3.5
0

برهم کنشهای امواج پایه دوازدهم


200,000 ریال


صاحب امتیاز:

مجتبی فراهی

موضوع آموزشی:

فیزیک یازدهم ریاضی فیزیک

تعداد:

4 ویدئو

مدت زمان دوره:

1 ساعت و 31 دقیقه

برهم کنشهای امواج پایه دوازدهم

لیست ویدئو ها

1

برهم کنشهای امواج قسمت اول

مدت: 9 دقیقه

در این قسمت شما مبحث بازتاب امواج مکانیکی و الکترومغناطیسی آشنا می شوید که شامل بازتاب امواج در یک بعد، دو بعد، آشنایی با قانون بازتاب و پژواک در امواج صوتی است.

2

برهم کنشهای امواج قسمت دوم

مدت: 26 دقیقه

این قسمت در ارتباط با مبحث شکست امواج است. شما با قانون عمومی شکست آشنا می شوید و به طور خاص از آن برای امواج الکترومغناطیس استفاده می کنید و در انتها با مبحث پاشندگی امواج اکترومغناطیسی آشنا می شوید.

3

برهم کنشهای امواج قسمت سوم(مختص دانش آموزان ریاضی)

مدت: 27 دقیقه

این قسمت شامل سایر برهم کنشهای موج با محیط و با یک دیگر است. پراش به عنوان برهم کنش موج با محیط و تداخل امواج باهم دیگر بررسی می شود. تداخل امواج آب و همچنین تداخل امواج نوری از موضوعات این قسمت است. در انتها به بررسی موج ایستاده و شرط تشکیل امواج ایستاده در تار می پردازیم.

4

برهم کنشهای امواج قسمت چهارم

مدت: 28 دقیقه

قسمت آخر این مجموعه در ارتباط با مسائل پایانی فصل است. سعی شده است مسائلی انتخاب شوند که نکته ای خاص داشته یا جدید باشند. دانش آموزان تجربی فقط مسائل قسمت بازتاب و شکست را مشاهده کنند.

مجتبی فراهی

مجتبی فراهی

سلام به دانش آموزان عزیز. مجتبی فراهی هستم، دانش آموخته‌ی فیزیک از دانشگاه فردوسی مشهد و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد. حدود چهار سال در مدارس غیرانتفاعی مشهد به تدریس فیزیک و ریاضی مشغول بوده و هستم. روش من در کلاس‌های خصوصی تمرین محور است یعنی دانش آموز سوالات خود را در مبحثی که اشکال دارد مطرح می‌کند. اگر در جریان حل مسئله نکته‌ی درسی لازم باشد، طرح می‌کنم اما اگر دانش‌آموز تدریس موضوعی بخواهد این موضوع قابل تغییر است. برای فهم مطالب کتاب و گرفتن نمره خوب در امتحانات خودتان می‌توانید با من تماس بگیرید. موفق باشید. ...

معرفی دوره

این مجموعه ی آموزشی در ادامه بحث آشنایی با امواج است. در این دوره شما با انواع برهم کنشهایی که امواج با محیط یا با هم دارند آشنا می شوید مثل بازتاب، شکست، پراش و تداخل امواج. این مجموعه آموزشی برای هر دو رشته ریاضی و تجربی قابل استفاده است اما دانش آموزان تجربی فقط کافی است با بازتاب و شکست امواج آشنا شوند و نیازی به یادگیری دو مبحث پراش و تداخل امواج ندارند. بعد از تماشای این مجموعه به راحتی می توانید به سوالات امتحان نهایی پاسخ دهید.

چرا آقا اجازه

گارانتی برگشت وجه


تضمین کیفیت دوره


دانلود آنی


گارانتی بهترین قیمت


امکان ارتباط آنلاین با مدرس


امکان درج نظر و امتیاز به دوره


پشتیبانی قوی


تخفیفات ویژه برای خرید های بعدی


مشاهده ویدئو کلاس در پنل برای همیشه