3.5
0

جلوگیری از حمله synflood


950,000 ریال


صاحب امتیاز:

علی نیکوکار

موضوع آموزشی:

هک و امنیت شبکه

تعداد:

3 ویدئو

مدت زمان دوره:

27 دقیقه

جلوگیری از حمله synflood

لیست ویدئو ها

1

جلوگیری از حملات dos (بخش اول: حمله synflood چیست؟)

مدت: 7 دقیقه

قسمت اول از ویدئوی 3 قسمتی مربوط به جلوگیری از حملات synflood را مشاهده خواهید کرد. این ویدئو ها طوری طراحی شده که شما بدون داشتن دانش قبلی شبکه و امنیت بتوانید مفاهیم این نوع حمله را درک کنید. علاوه بر این متخصصان و شبکه کاران نیز می توانند از این ویدئوها بهره بگیرند. در قسمت اول این آموزش ها شما با مفاهیم 3way handshaking و syn flood attack با بیانی ساده رو روان آشنا خواهید شد.

2

جلوگیری از حملات dos (بخش دوم: حمله synflood در کالی )

مدت: 5 دقیقه

در قسمت دوم شما با عملکرد این حمله در کالی آشنا خواهید شد.این تست به صورت آزمایشی در یک محیط فرضی با سیستم عامل ویندوز انجام شده است.نه تنها متخصصان بلکه افراد تازه کار هم فقط با نصب سیستم عامل کالی لینوکس می توانند آزمایش موجود را تست نمایند.

3

جلوگیری از حملات dos (بخش سوم: سناریو و کانفیگ جلوگیری از حملات DOS )

مدت: 14 دقیقه

خب در بخش سوم شما اگر بخواهید خودتان سناریو را به طور کامل پیاده سازی کنید کاملا امکان پذیر است اما شاید نیاز به دانستن حداقل های کانفیگ روی روتر داشته باشید . این سناریو در Packet tracer پیاده سازی شده و تمامی مراحل ایجاد سناریو و کانفیگ با توضیحات کامل خدمت شما ارائه شده است .

علی نیکوکار

علی نیکوکار

سلام دوستان عزیزم علی نیکوکار هستم تخصص من تدریس دروس شبکه و امنیت به نوجوانان و جوانان هست با متد جدید است مدارک زیر رو دارم ......................... ICDL - SECURITY PLUS- CCNA -CCNP-MCITP - CCNA SECURITY- CEH -PWK- CHFI -MIKROTIK ---------------------------------------------------------------------------------- لیسانس کامپیوتر فوق لیسانس در رشته معمار ارشد در سرویس سیستم های جامع بانکی -------------------------------------------------------------------------------------- مدرس رسمی با 33 سال سابقه تدریس دروس مختلف کامپیوتر (14 سال تدریس در دانشگاه و بقیه تدریس سازمانی ICDL , شبکه با نوجوانان ) --------------------------------------------------------------------------------------- تالیف کتاب های آموزش WORD- EXCEL- ACCES - POWERPOINT - INTERNET - WINDOWS یادگیری شبکه و امنیت را برایتان ساده می کنم و شما از هر سنی می توانید شروع به یادگیری کنید. ------------------------------------------------------------------------------------ سبک تدریس به صورت دوره به دوره نیست بلکه ترکیبی از دوره ها از همان ابتدا شروع می شود مثال :شما در ابتدا لایه ها و iP را به صورت حرفه ای یاد می گیرد(NETWORK +) و همزمان مفاهیم در PACKET TRACER تحلیل می شود(دوره CCNA ) سپس در جلسه بعد VMWARE نصب شده و حمله سرویس خاص در KALI LINUX انجام می گیرد(دوره CEH و PWK ) --------------------------------------------------------------------------------------- در صورت تماس از خارج از کشور ، هزینه دوره ها با ارز آن کشور دریافت می شود با تخفیف ویژه متتظر دیدار شما هستم - علی نیکوکار ...

معرفی دوره

آموزش جلوگیری از حمله synflood از مبتدی تا پیشرفته برای اولین بار در ایران در 3 ویدئو خدمتتان تقدیم می گردد. این حمله یکی ازانواع حملات dos attack می باشد و به صورت روان و ساده آموزش داده شده است. بخش اول: synflood attack چیست؟(با بیان ساده و روان) بخش دوم:طراحی حمله synflood در kali به چه صورت انجام می گیرد؟(به همراه توضیحات کامل) بخش سوم : جلوگیری از synflood attack (طراحی و انجام یک سناریو کامل به همراه کانفیگ روتر )

چرا آقا اجازه

گارانتی برگشت وجه


تضمین کیفیت دوره


دانلود آنی


گارانتی بهترین قیمت


امکان ارتباط آنلاین با مدرس


امکان درج نظر و امتیاز به دوره


پشتیبانی قوی


تخفیفات ویژه برای خرید های بعدی


مشاهده ویدئو کلاس در پنل برای همیشه