلاس سوم بروید هم می توانید از این ویدئو استفاده کنید. از این که این ویدئو را برای تماشا انتخاب کردید متشکرم.

ندا ظفری

ندا ظفری

ده سال سابقه ی تدریس در دبستان های استثنایی و عادی دوره اول ، کار با موارد اختلالات یادگیری . روش کار من ، دانش آموز محور و بر اساس رویکرد یادگیری شخصی است . در این روش دانش آموز نقش فعالی در یادگیری دارد و در بیشتر مواقع در حال کشف است . همچنین رویکرد تلفیقی در دروس داشته و سعی می کنم دروس را بهم مرتبط کنم تا یادگیری عمق بیشتری پیدا کند. ...

معرفی دوره

در این ویدئو ماشین های ورودی خروجی را بر اساس کتاب سوم و به ابتدایی به صورت کاربردی برایتان توضیح داده ام .بعد از خرید برای من پیام بگذارین تا کاربرگه مربوط به این ویدئو را نیز برایتان ارسال کنم . این کاربرگ دو صفحه است و تمرین هایی به شما ارائه می دهد تا بتوانید خودتان را محک بزنید و میزان یادگیری تان را بعد از دیدن ویدئو بسنجید.

چرا آقا اجازه

گارانتی برگشت وجه


تضمین کیفیت دوره


دانلود آنی


گارانتی بهترین قیمت


امکان ارتباط آنلاین با مدرس


امکان درج نظر و امتیاز به دوره


پشتیبانی قوی


تخفیفات ویژه برای خرید های بعدی


مشاهده ویدئو کلاس در پنل برای همیشه