تدریس خصوصی حقوق دانشگاه آنلاین و در منزل - معلم خصوصی حقوق دانشگاه آنلاین و در منزل

آقا اجازه با گردآوری بهترین معلم های خصوصی و اساتید سطح كشور و بعد از بررسی سوابق و تایید آنها، با فراهم كردن بستر مقایسه و رتبه بندی معلمین و مدرسین در انتخاب بهتر به دانش پذیران كمك می كند. دانش پذیران گرامی می توانند اساتید و معلمین مورد نظر خود را بر اساس دسته بندی های درس و رشته، منطقه و رتبه بندی در كل كشور به راحتی جستجو كرده و بصورت آنلاین درخواست دهند.

فیلتر
بیشترین امتیاز
کمترین امتیاز
حقوق تطبیقی
وکالت
تجارت بین الملل
حقوق ثبت
حقوق جزا
زبان انگلیسی تخصصی حقوق
حقوق بین‌الملل
حقوق تجارت
حقوق
حقوق اساسی
حقوق مدنی
4

4.00

0 نظر

مدرس آنلاین

تبریز
آیین دادرسی مدنی
حقوق مدنی 1
حقوق تجارت 1
novideo

4.565

1 نظر

مدرس آنلاین و حضوری

دیباجی جنوبی
زبان انگلیسی تخصصی حقوق
حقوق اساسی
حقوق بین‌الملل
novideo

4.05

0 نظر

مدرس آنلاین

پردیس
زبان انگلیسی تخصصی حقوق
novideo

3.50

0 نظر

مدرس آنلاین

گیلان
حقوق جزا
وکالت
حقوق جزای عمومی
novideo

سوالات متداول رزرو مدرس

چگونه معلم خصوصی را برای موفقیت خود انتخاب کنم؟

یکی از موثر ترین بخش‌های پروفایل مدرس، بخش نظرات است. در پروفایل مدرس می‌توانید ببینید که آیا دانشپذیران و والدین دیگر تجربه مثبتی با مدرس آنلاین داشته‌اند یا خیر. این راهی درست برای این است که ببینید که آیا این مدرس برای شما مناسب است یا نه.

برای یادگیری بهتر دروس چه نکاتی را رعایت کنیم

اطمینان پیدا کنید که آن ها تمام وسایلی که برای یادگیری نیاز دارند را در اختیار دارند. همچنین مطمئن شوید که همه چیز در پایان روز سر جای خود قرار می گیرد.

هزینه رزرو مدرس چقدر است؟

بسیاری از خانواده‌ها در حال حاضر از نظر مالی دچار مشکل هستند، و بنابراین شما ممکن است بودجه زیادی برای خرج کردن آن‌ها برای آموزش آنلاین نداشته باشید. برخی مدرسین هزینه بیشتر برای موضوعات تخصصی تر دارند. این بدان معناست که مهم است زمانتان را صرف فکر کردن درباره بودجه خود کنید، و اینکه چقدر حاضرید پول خود را صرف یک مدرس آنلاین کنید.

آموزش آنلاین مزایای زیادی برای دانشپذیر دارد؟

نکته شگفت‌انگیز در مورد آموزش آنلاین این است که شما محدود به جغرافیا و مکان نیستید. دانشپذیر می‌تواند با یک مدرس در کشور دیگری کلاس بردارد.