مشاوره و پشتیبانی
نسخه جدید آقااجازه بصورت آزمایشی هم اکنون در دسترس می باشد

وب سایت جدید دانلود اپلیکیشن

مجله آقا اجازه

آقا اجازه با تولید و انتشار مطالب مفید در حوزه آموزش و کمک به دانش آموزان برای پیدا کردن بهترین معلم خصوصی و کلاس خصوصی به دنبال رسالت عالی خود در جهت بهبود آموزش کشور، و تعالی دانش پذیران کشور ایران می باشد. برای استفاده بهتر می توانید عضو خبرنامه آقا اجازه شوید تا مطالب جدید برای شما ارسال گردد.

تدریس خصوصی آنلاین چقدر می تواند مفید باشد

پیشتر در مطالب قبلی درباره کلاس های آنلاین صحبت کردیم اما در این مطلب به نکته ای که ذهن بسیاری از والدین و مخاطبان ما را به خود مشغول کرده است می پردازیم و آن این است که آیا امکان تدریس خصوصی آنلاین چقدر می تواند مفید باشد.

تدریس خصوصی در منزل بهتر است یا در آموزشگاه

یکی از نگرانی های خانواده ها در جامعه امروزی و شلوغ ما این است که فرزندانشان را از خطرهایی که در جامعه وجود دارد به طور جدی دور نگه داشته و بهترین شرایط را برای رشد و تعالی عزیزانشان داشته باشند. این مهم در شرایط کنونی بسیار سخت به نتیجه می رسد و بحث آموزش که امروزه مهمترین دغدغه خانواده ها و دانش آموزان است نیز از آن مستثنی نیست.

گزينش مدرس خصوصی در آقا اجازه به چه طريقی انجام می شود

یکی از نگرانی های والدین در این روزها انتخاب و گزینش یک معلم خصوصی مجرب است.انتخاب معلم خصوصی که دارای ویژگی های اخلاقی و حرفه ای مناسب باشد اقدامی بسیار حائز اهمیت و سخت برای خانواده ها است. خانواده ها برای سپردن عزیزان خود به یک معلم خصوصی باید اعتماد کامل داشته باشند که فرزنداشان هم از نظر علمی و هم از نظر اخلاقی پیشرفت داشته باشند.

تفاوت معلم خصوصی حضوری با پکیج های آموزشی ویدئویی

این روزها شبکه های مختلف تلویزیون تبدیل به جولانگاهی برای تبلیغات گسترده بسته های آموزشی یا همان دی وی دی های آموزشی شده است. سوالات زیادی به ذهن مخاطب می رسد که آیا واقعا این بسته های آموزشی نیازهای دانش آموزان را برطرف می کند.

کلاس آنلاین یا مجازی چیست و آشنایی با انواع کلاس آنلاین

همانطور که در نوشتارهای پیشین نیز تاکید شد امروزه فضای مجازی همانطور که در دیگر عرصه های اجتماعی به شدت تاثیر گذار است در عرصه آموزش و تدریس خصوصی هم تاثیر گذار است .یکی از جنبه هایی که در فضای مجازی به شدت رو به گسترش است و اکنون حتی دانشگاه های معتبر کشور و جهان به آن روی آورده اند کلاس های آنلاین آموزشی است که مورد استقبال مخاطبان در سراسر جهان قرار گرفته است.

ویژگی های یک موسسه معلم خصوصی خوب چیست و چگونه انتخاب کنیم؟

موسسه هاي تدريس خصوصي امروزه در کشور ما بسيار گسترده و هر روز يک موسسه از جايي سر در مي آورد و مدعي دارا بودن شيوه هاي نوين و تضميني آموزش است اما تجربه نشان داده است بسياري از اين ادعاها صرفا براي اغفال کردن و فريب دادن خانواده هاست تا به آنها اعتماد کنند و اين موسسه ها درآمدي کسب کنند و در بسياري از موارد نتيجه مورد نظر نيز حاصل نمي شود.

انتخاب یک معلم خصوصی مناسب

از قدیم الایام آموزش فرزندان و یادگیری مهارت های کسب و کار برای آنها و تعیین و انتخاب معلم و مربی برای رشد و شکوفایی یکی از دغدغه های بشری بوده و هست که امروزه با تخصصی شدن روش های آموزش و همچنین برای کسب شغل بهتر، دغدغه برای خانواده ها بیش از پیش جدی شده است.

قیمت های تدریس خصوصی چگونه محاسبه می شود؟

تا به حال فکر کردید تدریس خصوصی توسط معلمین و یا آموزشگاه ها چگونه قیمت گذاری می شود؟ شاید این سوال خیلی ها باشد که قیمت تدریس خصوصی چگونه محاسبه می شود. طرح این موضوع برای بسیاری از خانواده های ایرانی در شرایط حال حاضر کشور بسیار حائز اهمیت است.