3.5
0

آموزش مبحث معادله خط قسمت اول


500,000 ریال


صاحب امتیاز:

علی بخشیانی

موضوع آموزشی:

ریاضی نهم دبیرستان

تعداد:

1 ویدئو

مدت زمان دوره:

14 دقیقه

آموزش مبحث معادله خط قسمت اول

لیست ویدئو ها

1

آموزش مبحث معادله خط قسمت اول

مدت: 14 دقیقه

اولين قسمت از ويديوهای آموزشی مبحث معادله خط از کتاب رياضی نهم دبيرستان فصل ششم به کمک جزوه تاليفی مدرس و حل مثالها و سوالات مهم پرتکرار و ذکر نکات کليدی در اين ويديوی آموزشی که قسمت اول آن به مدت 15 دقيقه تهیه و آماده ارائه به شما دانش آموزان گرامی می باشد. در اين ويديو ابتدا به مفهوم معادله خط پرداخته شده سپس انواع معادله خط(استاندارد - عمومی - خاص) بيان می گردد و پس از ارائه مثالهای مفهومی و امتحانی در قسمت بعدی به چگونگی رسم خطوط در حالات مختلف اشاره شده در آخر اين ويديو (قسمت اول) نکته مهم و کاربردی جايگذاری به صورت کامل تدريس و چندين مثال امتحانی و استاندارد برای شما ارائه می گردد.

علی بخشیانی

علی بخشیانی

مدرس دروس ریاضی در دبیرستان‌ها و مراکز آموزشی تهران. دارای ۲۵ سال سابقه تدریس ریاضی با روش‌های نوین مطابق با استانداردهای آموزش و پرورش.دارای مدرک کارشناسی رشته ریاضی محض از دانشگاه خوارزمی تهران.عضو گروه مولفان انتشارات جویا مجد ، دارای گواهینامه های معتبر سبکهای تدريس ریاضی ، مشاوره و انتخاب رشته کنکور، برنامه ریزی و مشاوره تحصیلی، تدريس دروس ریاضی به صورت کاملا مفهومی و از پایه که لازمه آن داشتن صبر و تحمل زیاد و گذاشتن وقت کافی برای دانش آموز است. ...

معرفی دوره

مبحث بسيار مهم و پايه اي معادله خط قسمت اول که با استفاده از فايل pdf ساخته شده توسط مدرس مفهوم معادله خط را به صورت کاملا شيوا و رسا بيان مي کند. در ابتدا مفهوم رابطه خطي و سپس انواع معادلات خطي مطرح و در ادامه مثالهايي کاربردي و امتحاني از مبحث جايگذاري مطرح شده و در نهايت روش رسم خطوط با مثالهاي متنوعي در اين ويديو گفته مي شود.

چرا آقا اجازه

گارانتی برگشت وجه


تضمین کیفیت دوره


دانلود آنی


گارانتی بهترین قیمت


امکان ارتباط آنلاین با مدرس


امکان درج نظر و امتیاز به دوره


پشتیبانی قوی


تخفیفات ویژه برای خرید های بعدی


مشاهده ویدئو کلاس در پنل برای همیشه