مشاوره و پشتیبانی

مجله آقا اجازه

آقا اجازه با تولید و انتشار مطالب مفید در حوزه آموزش و کمک به دانش آموزان برای پیدا کردن بهترین معلم خصوصی و کلاس خصوصی به دنبال رسالت عالی خود در جهت بهبود آموزش کشور، و تعالی دانش پذیران کشور ایران می باشد. برای استفاده بهتر می توانید عضو خبرنامه آقا اجازه شوید تا مطالب جدید برای شما ارسال گردد.

آموزش به دانش آموزان در خانه در دوران کرونا

بعد از شیوع ویروس کرونا در سر تا سر دنیا، دانش آموزان از کلاس درس فاصله گرفتند و خانواده ها ناگزیر به آموزش فرزندانشان در خانه شده اند. برای بسیاری از خانواده ها و فرزندانشان آموزش بدون حضور معلم همیشگی بسیار دشوار شده است. زیرا غالب دانش آموزان به تدریس در محل کلاس عادت کرده اند و هماهنگی با ادامه ی تحصیلاتشان در خانه برایشان بسیار دشوار است.

مزایای گرفتن مدرس خصوصی زبان انگلیسی برای دانش آموزان

به گرفتن یک مدرس انگلیسی برای فرزندتان فکر می کنید، اما مطمئن نیستید که آیا ارزشش را دارد یا نه؟ خوب، امیدواریم این مقاله برای تصمیم گیری به شما کمک کند. بسیاری از والدین در حال حاضر به معلمان خصوصی مراجعه می‌کنند تا به فرزند خود در زبان انگلیسی کمک کنند.  در این مقاله بخشی از مزایای گرقتن مدرس خصوصی زبان انگلیسی را برای راهنمایی بهتر شما ارائه کرده ایم .

مزایای رزرو مدرس خصوصی ریاضی

افزایش جمعیت کلاس ها، کمبود بودجه و افزایش تعداد دانش آموزان به این معنی است که مدارس بیش از پیش با مشکل رو به رو هستند. یک موضوع درسی کلیدی مانند ریاضی می‌تواند تاثیر بزرگی بر آینده فرزند شما داشته باشد. مهم است که فرزندتان درک خوبی از این درس داشته باشد. بسیاری از والدین برای افزایش مهارت ها و دانش فرزندشان، به آموزگاران خصوصی مراجعه میکنند.

مزایای رزرو مدرس خصوصی علوم

اگر در حال بررسی برای رزرو یک مدرس خصوصی برای مثال درس علوم برای فرزندتان هستید، این یعنی فرزندتان در کلاس مدرسه درس را به خوبی یاد نگرفته است. رزرو مدرس خصوصی مزایای زیادی در یادگیری فرزند شما دارد که ما تعدادی از آنها را در این مقاله برایتان ارائه کرده ایم.

اگر فرزند ما در کنکور موفق نشد چه کنیم

روز اعلام نتایج کنکور می‌تواند به یاد ماندنی باشد. اگر فرزند شما نتایج مورد انتظارش در کنکور را به دست نیاورد، ممکن است آن را یک بحران تلقی کرده و به وحشت بیفتید. اما وحشت بدترین کاری است که می‌توانید در این مرحله انجام دهید بنابراین باید آرامش حود را حفظ کرده و بدون هیچ آسیبی آن را پشت سر بگذارید.

تاثیر فضای محیط و میز مطالعه مناسب در یادگیری فرزندان

تغییر محیط یادگیری از مدرسه به خانه امری چالش برانگیز است. ما در این مقاله مطالب مفیدی ارائه کرده ایم که به شما کمک میکند تا یک محیط یادگیری خانگی عالی برای فرزندتان فراهم کنید.

انجام تکالیف چه فایده ای برای دانش آموزان دارد؟

با انجام تکالیف، دانش‌آموزان موضوع آموزش را بهتر درک می‌کنند. حتی اگر در برخی سوالات اشتباه کنند، باعث می شود از یک اشتباه درس بگیرند یا با معلم خود صحبت کنند و مباحثی که در آن مشکل دارند را مطرح کنند. درک بلند مدت می‌تواند منجر به نتایج بهتر در امتحانات شود. حتی یک کار کوچک مانند کامل کردن تکالیف می‌تواند باعث افزایش اعتماد به نفس دانش آموزان شود.

راهکار های مهار کردن استرس از دانش آموزان

اصطلاح استرس در زندگی ما به شدت ریشه کرده است به طوری که به سختی می توانید فردی را پیدا کنید که چیزی از آن نشنیده یا تجربه نکرده باشد. این واژه در عین حال که به خوبی شناخته شده است با این وجود هنوز عده زیادی از افراد وجود دارند که در مدیریت کردن استرشان نا موفق هستند.

حمایت آقا اجازه از مدرسان و دانشپذیران در طی شیوع بیماری کرونا

با پیشرفت سریع کرونا، اولین نگرانی ما سلامت و امنیت کارکنانمان و هزاران مدرس و دانشجویانی است که از وب سایت آقا اجازه برای ارتباط با یکدیگر استفاده می‌کنند. این روزها توصیه رسمی دولت کاهش ارتباط اجتماعی و  غیر ضروری است. ما همه مدرسان و دانشپذیران خود را تشویق می‌کنیم تا اطلاعات خود را با آخرین پروتکل های بهداشتی ابلاغ شده به روز نگه دارند.

هنگام انتخاب مدرس آنلاین باید به دنبال چه چیزهایی باشید ؟

از آنجا که این روزها به دلیل تعطیلی مدارس دانش آموزان بیشتری به مدرسین آنلاین مراجعه میکنند، ما در آقا اجازه لازم دیدیم برخی نکات را در مورد نحوه یافتن مدرس آنلاین برای راحت شدن انتخاب شما به اشتراک بگذاریم.

مزایای آموزش آنلاین در دوران کرونا

همان طور که میدانیم ویروس کرونا تاثیر زیادی بر زندگی مردم گذاشته است. به غیر از کسانی که حضورشان در محل کار ضروری است، اکثر ما مجبوریم در خانه کار کنیم. میلیون ها پدر و مادر در سراسر دنیا در حال حاضر تلاش می‌کنند که از فرزندان خود مراقبت کنند، خانه را تمیز نگه دارند، شام درست کنند، و کار تمام‌ وقت خودشان را در خانه انجام بدهند.

والدین قبل از شروع کلاس آنلاین دانش آموز چه کارهایی باید انجام دهند

کلاس آنلاین در آقا اجازه دارای ویژگی‌های موثری است که به دانشپذیران کمک می‌کند تا به سادگی در خانه مطالب را یاد بگیرند. اما اگر شما و فرزندتان به تازگی با آموزش آنلاین آشنا شده اید، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که کلاس آنلاین چگونه برگزار می شود و چطور می توان بهترین بهره را از آن برد. ما در این مقاله مطالبی را ارائه کرده ایم که به شما و فرزندتان کمک کند تا در یادگیری آنلاین حرفه ای شوید.

چطور یک کلاس خصوصی مفید داشته باشیم

پیدا کردن یک مدرس مناسب تازه آغاز راه یادگیری فرزند شماست. اگر می خواهید آموزش خصوصی، موفقیت آمیز باشد باید خودتان را از قبل برای این امر آماده کنید. در مقاله ذیل به ذکر مواردی که باعث موفقیت دانش آموزتان در امر آموزش می شود می پردازیم.

اهمیت یادگیری زبان های خارجی بصورت خصوصی

شاید برایتان جالب باشد بدانید تعداد افرادی که در سرتاسر دنیا حداقل به دو زبان می توانند صحبت کنند بیشتر از افرادیست که تنها یک زبان می دانند. تعداد افراد دو زبانه یا چند زبانه هر سال در حال رشد است و حالا زمان مناسبیست تا شروع به یادگیری زبانی دیگر کنید.

معلم خصوصی و تدریس خصوصی چه مزیت هایی برای دانش آموز دارند

در اغلب مدارس کلاس های درس بسیار شلوغ هستند و هنگام امتحان دانش آموزان فشار زیادی را متحمل می شوند. از این رو والدین سعی می کنند با استفاده از مدرس خصوصی به فرزندان شان کمک کنند. والدین با به کار گیری معلم های خصوصی علاوه بر این که باعث کاهش فشار درسی روی فرزندان شان می شوند.

راهکارهای علاقمند کردن دانش آموزان به درس

پژوهشگر آمریکایی چارلز سیلبرمن چهل سال پیش کتابی با عنوان "بحران در کلاس درس" منتشر کرد. وی در این کتاب دیدگاهی ارائه داد که طبق این دیدگاه مدارس مکان هایی خشک و استریل برای یادگیری هستند. این نظریه جهان آموزش را شگفت زده کرد زیرا او در نظریه اش نحوه ی تدریس در کلاس های درس را برای بیشتر دانش آموزان نا کار آمد میدانست.

آموزش روش های مختلف یادگیری تدریس خصوصی برای دانش آموزان

هر دانش‌آموز برای یادگیری مطالب نیازمند روشی مخصوص به خودش است که المان های مختلفی در آن تاثیرگذار خواهند بود. روش آموزشی‌ای که برای همه افراد مناسب باشد وجود ندارد، بنابراین این مسئله بسیار مهم است که آموزگاران انواع مختلف دانش آموزانی که با آن‌ها کار می‌‌کنند را درک کنند.

مهمان ویژه این هفته آقا اجازه، جناب آقای سید محمد طباطبائی مدرس حوزه حسابداری کسب و کار

جناب آقای سید محمد طباطبائی دارای مدرک کارشناسی ارشد حسابداری-حسابرسی از دانشگاه مازندران بوده و بیش از 10 سال فعالیت حرفه ای در حوزه ی مالی، حسابداری و حسابرسی است. همینطور ایشان عضو بنیاد ملی نخبگان، انجمن حسابداران خبره ایران، انجمن حسابداری ایران و انجمن حسابرسی ایران نیز می باشد.