سامانه معرفی دوره های آموزشی، مدرسین و آموزشگاه ها

کلاس خصوصی آموزش ترکی
765

کلاس خصوصی آموزش ترکی


هزینه هر جلسه :

مبلغ پرداختی برای 1 جلسه : 1,100,000 ریال
چرا آقا اجازه

محل برگزاری : ایران , تهران , تهران , صادقیه تهران، فلکه اول صادقیه، خ ستارخان، قبل از تقاطع اسدی، پلاک 653، طبقه اول، واحد 4

خصوصی
حضوری
10 جلسه
مقدماتی
15 ساعت
زبان ترکی استانبولی زبان ترکی آذری
مدرسه زبان ترکی با مدیریت مهندس سهیل اعتمادی پور در سال 1391 افتتاح گردید. این موسسه به طور تخصصی در زمینه آموزش زبان ترکی و همچنین خدمات ترجمه فعال ب ...

سرفصل ها و معرفی

 • در زمینه آموزش از روشهای مختلفی در مدرسه زبان ترکی استفاده می شود که انتخاب هرکدام از آنها به نیاز و هدف زبان آموز و همچنین مدت زمانی که برای یادگیری این زبان مهلت دارد بستگی دارد. این روشها عبارتند از:

  - آموزش مکالمه بدون نیاز به کتاب و جزوه با تصویر سازی ذهنی و تکرار و تمرین
  در این دوره 50 جلسه ای که با توجه به نیاز و زمان زبان آموزان در هفته دو یا سه جلسه برگزار می گردد، زبان آموز مسلط به مکالمه ترکی استانبولی خواهد شد. با توجه به این که نیاز بسیاری از زبان آموزان فراگیری مکالمه این زبان است از کتاب YENİ HİTİT استفاده نشده و این دوره جنبه آکادمیک ندارد. دو جلسه اول این دوره به صورت رایگان و به منظور معارفه برگزار خواهد شد و در صورت رضایت زبان آموز و پس از عقد قرارداد به دوره آموزشی ادامه داده خواهد شد.

  - آموزش آکادمیک با استفاده از کتاب 1,2,3 Yeni Hitit
  - آمادگی آزمون تومر (TÖMER) با استفاده از کتاب (1,2,3) Yeni Hitit
  در این دوره 50 جلسه ای که با توجه به نیاز و زمان زبان آموزان در هفته دو یا سه جلسه برگزار می گردد، زبان آموز به طور آکادمیک زبان ترکی استانبولی را فرا گرفته و می تواند در آزمون TÖMER و یا TYS شرکت کرده و مدرک معتبر این زبان را دریافت نماید. جلسه اول این دوره به صورت رایگان و به منظور معارفه برگزار خواهد شد و در صورت رضایت زبان آموز و پس از عقد قرارداد به دوره آموزشی ادامه داده خواهد شد.

  - آموزش مکالمات روزمزه با کتاب 1,2 Türkçe Okuyorum (در کوتاه ترین زمان)
  در این دوره 20 جلسه ای که با توجه به نیاز و زمان زبان آموزان در هفته دو یا سه جلسه برگزار می گردد، زبان آموزان مسلط به مکالمات روزمره ترکی استانبولی خواهند شد. با توجه به این که نیاز بسیاری از زبان آموزان فراگیری مکالمه این زبان است از کتاب YENİ HİTİT استفاده نشده و این دوره جنبه آکادمیک ندارد. دو جلسه اول این دوره به صورت رایگان و به منظور معارفه برگزار خواهد شد و در صورت رضایت زبان آموز و پس از عقد قرارداد به دوره آموزشی ادامه داده خواهد شد.


 • کد برگزار کننده : 20475
 • کد کلاس خصوصی : 469
گارانتی برگشت پول
گارانتی برگشت پول
تضمین بهترین کلاس
تضمین كيفيت کلاس
گارانتی بهترین قیمت
گارانتی بهترین قیمت
پشتیبانی ۲۴ ساعته، حتی در روزهای تعطیل
پشتیبانی ۲۴ ساعته