3.5
0

فصل اول ریاضی پنجم


150,000 ریال


صاحب امتیاز:

غلامحسین دودانگه

موضوع آموزشی:

ریاضی ابتدایی

تعداد:

6 ویدئو

مدت زمان دوره:

2 ساعت و 47 دقیقه

فصل اول ریاضی پنجم

لیست ویدئو ها

1

یادآوری پایه چهارم

مدت: 25 دقیقه

در این ویدئوی آموزشی به پیش نیازها ی ورود به ریاضی پایه پنجم پرداخته شده است . در این ویدئو ، موضوعات و مفاهیمی مانند : عوامل تقسیم ، امتحان درستی تقسیم ، مفهوم بخشپذیری ، بخشپذیری بر اعداد 2 ، 5 ، و .... و دیگر پیش نیازهای مهم جهت آمادگی ورود به پایه پنجم آموزش داده شده است .

2

عدد نویسی

مدت: 23 دقیقه

در این فیلم آموزشی به نحوه عدد نویسی به رقم و حروف پرداخته شده است . جدول ارزش مکانی و طبقات و مرتبه های آن به طور کامل آموزش داده شده است . در این آموزش یاد خواهید گرفت چگونه اعداد را بخوانیم و بنویسیم .

3

الگوها

مدت: 34 دقیقه

در این فیلم آموزشی به الگوها و روابط میان آنها پرداخته شده است . دانش آموزان یاد می گیرند که چگونه برای الگوها رابطه پیدا کنند و برای یافتن الگوهای بعدی از آنها استفاده نمایند .

4

اعداد مرکب قسمت اول

مدت: 35 دقیقه

در این بخش از آموزش به معرفی اعداد مرکب و انواع آنها بر حسب زمان ، طول ، مساحت ، جرم و .... پرداخته شده است . در این فیلم آموزشی نحوه تبدیل واحد ها به همدیگر را هم آموزش داده ایم .

5

اعداد مرکب قسمت دوم

مدت: 24 دقیقه

در این فیلم آموزشی جمع و تفریق اعداد مرکب ، حل مسائل مربوط به جمع و تفریق اعداد مرکب به طور کامل آموزش داده شده است. برای تثبیت یادگیری به حل مسائلی در این موضوع پرداخته شده است .

6

معرفی میلیارد

مدت: 26 دقیقه

در این فیلم طبقه میلیاردها و مرتبه های آن معرفی شده است . ابتدا جدول ارزش مکانی کاملا تشریح شده و عدد میلیارد با الگوهای خاصی آموزش داده شده است .در این آموزش چندین تمرین جهت درک بهتر میلیارد به روش الگوسازی ارائه شده است .

غلامحسین دودانگه

غلامحسین دودانگه

- 32 سال سابقه در آموزش و پرورش - 20 سال سابقه مدیریت در مدارس ابتدایی - تدریس موفق در پایه های پنجم و ششم ابتدایی - مسلط به تکنولوژی آموزشی -ساخت و تولید ویدئوها و محتواهای درسی و آموزشی - دانشجوی نمونه دانشسرا و مراکز تربیت معلم استان تهران ...

معرفی دوره

در این دوره کل مفاهیم مربوط به فصل اول ریاضی پنجم با موضوعات ( یادآوری سال چهارم - عدد نویسی - الگوها - اعداد مرکب و ..... ) به طور مفصل و کامل آموزش داده شده است . درس اول : یاد آوری - درس دوم : عدد نویسی - درس سوم : معرفی میلیارد - درس چهارم : آموزش الگوها و روابط بین آنها - درس پنجم و ششم : معرفی اعداد مرکب و جمع و تفریق اعداد مرکب

چرا آقا اجازه

گارانتی برگشت وجه


تضمین کیفیت دوره


دانلود آنی


گارانتی بهترین قیمت


امکان ارتباط آنلاین با مدرس


امکان درج نظر و امتیاز به دوره


پشتیبانی قوی


تخفیفات ویژه برای خرید های بعدی


مشاهده ویدئو کلاس در پنل برای همیشه