3.5
0

حل سوالات استاتیک کنکور ارشد 99 مکانیک


300,000 ریال


صاحب امتیاز:

احسان براتی

موضوع آموزشی:

استاتیک

تعداد:

1 ویدئو

مدت زمان دوره:

42 دقیقه

حل سوالات استاتیک کنکور ارشد 99 مکانیک

لیست ویدئو ها

1

پاسخ های تحلیلی و تشریحی سوالات استاتیک کنکور کارشناسی ارشد 99 مکانیک

مدت: 42 دقیقه

در این فایل ویدیویی پس از بیان صورت هر سوال، ابتدا مبانی علمی و اصولی استاتیک در آن موضوع بیان شده و مثالهای مشابه نیز طرح شده و سپس به حل سوال پرداخته شده است. بنابراین صرفا به حل سوال موردنظر بسنده نشده است. در واقع این فایل ویدیویی، یک فایل آموزشی ـ تستی می باشد.

احسان براتی

احسان براتی

مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک طراحی جامدات از دانشگاه صنعتی امیرکبیر در سال 83 مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک طراحی کاربردی از دانشگاه صنعتی شریف در سال 85 مدرک دکتری مهندسی مکانیک طراحی کاربردی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر در سال 89 ارتقاء مرتبه به دانشیاری در سال 97 9 سال سابقه تدریس در دروس استاتیک، مقاومت مصالح 1 و 2 و 3 در مقطع کارشناسی و دروس مکانیک محیط پیوسته، الاستیسیته، مکانیک شکست، روش اجزاء محدود، تحلیل تجربی تنش در مقطع تحصیلات تکمیلی استاد برتر دانشگاه در سه سال تحصیلی مختلف سابقه تدریس در دانشگاههای آزاد شهرری و فیروزکوه به صورت حق التدریس به مدت سه سال ...

معرفی دوره

در این فایل آموزشی، ابتدا نکات مورد نیاز برای حل سوال بیان شده و مثالهای کاربردی در این خصوص تشریح گردیده است. آنگاه به حل سوال پرداخته شده است. به عبارت دیگر در این فایل آموزشی، صرفا به حل همان سوال کنکور بسنده نشده است. بلکه ابتدا مبانی و اصول استاتیک در آن موضوع تشریح گردیده است. سرفصل این فایل ویدیویی منطبق بر سوالاتی است که در کنکور کارشناسی ارشد سال 99 رشته مهندسی مکانیک طرح شده است.

چرا آقا اجازه

گارانتی برگشت وجه


تضمین کیفیت دوره


دانلود آنی


گارانتی بهترین قیمت


امکان ارتباط آنلاین با مدرس


امکان درج نظر و امتیاز به دوره


پشتیبانی قوی


تخفیفات ویژه برای خرید های بعدی


مشاهده ویدئو کلاس در پنل برای همیشه