3.5
0

نوسان فیزیک پایه دوازدهم


200,000 ریال


صاحب امتیاز:

مجتبی فراهی

موضوع آموزشی:

فیزیک یازدهم ریاضی فیزیک

تعداد:

2 ویدئو

مدت زمان دوره:

48 دقیقه

نوسان فیزیک پایه دوازدهم

لیست ویدئو ها

1

نوسان قسمت اول

مدت: 20 دقیقه

قسمت اول این مجموعه در ارتباط با نوسان دوره ای، حرکت هماهنگ ساده و معادله ی این حرکت است. همچنین علاوه بر درسنامه، تمرین های مهم آخر فصل نیز در این قسمت بررسی شده است.

2

نوسان قسمت دوم

مدت: 28 دقیقه

قسمت دوم این مجموعه در ارتباط با انرژی حرکت هماهنگ ساده، بررسی حرکت آونگ ساده و تحلیل پدیده تشدید است. علاوه بر بررسی نکات مهم متن درسی به بررسی و حل تمرینات کلیدی نیز پرداخته شده است.

مجتبی فراهی

مجتبی فراهی

سلام به دانش آموزان عزیز. مجتبی فراهی هستم، دانش آموخته‌ی فیزیک از دانشگاه فردوسی مشهد و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد. حدود چهار سال در مدارس غیرانتفاعی مشهد به تدریس فیزیک و ریاضی مشغول بوده و هستم. روش من در کلاس‌های خصوصی تمرین محور است یعنی دانش آموز سوالات خود را در مبحثی که اشکال دارد مطرح می‌کند. اگر در جریان حل مسئله نکته‌ی درسی لازم باشد، طرح می‌کنم اما اگر دانش‌آموز تدریس موضوعی بخواهد این موضوع قابل تغییر است. برای فهم مطالب کتاب و گرفتن نمره خوب در امتحانات خودتان می‌توانید با من تماس بگیرید. موفق باشید. ...

معرفی دوره

بحث نوسان مبحثی مشترک بین رشته های تجربی و ریاضی در پایه دوازدهم است. این مجموعه شما دو قسمت می باشد. در قسمت اول شما با حرکت هماهنگ ساده آشنا می شوید و در قسمت دوم مجموعه با انرژی در این حرکت، آونگ ساده و تشدید آشنا خواهید شد. در واقع این مجموعه تمام مباحث نوسان را پوشش خواهد داد به طوری که بعد از تماشای این مجموعه شما قادر خواهید بود که تمام سوال های مبحث نوسان در امتحان نهایی را پاسخ دهید.

چرا آقا اجازه

گارانتی برگشت وجه


تضمین کیفیت دوره


دانلود آنی


گارانتی بهترین قیمت


امکان ارتباط آنلاین با مدرس


امکان درج نظر و امتیاز به دوره


پشتیبانی قوی


تخفیفات ویژه برای خرید های بعدی


مشاهده ویدئو کلاس در پنل برای همیشه