3.5
0

امواج پایه دوازدهم


200,000 ریال


صاحب امتیاز:

مجتبی فراهی

موضوع آموزشی:

فیزیک یازدهم ریاضی فیزیک

تعداد:

4 ویدئو

مدت زمان دوره:

1 ساعت و 41 دقیقه

امواج پایه دوازدهم

لیست ویدئو ها

1

امواج قسمت اول

مدت: 25 دقیقه

در این قسمت از درسنامه شما مباحث کلی امواج آشنا می شوید. در ابتدا امواج به دو دسته مکانیکی و الکترومغناطیسی تقسیم بندی می شوند و سپس به تقسیم بندی دیگری اشاره می شود و آن امواج طولی و عرضی است. در ادامه درسنامه به مشخصات کلی موج و سرعت امواج در ریسمان کشیده پرداخته می شود.

2

امواج قسمت دوم

مدت: 19 دقیقه

در این قسمت به امواج الکترومغناطیسی پرداخته می شود. و به دنبال آن در مورد ویژگیهای این امواج و همچنین طیف این امواج بحث خواهد شد. در انتها این قسمت امواج صوتی معرفی خواهند شد.

3

امواج قسمت سوم

مدت: 21 دقیقه

قسمت آخر این درسنامه در ارتباط با شدت صوت و تراز شدت صوت و همچنین بررسی اثر دوپلر برای امواج صوتی است. در انتها درباره اثر دوپلر برای امواج الکترومغناطیس هم بحث خواهیم کرد این موضوع مختص دانش آموزان رشته ریاضی است.

4

مسائل آخر فصل

مدت: 36 دقیقه

در قسمت انتهایی این مجموعه به بررسی مسائل آخر فصل پرداخته شده است.سعی شده که نیمه ای از مسائل تحلیل شوند، مسائلی که شامل نکته ای خاص یا مسئله ای جدید باشند.

مجتبی فراهی

مجتبی فراهی

سلام به دانش آموزان عزیز. مجتبی فراهی هستم، دانش آموخته‌ی فیزیک از دانشگاه فردوسی مشهد و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد. حدود چهار سال در مدارس غیرانتفاعی مشهد به تدریس فیزیک و ریاضی مشغول بوده و هستم. روش من در کلاس‌های خصوصی تمرین محور است یعنی دانش آموز سوالات خود را در مبحثی که اشکال دارد مطرح می‌کند. اگر در جریان حل مسئله نکته‌ی درسی لازم باشد، طرح می‌کنم اما اگر دانش‌آموز تدریس موضوعی بخواهد این موضوع قابل تغییر است. برای فهم مطالب کتاب و گرفتن نمره خوب در امتحانات خودتان می‌توانید با من تماس بگیرید. موفق باشید. ...

معرفی دوره

در این مجموعه ی آموزشی شما با مبحث امواج آشنا خواهید شد. این مجموعه با مباحث کلی در مورد موج شروع می شود و با معرفی و تحلیل امواج الکترومغناطیسی و صوتی به پایان می رسد. در انتهای این دوره تمرینهای مهم این مبحث تحلیل شده است. بعد از تماشای این مجموعه شما قادر خواهید بود به تمام سوالات امتحان نهایی این مبحث پاسخ دهید.

چرا آقا اجازه

گارانتی برگشت وجه


تضمین کیفیت دوره


دانلود آنی


گارانتی بهترین قیمت


امکان ارتباط آنلاین با مدرس


امکان درج نظر و امتیاز به دوره


پشتیبانی قوی


تخفیفات ویژه برای خرید های بعدی


مشاهده ویدئو کلاس در پنل برای همیشه